دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت : برای این که امکان حضور در جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلبان ثبت نام کننده فراهم گردد لازم می شود داوطلبان قبل از شرکت در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری همچون دیگر مقاطع تحصیلی و دیگر آزمون ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. از این داوطلبان بایستی با توجه به دستورالعمل اعلام شده برای دریافت این کارت اقدام نمایند. و توجه به اهمیت این موضوع در این مطلب بررسی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت و نحوه دریافت و زمان انتشار آن و دیگر موارد مرتبط با این کارت خواهیم پرداخت.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

از الزامات مهم جهت شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت برای دریافت این کارت به مانند دیگر مراحل ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت بایستی به سایت سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir مراجعه نمایند.

در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت اطلاعاتی درج شده است که که مختص به خود داوطلب می باشد. این اطلاعات شامل مواردی همچون مشخصات فردی ، کد رشته امتحانی ، نوع سهمیه ، حوزه امتحانی و زمان برگزاری آزمون می باشد. در ادامه مطلب به بیان موارد مرتبط با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان انتشار و به دنبال آن دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت متناسب با زمان برگزاری این آزمون می باشد.

همچون دیگر آزمون ها معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون این کار به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. از این رو با توجه به سنوات گذشته می توان زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت را نیمه دوم اردیبهشت ماه تخمین زد.

البته در صورتی که زمان برگزاری آزمون تغییراتی داشته باشد زمان انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت نیز به همان نسبت تغییرات خواهد داشت. داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان دقیق انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند با مشاورین گروه سبز مشاور در ارتباط باشند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

همانگونه که در ابتدا بیان کردیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی از طریق مراجعه به سایت سنجش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می‌گیرد.

به همین جهت نخستین گام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت ورود به این سایت می باشد. داوطلبان پس از ورود به این سایت با تصویر زیر مواجه می شوند.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از ورود به این سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه بایستی به بخش دکتری تخصصی ph.D سایت مراجعه نمایید. برای این منظور مطابق با تصویر زیر از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه دکتری کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری وزارت بهداشت

با کلیک بر روی این گزینه داوطلبان وارد بخش دکتری سایت وزارت بهداشت می شوند. در این مرحله با انتخاب دریافت کارت ورود به جلسه در مرحله بعد بایستی اقدام به ورود کد رهگیری ثبت نام خود نماید. لازم به ذکر است کد رهگیری ثبت نام پس از اتمام فرایند ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و در قالب رسید ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. با دریافت این کارت ورود به جلسه اقدام به پرینت آن نموده و تا روز برگزاری آزمون آن را به همراه داشته باشید.

ویرایش اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

همان گونه که در ابتدا بیان کردیم کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت دربردارنده اطلاعاتی همچون مشخصات فردی ، نام و کد رشته امتحانی ، نوع سهمیه ، محل برگزاری آزمون و زمان برگزاری آزمون می باشد. حال در صورتی که در هر کدام از این اطلاعات داوطلب مغایرتی مشاهده نماید بایستی اقدام به ویرایش و اصلاح آن نماید.

ویرایش اطلاعات ثبت شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که در صورت وجود هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت برگزار کنند گان آزمون از شرکت داوطلب موردنظر در آزمون دکتری  ممانعت به عمل خواهند آورد.

از این رو پس از مشاهده مغایرت احتمالی می توانید اقدام به اصلاح این مغایرت ها به صورت حضوری و یا اینترنتی نمایید. برای رفع نواقص و مغایرت های کارت ورود به جلسه به صورت حضوری باجه های رفع مغایرت در نظر گرفته شده است.آدرس و نحوه دسترسی به این باجه ها معمولا پس از انتشار کارت توسط برگزرا کننده گان آزمون اطلاع رسانی می گردد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =