ثبت نام مدارس ماندگار البرز

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

ثبت نام مدارس ماندگار البرز : مدارس ماندگار البرز از قدیمی‌ترین مدارس تهران به حساب می آید که از قدمت و اعتبار بسیار بالایی برخوردار می باشد. این مدارس از طریق برگزاری آزمون ورودی اقدام به جذب ، پذیرش و پرورش استعداد های برتر می نمایند. به همین جهت ثبت نام مدارس ماندگار البرز از اهمیت بسیار بالایی می‌تواند برخوردار باشد.

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

ثبت نام مدارس ماندگار البرز

مدارس ماندگار البرز همانند دیگر مدارس معتبر و مهم در سطح کشور در بازه زمانی مشخصی اقدام به برگزاری آزمون ورودی جهت پذیرش استعداد های برتر می‌ نماید. دانش آموزانی که تمایل به تحصیل در مدارس ماندگار البرز را دارند بایستی ابتدا اقدام به ثبت نام مدارس ماندگار البرز نمایند. این ثبت نام در ابتدا ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز می باشد.

با توجه به اینکه مدارس ماندگار البرز از سطح بالایی در زمینه آموزش و پرورش استعداد های برتر برخوردار می‌ باشند به همین جهت رقابت بسیار بالایی برای پذیرش و تحصیل در این مدارس وجود دارد. این آزمون به صورت تستی و با رعایت تمامی ضوابط و قوانین برگزاری ازمون ها صورت می گیرد.

با توجه به این توضیحات ابتدایی در ادامه این مطلب به بررسی شرایط و ضوابط و همچنین زمانبندی ثبت نام مدارس ماندگار البرز خواهیم پرداخت که مطالعه این مطالب می تواند اطلاعات مفید را در این رابطه به دانسته های دانش آموزان اضافه نماید.

شرایط اولیه ثبت نام مدارس ماندگار البرز

در ابتدا بیان کردیم که برای ثبت نام مدارس ماندگار البرز شرایط و ضوابط اولیه ای همانند دیگر مدارس وجود دارد. دانش آموزان در صورت دارا بودن این شرایط و ضوابط امکان ثبت نام در آزمون دبیرستان ماندگار البرز را خواهند داشت. از جمله این شرایط و ضوابط می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • تمامی داوطلبان در زمان ثبت نام بایستی در پایه نهم دبیرستان مشغول به تحصیل بوده باشند.
  • تمامی دانش‌آموزان ثبت نام نموده بایستی دارای تابعیت ایرانی بوده باشند.
  • تمامی دانش آموزان ثبت نام نموده بایستی دارای حداقل معدل کل ۱۸ در امتحانات نیمسال اول پایه نهم بوده باشند.

نحوه ثبت نام مدارس ماندگار البرز

ثبت نام مدارس ماندگار البرز از جمله ثبت نام هایی باشد که به صورت اینترنتی و در بازه زمانی مشخصی صورت می گیرد. برای ثبت نام در این آزمون دانش آموزان بایستی در ابتدا به سایت آموزش و پرورش استان تهران به نشانی اینترنتی www.azmoon.tehranedu.ir مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت در بازه زمانی مشخص شده با تصویر زیر مواجه می شوند.

ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز

برای شروع فرایند ثبت نام ابتدا بایستی بر روی لینک ثبت نام آزمون ورودی پایه دهم دبیرستان ماندگار البرز کلیک نمایند. پس از کلیک بر روی لینک ثبت نام مدارس ماندگار البرز همانطور که در تصویر زیر نیز می توان مشاهده نمود داوطلبان بایستی اقدام به پرداخت وجه و دریافت رمز نمایند.

نحوه ثبت نام آزمون مدارس ماندگار البرز

پرداخت وجه در واقع پرداخت هزینه ثبت نام شرکت در آزمون می باشد. برای شروع پرداخت ابتدا کد ملی و شماره تلفن همراه خود را در بخش های تعیین شده وارد نموده و بر روی لینک پرداخت وجه کلیک نمایید. با این کلیک به درگاه پرداخت اینترنتی وارد می شوید. در این مرحله همانند دیگر پرداخت های اینترنتی با ورود اطلاعات کارت بانکب فرایند پرداخت را تکمیل نمایید.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام که معمولا مبلغ ۱۶۵۰۰ تومان می باشد رمز ورود به سامانه جهت ثبت نام به شماره تلفن ثبت شده ارسال می گردد. با دریافت رمز فرایند ثبت نام برای داوطلبان شروع می گردد. در این فرایند داوطلبان بایستی اقدام به تکمیل فرم ثبت نام و سپس بارگذاری عکس خود نمایند. با تکمیل این فرآیند ثبت نام داوطلبان به پایان می رسد.

زمانبندی ثبت نام مدارس ماندگار البرز

برای ثبت نام مدرسه ماندگار البرز بر خلاف دیگر آزمون های مدارس زمان بندی طولانی در نظر گرفته شده است. به این صورت که داوطبان و دانش آموزان می توانند از اواخر بهمن ماه تا اواخر فروردین ماه با توجه به دستورالعملی که در بخش قبل بیان کردیم با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان تهران به نشانی اینترنتی www.azmoon.tehranedu.ir اقدام به تکمیل فرایند ثبت نام خود نمایند.

زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس ماندگار البرز

آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز با توجه به سنوات گذشته در اواسط اردیبهشت ماه برگزار می گردد. داوطلبان برای اطلاع از زمان دقیق و همچنین محل برگزاری آزمون بایستی چند روز قبل از برگزاری آزمون با مراجعه به سایت آموزش و پرورش استان تهران اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز نمایند.

لازم به ذکر است در صورت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه امکان شرکت در این آزمون برای دانش‌ آموزان وجود نخواهد داشت. همچنین اعلام نتایج این آزمون نیز معمولاً ۱ الی ۲ ماه پس از برگزاری آزمون و به صورت اینترنتی و از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران قابل دسترس می باشد.

توضیحات پایانی در زمینه ثبت نام مدارس ماندگار البرز

از موارد مهمی در زمینه آزمون ورودی مدارس ماندگار البرز مطرح گردد منابع این آزمون می باشد. بایستی بیان شود در مجموع منابع این آزمون کتاب های پایه نهم درسی دانش آموزان می باشد.

دانش آموزان در این آزمون در مجموع با ۱۱۰ سوال روبرو خواهند بود که زمان پاسخگویی به این تعداد سوالات ۱۲۰ دقیقه می باشد و همانگونه که بیان شد صددرصد سوالات از کتاب های درسی پایه نهم تحصیلی آنها استخراج می گردد.

نحوه دسته بندی و تعداد سوالات درسی رشته های علوم انسانی متفاوت با سوالات درسی رشته های ریاضی و تجربی خواهد بود. و به همان نسبت ضرایب در نظر گرفته برای این دو گروه نیز متفاوت خواهد بود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − 2 =