hoosh.medu.ir

hoosh.medu.ir

hoosh.medu.ir : سایت سنجش و پذیرش دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir می باشد. با تغییراتی در زمینه پذیرش دوره اول استعدادهای درخشان ایجاد گردید این سامانه برای ثبت نام و سایر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

در این سایت داوطلبان امکان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، دریافت کارت ورود به جلسه ، پرداخت هزینه ثبت نام ، دریافت نتایج این آزمون را خواهند داشت.

بر آشنایی بیشتر دانش آموزان و والدین آنها با این سایت و کاربرد های مختلف آن در این مطلب به بررسی بخشهای مختلف سایت hoosh.medu.ir خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی در زمینه این سایت سوال و یا ابهامی داشته باشید مطالبمن ارائه گردیده شده می تواند در این زمینه مفید باشد.

ورود به سایت hoosh.medu.ir

در اولین اقدام داوطلبان بایستی برای ورود به این سایت آدرس اینترنتی آن را که hoosh.medu.ir می باشد را وارد نمایند. پس از ورود به سایت hoosh.medu.ir داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شود که مهم ترین بخش در این راه سایت بخش ورود به پنل کاربری داوطلبان آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم می باشد.

با ورود به این بخش داوطلبان امکانات متنوع این سایت دسترسی خواهند داشت.

hoosh.medu.ir

ورود به پنل کاربری سایت hoosh.medu.ir

داوطلبان برای استفاده از امکانات در نظر گرفته شده در سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان به نشانی hoosh.medu.ir بایستی در ابتدا وارد پنل کاربری شود.

برای این منظور مطابق با تصویر زیر در بخش های تعیین شده کد ملی دانش آموز و رمز ورود همگام را وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات می توان وارد پنل کاربری شد. لازم به ذکر می باشد والدین عزیز می توانند برای دریافت رمز همگام به مدرسه مراجعه نمایند.

www.hoosh.medu.ir

ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

از مهمترین کاربرد های سایت hoosh.medu.ir می توان به ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای پایه هفتم اشاره نمود. این آزمون با تغییرات ایجاد شده به صورت آزمون سنجش تحلیلی یا همان آزمون هوش برگزار می گردد.

برای ثبت نام نیز داوطلبان بایستی ابتدا وارد پنل کاربری شود. پس از ورود به پنل کاربری اقدام اول ثبت نام در آزمون می باشد. برای ثبت نام داوطلبان باعث اطلاعات دانش آموز مورد نظر را در بخش های تعیین شده وارد نمایند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

از دیگر اقداماتی که از طریق سایت hoosh.medu.ir و در فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بایستی صورت گیرد پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. برای این منظور پس از ورود به پنل کاربری در سایت www.hoosh.medu.ir با کلیک بر روی پرداخت هزینه ثبت نام واحد درگاه پرداخت اینترنتی می شود.

 

در این درگاه پرداخت اینترنتی بایستی اطلاعات کارت بانکی خود را به همراه رمز دوم یا رمز اینترنتی در بخش های تعیین شده وارد نمایند. پس از ورود اطلاعات پرداخت هزینه صورت می گیرد. با پرداخت هزینه داوطلبان ادامه فرایند ثبت نام را می توانند پیگیری نماید.

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود پس از پرداخت هزینه ثبت نام در بخش وضعیت پرداخت گزینه پرداخت شده ثبت می گرد. به همین جهت پس از اتمام فرایند پرداخت به این بخش توجه نمایید.

سایت hoosh.medu.ir

دریافت کارت ورود به جلسه از سایت hoosh.medu.ir

پس از اینکه دانش آموزان فرایند ثبت نام در آزمون هوش پایه هفتم استعدادهای درخشان را به اتمام رساندند بایستی در بازه زمانی مشخص اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت www.hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای دریافت این کار نیز از طریق سایت hoosh.medu.ir و پنل کاربری بایستی اقدام نمود.

همانطور که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود پس ورود به پنل کاربری بر روی گزینه دریافت کارت ورود به جلسه کلیک نمایید با این کلیپ کارت ورود به جلسه در خیال داوطلب قرار می گیرد.

سایت www.hoosh.medu.ir

دریافت نتایج آزمون هوش پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

با توجه به اینکه تمامی فراید ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می گیرد. داوطلبان برای دریافت نتیجه این آزمون نیز بایستی از طریق این سایت اقدام نمایند.

به همین جهت با ورود اطلاعات دانش آموز که شامل کد ملی رمز عبور همگام می باشد وارد پنل کاربری شوید. پس از ورود به پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در بخش تعیین شده وضعیت قبولی و محل پذیرش داوطلب را می توان مشاهده می باشد.

سامانه hoosj.medu.ir

ثبت اعتراض به نتیجه آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

از دیگر امکاناتی که سایت hoosh.medu.ir برای شرکت کنندگان در آزمون هوش پایه هفتم در نظر گرفته شده است امکان ثبت اعتراضبه نتیجه آزمون می باشد.

برای این منظور پس از ورود به پنل کاربری برای گزینه ثبت اعتراض کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این گزینه وارده بخش ثبت اعتراضات به نتیجه آزمون می شود. در این بخش داوطلب می‌تواند نسبت به نتیجه آزمون هوش اعتراض نموده و نتیجه اعتراض خود را در بازه زمانی مشخص از طریق همین سایت دریافت نمایند.

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود پس از ثبت اعتراض نتیجه اعتراض به شکل زیر در پنل کاربردی ثبت می گردد.

سایت سنجش و پذیرش دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

  1. با سلام – آیا برای پایه ششم به هفتم در سال ۹۸ نیز آزمون سنجش هوش برگزار خواهد شد؟متشکر

    1. پور محمدی عزیز هنوز دقیق اعلام نشده است ولی به احتمال خیلی زیاد ثبت نام ششم به هفتم ۹۸ در سایت هوش انجام میشه.

  2. سلام- ببخشید آزمون سنجش هوش فقط برای مقطع هفتم می باشد؟ امکانش هست سال آینده برای پایه نهم به دهم تیزهوشان هم آزمون سنجش هوش برگزار کنن؟تشکر

    1. سعید حلافی عزیز خیر آزمون سنجش هوش فقط برای پایه ششم به هفتم می باشد و برای پایه نهم به دهم تیزهوشان این آزمون وجود نخواهد داشت و مثل سال های قبل برگزار می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + دوازده =