نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌ نور

نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌ نور

نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور : پس از اینکه داوطلبان اقدام به ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نمودند بایستی در اوایل دی ماه در این آزمون شرکت نمایند. پس از اتمام فرآیند برگزاری آزمون داوطلبان نیز بایستی در بازه زمانی اعلام شده برای دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور  اقدام نمایند.

 فرایند اعلام نتایج نیز به مانند فرایند ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد.

نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌ نور

 نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

همانطور که در ابتدای این مطلب بیان شد اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می‌گیرد. به همین جهت داوطلبان در بازه زمانی اعلام نتایج این آزمون بایستی به سایت سنجش مراجعه نمایند.

با توجه به اهمیت بالای این موضوع برای این دسته از داوطلبان در این مطلب به بررسی زمان و نحوه دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی که در رابطه با این موضوع سوال و یا ابهامی داشته باشید به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

با توجه به اینکه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در آخرین دوره برگزاری آنها در اوایل دی ماه برگزار گردید اعلام نتایج آزمون نیز یک ماه پس از برگزاری آزمون صورت گرفت.

این رو می‌توان زمان حدودی اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را اواسط بهمن ماه تخمین زد. به همین جهت داوطلبان در این بازه زمانی برای دریافت نتایج به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

نحوه دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

داوطلبان پس از این که برای دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور به سایت سازمان سنجش مراجعه نمودند در گام نخست بایستی وارد بخش پیام نور سایت سنجش شوند. جهت این منظور از منوی سمت راست گزینه پیام نور را انتخاب نمایید.

با ورود به این بخش داوطلبان به تمامی لینک ها و اطلاعیه های مربوط به آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور دسترسی خواهند داشت. در صورتی که در بازه زمانی اعلام نتایج وارد این بخش شده باشید یکی از لینک های ابتدایی مربوط به دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور خواهد بود. همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود بر روی این لینک برای دریافت نتایج کلیک نمایید.

اعلام نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

پس از کلیک بر روی این لینک دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با استفاده از سه روش برای داوطلبان فراهم می گردد . در ادامه به توضیحات در رابطه با این سه روش توضیحاتی ارایه خواهیم نمود.

دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با روش اول

آن گونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود برای دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در روش پرداخت شماره داوطلبی و شماره شناسنامه خود را در بخش های تعیین شده وارد نمایید.

نتایج ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌ نور

از ورود این اطلاعات عبارت امنیتی که در انتهای صفحه قابل مشاهده است را وارد نموده و بر روی مشاهده نتیجه کلیک نمایید با این کلیک نتیجه آزمون خود را میتوانید مشاهده کنید.

دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با روش دوم

در صورتی که بنا به هر دلیلی امکان دریافت و مشاهده نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با روش اول برای داوطلبان فراهم نگردید می توانید با روش دوم اقدام به دریافت نتایج اقدام نمایید. در این روش مطابق با تصویری که در زیر مشاهده می نمایید ابتدا شماره پرونده کارت اصلی خود را به همراه شماره شناسنامه در بخش تعیین شده وارد نمایند.

پس از آن عبارت امنیتی که یک عدد سه رقمی باشد و در انتهای صفحه قرار داده شده است را در بخش خود وارد کنید. پس از آن بر روی دکمه مشاهده نتیجه کلیک نموده و از نتیجه آزمون خود اطلاع حاصل نمایید.

نتایج آزمون ارشد فراگیر پیام‌ نور

دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور با روش سوم

روش سوم در واقع ترکیبی از دو روش اول می باشد. در این روش داوطلبان بایستی شماره پرونده کارت اصلی خود به همراه شماره داوطلبی را در بخش تعیین شده وارد نمایند. پس از آن عبارت امنیتی سه رقمی را در بخش مشخص شده تایپ کنید و بر روی دکمه مشاهده نتیجه کلیک نمایید پس از آن امکان دریافت نتیجه آزمون فراهم می‌کردند.

نتایج ارشد فراگیر پیام‌ نور

دریافت مجدد اطلاعات داوطلبی

حال در صورتی که به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات داوطلبی امکان دریافت نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای داوطلبان با هیچ کدام از سه روش قبلی فراهم نگردید می‌توانید اقدام به دریافت مجدد این اطلاعات نمایید.

برای دریافت مجدد اطلاعات داوطلبی خود بایستی به بخش سیستم پاسخگویی در صفحه اصلی سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. لینک ورود به بخش سیستم پاسخگویی (در تصویر می توان مشاهده نمود ) در صفحه اصلی سایت سنجش و در سمت چپ آن می باشد.

دریافت نتایج ارشد فراگیر پیام‌ نور

لازم به ذکر است برای دریافت مجدد اطلاعات داوطلبی خود بایستی ابتدا عضو سیستم شده باشید. از این رو در صورت عدم عضویت در سیستم بر روی لینک عضویت کلیک نموده و اطلاعات خواسته شده را در بخش های تعیین شده وارد نمایید.

پس از عضویت در سیستم رمز عبور سیستم به ایمل ثبت شده در زمان ثبت نام ارسال می گردد. پس از دریافت این رمز بر روی ورود به سیستم کلیک نمایید.با ورود به سیستم ابتدا آزمون فراگیر ارشد پیام نور را انتخاب نموده و اقدام به درخواست مجدد اطلاعات داوطلبی خود نمایید. پس از اتمام فرایند ثبت درخواست و تایید مراحل آن امکان دریافت و مشاهده اطلاعات خواسته شده برای داوطلبان فراهم می گردد.

پس از دریافت این اطلاعات برای مشاهده نتایج آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام‌ نور به بخش پیام نور سایت مراجعه نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 2 =