www.sanjeshp.ir

www.sanjeshp.ir

www.sanjeshp.ir : مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir سایت وزارت بهداشت در زمینه ثبت نام آزمون ها ، اعلام نتایج و موارد مرتبط با آزمون های پزشکی می باشد. برای داوطلبان تحصیل در وزرات بهداشت و دانشجویان مشغول به تحصیل در رشته های نظر وزارت بهداشت مراجعه به این سایت و کاربردهای از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. این دسته از داوطلبان و دانشجویان معمولا به این سایت بایستی مراجعه نمایند. با توجه به اهمیت و کاربرد های مختلف این سایت در این مطلب به بررسی بخش های مختلف ‏www.sanjeshp.ir خواهیم پرداخت.

www.sanjeshp.ir

بخش های مختلف سایت www.sanjeshp.ir

هنگام ورود به این سایت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شود که مهمترین بخش آن مربوط به نوار ابزار سمت راست سایت می باشد. در این نوار ابزار بخش های مختلفی وجود دارد که داوطلبان با توجه به نیاز خود بایستی به این بخش مراجعه نمایند. توضیحات اصلی داده شده در این مطلب نیز در زمینه همین بخش ها خواهد بود. برای آشنایی اولیه داوطلبان با موضوعات مطرح در این مطلب در ابتدا به صورت تیتر وار موضوعات مطرح را بیان می نماییم.

  1. بخش کارشناسی ارشد سایت www.sanjeshp.ir
  2. بخش دندانپزشکی سایت www.sanjeshp.ir
  3. بخش داروسازی سایت www.sanjeshp.ir
  4. بخش تخصص و فوق تخصص پزشکی سایت www.sanjeshp.ir
  5. بخش دکتری تخصصی phd سایت ‏sanjeshp.ir
  6. بخش جامع علوم پایه / پیش کارورزی سایت www.sanjeshp.ir
  7. بخش زبان سایت sanjeshp.ir
  8. دیگر بخش های سایت www.sanjeshp.ir

sanjeshp.ir

بخش کارشناسی ارشد سایت ‏www.sanjeshp.ir

اولین بخش مورد بررسی در سایت سنجش پزشکی اختصاص به بخش کارشناسی ارشد این سایت دارد. در این بخش داوطلبان به تمامی اطلاعیه‌ هایی را که در زمینه آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت صادر می گردد دسترسی پیدا می‌کند. از جمله کاربردهای اصلی این بخش می توان به ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت ، اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و همچنین اطلاعیه هایی که در زمینه ثبت نام استعدادهای درخشان و ثبت نام سهمیه ایثارگری و رزمندگان صادر می گردد اشاره نمود. همچنین داوطلبان می توانند در این بخش به اطلاعیه هایی که در زمینه دعوت به مصاحبه دانشگاه های خاصی همچون دانشگاه شاهد ، بقیه الله و ارتش دسترسی داشته باشند. همچنین داوطلبان در این بخش به اطلاعیه هایی که در دوره های گذشته در زمینه این آزمون صادر گردیده است نیز دسترسی دارند.

سنجش پزشکی

بخش دندانپزشکی سایت www.sanjeshp.ir

با کلیک بر روی آیکون دندانپزشکی داوطلبان داوطلبان با بخش‌ های مختلف روبرو خواهد بود. از جمله این ها می توان به بخش های دانشنامه تخصصی دندانپزشکی ، دستیاری دندانپزشکی ، جایابی دندانپزشکی ، ملی دندانپزشکی و ارتقای دندانپزشکی اشاره نمود. در هر کدام از این بخش ها اطلاعیه های مرتبط با آزمون ها ، لینک ثبت نام آزمون ها و لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ها قرار داده شده است. همچنین اطلاعیه‌ های دوره های قبلی این آزمون ها نیز برای دسترسی داوطلبان قرار داده شده است.

