www.azmoon.net

www.azmoon.net

www.azmoon.net : مهمترن مرحله پس از ثبت نام داوطلبان در مقاطع مختلف تحصیلی دانشگاه آزاد مرحله اعلام نتایج می باشد. برای اعلام نتایج ثبت نام های مختلف دانشگاه آزاد سایت جداگانه‌ای وجود دارد.

در این سایت تمامی اعلام نتایج ثبت نام های دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. آدرس اینترنتی سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد www.azmoon.net می باشد. از این رو تمامی داوطلبان برای دریافت نتایج ثبت نام و یا نتایج آزمون های مختلف دانشگاه آزاد بایستی به اینن سایت مراجعه نمایند. و همین جهت توضیحاتی در رابطه با سایت www.azmoon.net ارائه خواهیم نمود.

www.azmoon.net

www.azmoon.net

ممکن است برخی از داوطلبان چنین تصور نمایند که اعلام نتایج دانشگاه آزاد از طریق سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org صورت می گیرد. در صورتی که این چند سال اخیر با راه اندازی سایت دیگری اعلام نتایج ثبت نام های مختلف دانشگاهی از طریق سایت www.azmoon.net صورت می گیرد. در ادامه این مطلب به بررسی بخش های مختلف سایت www.azmoon.net خواهیم پرداخت.

لینک های اعلام نتایج در سایت www.azmoon.net

پس از ورود داوطلبان به سایت www.azmoon.net برای دریافت نتایج ثبت نام لینک های اعلام نتایج را در صفحه اصلی می‌توان مشاهده نمود. از اعلام نتایج مهمی که از طریق این سایت صورت می‌گیرد اعلام نتایج ثبت نام  بدون کنکور دانشگاه آزاد یا همان ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی می باشد.

از مقاطع تحصیلی که چنین ثبت نام در آنها صورت می‌گیرد می توان به مقاطع کاردانی پیوسته ، کاردانی ناپیوسته ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اشاره نمود.

همچنین  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ، اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ، اعلام نتایج  ثبت نام استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد اعلام نتایج ثبت نام و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد و ثبت نام استعداد درخشان دکتری نیز از طریق این سایت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

لازم به ذکر است بر خلاف سال گذشته اعلام نتایج ثبت نام های پاره وقت و تمام وقت در مقاطع کاردانی و کارشناسی به طور مشترک صورت می گیرد. به همین جهت دیگر نیازی نیست برای دریافت نتایج ثبت نام پاره وقت و تمام وقت به صورت جداگانه اقدام نمود.

نحوه دریافت نتایج از سایت www.azmoon.net

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود در صفحه اصلی سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.net داوطلبان می‌توانند لینک‌ های دریافت نتایج را مشاهده نمایند. این لینک ها به صورت جداگانه در مقاطع مختلف قرار داده شده است.

اعلام نتایج دانشگاه آزاد

برای دریافت نتایج نیز بایستی بر روی لینک مقطع مورد نظر کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی لینک اعلام نتایج داوطلبان برای بخش ورود اطلاعات هدایت می‌شوند.

ورود اطلاعات داوطلبی برای دریافت نتایج

بذار شلیک بر روی لینک اعلام نتایج منطقه مورد نظر داوطلب با تصویر زیر مواجه می شود همانگونه که در تصویر مشخص میباشد برای دریافت نتایج ثبت نام مقطع مورد نظر باعث داوطلبان کد ملی کد رهگیری اتکا و رمز ثبت نام خود را وارد نمایند پس از ورود این اطلاعات در بخش های تعیین شده رمز تصویری که به صورت عدد در مقابل آن نمایش داده می شود را وارد نمایید و بر روی لینک جستجو کلیک کنید پس از کلیک بر روی لینک جستجو نتیجه ثبت نام برای تو طلب نمایش داده می شود

اعلام نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف

از دیگر اعلام نتایج هایی که توسط سایت www.azmoon.net صورت می‌گیرد اعلام نتایج تکمیل ظرفیت ها می باشد. دانشگاه آزاد در تمامی مقاطع خود اقدام به پذیرش دانشجو از طریق فرآیند تکمیل ظرفیت می‌نماید. فزایند ثبت نام تکمیل ظرفیت معمولا پس از اتمام ثبت نام حضوری پذیرفته شدگان دوره های مختلف در بازه زمانی خاصی شروع می گیرد.

آن دسته از داوطلبان که اقدام به شرکت در تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود نمودند برای دریافت نتایج پذیرش یا عدم پذیرش خود در مرحله تکمیل ظرفیت نیز بایستی به سایت www.azmoon.net مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت تمامی مراحل دریافت نتایج تکمیل ظرفیت به مانند اعلام نتایج ثبت نام اصلی می باشد.

به این صورت که داوطلب بایستی بر روی لینک اعلام نتایج تکمیل ظرفیت مقطع مورد نظر خود کلیک نماید.  پس از کلیک بر روی لینک با ورود  اطلاعات خواسته شده شامل همان کد ملی و کد رهگیری اتباع و رمز ثبت نام می باشد امکان دریافت نتیجه ثبت نام را خواهد داشت.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × چهار =