www.azmoon.medu.ir

azmoon.medu.ir

www.azmoon.medu.ir : در این مقاله قصد داریم بطور کامل درباره سایت تیزهوشان و نمونه دولتی و امکانات آن را توضیح دهیم. برای داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی مراجعه به این سایت و اطلاع از امکانات و کاربرد های این سایت از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

سایت www.azmoon.medu.ir یکی از سایت های آموزش پرورش می باشد که مختص مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد برای ورود به سایت وزارت آموزش و پروش می توانید کلیک کنید. خب بریم سر اصل مطلب:

در ادامه این مطلب گروه سبز مشاور به بیان توضیحاتی در زمینه این سایت و کاربرد های مختلف آن خواهد پرداخت.

 با ورود به سایت azmoon.medu.ir با تصویر زیر مواجه خواهید بود. برای ورود کلیک کنید.

www.azmoon.medu.ir

کاربرد های سایت www.azmoon.medu.ir

از جمله کاربردهای اساسی این سایت می توان به موارد پیش رو اشاره نمود که در ادامه به توضیح در مورد آنها به صورت جداگانه همراه با تصاویر مرتبط خواهیم پرداخت.

 1. ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
 2. پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
 3. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون
 4. دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
 5. اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی
 6. دریافت اطلاعیه های مرتبط با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

 ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق سایت www.azmoon.medu.ir

یکی از مهمترین و اصلی ترین کاربرد های سایت www.azmoon.medu.ir ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد.

برای ثبت نام در این آزمون داوطلبان پس از ورود به این سایت بایستی از طریق بخش مشخص شده در تصویر زیر وارد فرایند ثبت نام شوند.

azmoon.medu.ir

در این بخش همانگونه که در تصویر مشخص می باشد کد ملی داوطلب و رمز همگام برای ورود لازم می باشد.

رمز همگام به دو صورت در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد:

 1. از طریق مدارس ، که معمولا بسیاری از مدارس خودشان به دانش آموزان رمز را می دهند.
 2. از طریق وارد کردن شماره سریال شناسنامه شش رقمی که بصورت قرمز در شناسنامه درج شده است.

بعد از ورود به سیستم داوطلبان مشخصات خود را می بینند که بعضی از آن ها هنوز تکمیل نشده است که باید اطلاعاتی که وارد نشده است را خودشان پر کنند. همچنین یک تصویر اسکن شده داوطلب نیز لازم می باشد که باید در سیستم بارگزاری گردد.

با تکمیل تمامی فیلدهای ثبت نام در انتها کد پیگیری دریافت می کنند. جزئیات دقیق ثبت نام را در مقاله ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی آمده است.

 پرداخت هزینه ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق سایت www.azmoon.medu.ir

دیگر کاربردی که در سایت www.azmoon.medu.ir برای داوطلبان فراهم شده است پرداخت هزینه ثبت نام از طریق این سامانه می باشد.

داوطلبان توجه کنند در هنگام ثبت نام هزینه ای از آن ها گرفته نمی شود و هزینه ثبت نام یک یا دو ماه بعد از ثبت نام با مراجعه دوباره به این سایت صورت می پذیرد.

برای ثبت نام در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی داوطلبان بایستی هزینه ای را تحت عنوان هزینه ثبت نام پرداخت نمایند.

برای این منظور داوطلب باید به مانند قبل با وارد کردن کد ملی و رمز همگام وارد سیستم شده و سپس داوطلبان بایستی بر روی گزینه پرداخت هزینه ثبت نام کلیک نموده و وارد درگاه اینترنتی پرداخت شوند.

در این مرحله نیاز به داشتن کارت بانکی دارای و رمز دوم یا همان رمز اینترنتی می باشد. تا با ورود به درگاه اینترنتی و وارد نمودن اطلاعات کارت بانکی هزینه ثبت نام پرداخت گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون از طریق سایت www.azmoon.medu.ir

پس از این که داوطلبان اقدام به ثبت نام و پرداخت هزینه در آزمون نمودند بایستی در بازه زمانی مشخص که معمولا ده روز قبل از تاریخ آزمون می باشد اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند.

برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون با وارد نمودن کد ملی و رمز همگام و ورود به بخش پنل کاربردی می شوید و همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود بایستی بر روی آیکون مدیریت کلیک نمایید.

پس از کلیک بر روی گزینه مدیریت اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و پرینت آن نمایید.

