تیزهوشان و نمونه دولتی

تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 98

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان

تخمین رتبه آزمون تیزهوشان : برای والدین و دانش آموزان شرکت کننده در آزمون تیزهوشان اطلاع از رتبه و تراز داوطلبان از جمله ابهامات اساسی می‌ باشد. از آنجایی که بسیاری از داوطلبان به دنبال اطلاع از رتبه و تراز قبولی در مدارس تیزهوشان می باشند و دسترسی به کارنامه پذیرفته شدگاه مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال های قبل برای این عزیزان غیر ممکن می باشد ، بدین منظور مجموعه سبز مشاور با طراحی نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 98 تمامی اطلاعات مربوط به کارنامه ، رتبه و تراز قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را بر اساس کارنامه پذیرفته شدگان سال های قبل در اختیار داوطلبان قرای می دهد.

در نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان پس از وارد نمودن تعداد پاسخ های صحیح ، غلط و نزده درصد تمامی دروس به صورت جداگانه تعیین گردیده و تراز نسبی قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی شهر و منطقه دانش آموز مشخص می گردد.

“البته لازم به ذکر است نرم افزار های تخمین رتبه بر اساس اطلاعات داوطلبان پذیرفته شده در سال های گذشته می باشد. به همین جهت با درصدی خطا ممکن است به همراه باشد.”

جهت استفاده از نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان سالتحصیلی 98 – 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 98

نرم افزار تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 98

با توجه به این توضیحات داوطلبان بایستی پس از شرکت در آزمون تیزهوشان ابتدا نسبت به دریافت سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 98 و سوالات و پاسخنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 اقدام نمایند. پس از دریافت سوالات و پاسخ نامه آن داوطلبان بایستی تعداد پاسخ های صحیح و غلط خود را مشخص سازند.

لازم به ذکر است سوالات آزمون تیزهوشان معمولاً چند روز پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir و azmoon.medu.ir در اختیار داوطلبان شرکت کننده در این سازمان قرار می گیرد. به دلیل فاصله اندک برگزاری آزمون و انتشار دفترچه سوالات به راحتی امکان مشخص نمودن دقیق تعداد پاسخ داده شده برای داوطلبان وجود خواهد داشت.

البته ممکن است تمامی داوطلبان امکان دسترسی به این نرم افزار و بانک اطلاعاتی را نداشته باشند. از این رو این دسته از داوطلبان می توانند از طریق ارتباط با سامانه و ارائه این اطلاعات و درصد دروس نسبت به تخمین رتبه آزمون تیزهوشان 98 اقدام نمایند. و با این اقدام احتمال قبولی داوطلبان در مدارس تیزهوشان قبل از اعلام نتایج مدارس تیزهوشان 98 مشخص می گردد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫5 نظرها

  1. سلام اگر استعداد تحلیلی ۹درست و ۳ غلط و قرآن۲درست و ۲غلط و فارسی۸درست و۳غلط و مطالعات۵درست و۶ غلط و علوم ۶درست و ۱غلط و ریاضی۵درست و۱غلط بزنم احتمال این وجود داره که در ذخیره ی نمونه دولتی اهواز دربیام . معدل ۲۰.باتشکر

  2. سلام

    من 68 درست و 12 اشتباه در آزمون ششم به هفتم دارم. احتمال قبولی را چگونه ارزیابی می کنید؟

  3. سلام اگه استعداد تحلیلی 3 درست و 2 غلط و قران 4 درست و 1 غلط و ادبیات 10 درست و 2 غلط و اجتماعی 8 درست و 2 غلط و علوم 3 درست و 1 غلط و ریاضی 5 درست و 2 غلط میشه نمونه دولتی تهران با معدل 20 قبول شد در ضمن خودم در مدارس نمونه دولتی درس میخوندم

  4. سلام اگه تراز من ۱۲۱۰۰۰باشه و تراز اخرین نفر۱۳۰۰۰۰امکان داره جز ذختیر نمونه باشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + هجده =