سایت سنجش پزشکی

بخش داروسازی سایت www.sanjesh.org

این بخش مختص دانشجویان و داوطلبان تحصیل در رشته داروسازی می باشد. در این بخش داوطلبان می توانند از امکاناتی همچون ارزشیابی دارو سازی ، ارتقاء دارو سازی و ph.d داروسازی استفاده نمایند. در تمامی این زیر گروه ها لینک های ثبت نام آزمون ، اعلام نتایج و سایر اطلاعیه ها در دسترس داوطلبان می باشد.

مرکز سنجش پزشکی کشور

بخش تخصصی و فوق تخصصی پزشکی سایت www.sanjeshp.ir

داوطلبان با کلیک بر روی این لینک در نوار ابزار سمت راست سایت www.sanjeshp.ir بخش های مختلفی را پیش روی خود خواهند داشت که از جمله این بخش را میتوان دانشنامه تخصصی پزشکی ، دانشنامه فوق تخصصی پزشکی ، دستیاری تخصصی پزشکی و دستیاری و فوق تخصصی پزشکی اثربخش اشاره نمود. در هر کدام از این بخش‌ ها نیز متناسب با نیاز  داوطلبان اطلاعیه ها و لینک های ثبت نام متفاوت قرار داده شده است. این  با توجه به بازه زمانی خاص فعال می گردد.

مرکز سنجش پزشکی

بخش دکتری تخصصی phd سایت www.sanjeshp.ir

این بخش از سایت سنجش آموزش پزشکی کشور اختصاص به داوطلبانی دارد که برای آزمون دکتری وزارت بهداشت اقدام خواهد نمود. بخش دکتری تخصصی ph.d دارای  سه زیر بخش جداگانه اعزام ph.d ، دکتری تخصصی phd , دوره تکمیلی علوم آزمایشگاهی می باشد. این سه بخش در واقع بخش هایی می باشد که داوطلبان با کلیک بر روی آنها به لینک ها و اطلاعیه های مرتبط با آزمون مربوطه دسترسی خواهند داشت. از این رو داوطلبانی که تمایل به  ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را داشته باشند بایستی به این بخش مراجعه نمایند.

سایت sanjeshp.ir

بخش جامع علوم پایه پیش کارورزی سایت www.sanjeshp.ir

این بخش از سایت سنجش پزشکی اختصاص به داوطلبان رشته های علوم پایه و آن دسته از داوطلبانی دارد که دوره های کارورزی برای رشته های آنها تعیین شده است. در این بخش داوطلبان می‌توانند نتیجه آزمون ها ، کلید اولیه آزمون پیش کارورزی و علوم پایه را دریافت نمایند. اطلاعیه های دیگر که در زمینه ثبت نام و اعلام نتایج که مرتبط با این آزمون صادر می گردد نیز در این بخش از سایت سنجش پزشکی قرار داده شده است.

سایت www.sanjeshp.ir

بخش زبان سایت سنجش sannjeshp.ir

این بخش از سایت سنجش پزشکی اختصاص به به آزمون زبان MHLD  دارد. در این بخش داوطلبان اطلاعیه های مرتبط با آزمون زبان همچنین آزمون زبان ورودی مقطع دکتری تخصصی رشته های علوم پزشکی را کسب می نمایند .اعلام نتایج آزمون های زبان که زیر نظر وزارت بهداشت برگزار می گردد از طریق این بخش از سایت صورت می گیرد.

سامانه سنجش پزشکی کشور

دیگر بخش های سایت www.sanjeshp.ir

بخش های دیگری نیز در سایت سنجش پزشکی کشور قرار داده شده است. از جمله این بخش ها می‌توان به بخش آزمون ملی ، بخش انتقال ، بخش دانشگاه مجازی و بخش آزمون های بین المللی اشاره نمود. البته در این بخش‌ ها برای داوطلبان اطلاعیه خاصی قرار داده نشده است. همچنین لینک های مرتبط نیز در این سایت قرار داده شده است که داوطلبان می‌توانند به لینک های مرتبط با وزارت بهداشت از این طریق دسترسی داشته باشند. همچنین لازم به ذکر است در صفحه اصلی سایت سنجش پزشکی کشور جدیدترین اطلاعیه های مرتبط با تمامی بخش های توضیح داده شده قرار دارد که به منظور دسترسی سریع می باشد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − 3 =