سایت www.azmoon.medu.ir

لازم به ذکر می باشد که کارت ورود به جلسه معمولا یک هفته تا ده روز قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 دریافت نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق azmoon.medu.ir

پس از این که داوطلبان در جلسه آزمون شرکت نمودند برای دریافت نتایج این آزمون نیز بایستی دوباره به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند.

اعلام نتایج آزمون معمولا یک الی دو ماه پس از برگزاری آزمون از طریق سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان و نمونه دولتی انجام می گیرد.

برای دریافت نتایج بایستی با وارد نمودن اطلاعات خود که شامل کد ملی و رمز همگام می باشد وارد پنل کاربردی شده و مطابق با تصویر زیر بر روی دریافت کارنامه کلیک نمایند.

با کلیک بر روی گزینه کارنامه داوطلبان می توانند پذیرش یا عدم پذیرش خود را در آزمون مشاهده نمایند.

سامانه ثبت نام تیزهوشان

 

 اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق سایت azmoon.medu.ir

ممکن است برخی از داوطلبان پس از اعلام نتایج نسبت به نتیجه اعلام گردیده اعتراض داشته باشند. برای این منظور نیز بایستی پس از اعلام نتایج وارد پنل کاربردی در سایت azmoon.medu.ir شوید.

پس از ورود به پنل کاربردی داوطلبان بایستی وارد بخش مدیریت که در تصویر زیر مشخص می باشد شوند.

سایت azmoon.medu.ir

با ورود به این بخش داوطلبان بایستی فرم اعتراض به نتایج یا همان درخواست تجدید نظر را همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود تکمیل نمایند.

سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی

پس از تکمیل فرم های اعتراض به نتایج داوطلبان رسید اعتراض به نتایج را دریافت می نمایند. این رسید به هنگام اعلام نتایج اعتراض که معمولا یک الی دو هفته پس از اتمام زمان اعتراض می باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

 دریافت اطلاعیه های مرتبط با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی از طریق سایت www.azmoon.medu.ir

داوطلبان در این بخش از سایت می توانند اطلاعیه هایی که در زمینه ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی انتشار می یابد را مطالعه نمایند.

سایت www.azmoon.medu.ir

این اطلاعیه ها در زمینه زمان ثبت نام آزمون ، زمان برگزاری آزمون و دیگر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی می باشد. از این رو لازم است داوطلبان قبل از هر اقدامی با این بخش مراجعه نموده و اطلاعیه های مرتبط را مطالعه نمایند.

در آخر در صورتی که نیاز به کمک داشته باشید می توانید از گروه بزرگ سبز مشاور کمک بگیرید. ما در سبز مشاور پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

‫۳۷ نظرها

 1. سلام خسته نباشید خیلی عالی بود آموزشتون کامل بود مرسی از همتون من امسال حتما تیزهوشان قبول میشم

  1. سارا عزیز فعلا اخباری درباره عدم برگزاری آزمون تیزهوشان ششم به هفتم وجود نداره و به احتمال زیاد برگزار می گردد.

  1. محمدزاده عزیز ثبت نام تیزهوشان ۹۸ به احتمال خیلی قوی نیمه دوم بهمن شروع خواهد شد.

 2. سلام، پسرم کلاس ششم ابتدایی می باشد و تصمیم داریم سال آینده در مدارس تیزهوشان مشغول به تحصیل بشه. شما مشاوره اختصاصی قبولی در آزمون تیزهوشان رو هم دارید؟

  1. موسوی عزیز بله مشاوران ما بصورت تخصصی مشاوره تحصیلی برای قبولی در مدارس تیزهوشان را ارئه می دهند و تا روز آزمون پشتیبان دانش آموزان هستند.

 3. سلام وقت بخیر
  دخترم امسال آزمون تیزهوشان داد ولی متاسفانه پذیرفته نشد.میخواستم کارنامه و درصد دروس رو ببینم ولی نمی دونم از کجا باید کارنامه تیزهوشان رو دریافت کنم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

  1. عباسی عزیز با ورود به سایت طبق آموزش هایی که در بالا گفته شده است از پنل مدیریت می توانید کارنامه و درصد دروس را مشاهده نمایید.

  1. محسن زاده عزیز لینک ثبت نام تیزهوشان ۹۸ به احتمال خیلی قوی در نیمه دوم بهمن ماه قرار می گیرد.

  1. عرشیا اسدی عزیز دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان به احتمال خیلی زیاد در نیمه دوم بهمن ماه منتشر می گردد.

 4. سلام. من وارد سایت Azmoon.medu.ir شدم ولی نتونستم منابع آزمون نهم به دهم تیزهوشان ۹۸ رو پیدا کنم؟میتونم از مشاورین شما بپرسم؟ممنون

  1. طاها ریاحی عزیز بله می توانید از مشاوران مرکز سبز مشاور کمک بگیرید یا ایمیل خود را ارسال کنید تا از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

  1. حسن زاده عزیز بر روی لینک رمز را ندارم می توانید کلیک کرده و رمز را دریافت نمایید یا از طریق مدارس می توانید رمز همگام را دریافت نمایید.

 5. سلام وقت بخیر. برای ورود به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir علاوه بر شماره شناسنامه رمز ورود به همگام رو هم میخواد؟ میشه بگید از کجا میتونم دریافت کنم؟شما میتونین بدید.ممنون

  1. اللهیاری عزیز برای دریافت رمز ورود همگام می توانید از گزینه رمز را ندارم کمک گرفته و یا از طریق مدرسه برای دریافت کد اقدام نمایید.

 6. سلام خسته نباشی. سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان تغییر کرده؟ من وارد سایت azmoon.medu.ir میشم ولی هیچ اطلاعیه ای برای ثبت نام تیزهوشان ۹۸ نیومده.مرسی از شما

  1. علوی عزیز خیر سایت ثبت نام تیزهوشان عوض نشده است و فعلا اطلاعیه ای درباره ثبت نام منتشر نشده است و به محض انتشار در سایت قرار خواهد گرفت.

 7. سلام خسته نباشید. هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان رو باید از سایت azmoun.medu پرداخت کنیم؟

  1. حکیم زاده عزیز بله هزینه ثبت نام از طریق سایت پرداخت می گردد به اینصورت که ابتدا ثبت نام را انجام داده و بعد از یکماه دیگر با مراجعه به سایت هزینه را بصورت آنلاین از سایت پرداخت می نمایید.

  1. مرادی عزیز بله درخواست تجدید نظر تیزهوشان خیلی وقت می باشد که به اتمام رسیده است.

 8. سلام خسته نباشید. من هرچی میرم سایت azmoon.medu.ir نمیتونم دفترچه ثبت نام مدارس تیزهوشان سال آینده رو دانلود کنم!!امکانش هست برام بفرستید؟ممنون

  1. گلمحمدی عزیز فعلا ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ آغاز نشده است به محض شزوع شدن آزمون در سایت قرار خواهد گرفت همچنین در همین صفحه نیز برای دانلود قرار خواهیم داد.

 9. سلام. چرا سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir هیچ اطلاعیه ای برای تاریخ شروع ثبت نام تیزهوشان برای سالتحصیلی ۹۸-۹۹ نزده؟ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

  1. ربیعی عزیز ثبت نام احتمال خیلی زیاد نیمه دوم بهمن به بعد آغاز خواهد شد و اطلاعیه در سایت azmoon.medu.ir قرار خواهد گرفت.

 10. خسته باشید مشاورین عزیز. امکانش هست برای سال تحصیلی آینده ثبت نام مدارس تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم برگزار بشه؟ من میخوام پسرم رو در کلاس های آمادگی تیزهوشان ثبت نام کنم ولی رفتم سایت azmoon.medu.ir هیچ اطلاعیه ای برای ثبت نام ندیدم.سپاسگزارم

  1. اردکانی عزیز حقیقتش هیچ چیزی معلوم نیست و اطلاعیه خاصی اعلام نشده مبنی بر برگزاری یا عدم برگزاری آزمون تیزهوشان امسال ولی به احتمال خیلی زیاد امسال هم آزمون ششم به هفتم تیزهوشان برگزار می گردد.

 11. سلام . چرا چیزی در مورد ثبت نام مدارس تیزهوشان ۹۸ در سایت azmoon.medu.ir اشاره نشده؟ همس برای سال ۹۷ هستش.

  1. کاغذلو عزیز فعلا ثبت نام شروع نشده است و هیج اطلاعیه ای قرار داده نشده است به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

 12. سلام وقت بخیر
  سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۸ همین آدرس azmoon.medu.ir خواهد بود یا تغییر کرده؟متشکر

  1. قباخلو عزیز فعلا هیچ تغییری گزارش نشده است و سامانه ثبت نام همین سایت azmoon.medu.ir می باشد.

  1. صادقی عزیز مواد آزمون در سایت قرار داده شده است می توانید با مراجعه به بخش تیزهوشان و نمونه دولتی مشاهده نمایید در صورتی که موفق نشدید ایمیل خود را وارد کنید تا برایتان ارسال گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + 18 =