دانشگاه آزاد

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن 99

دانشگاه آزاد در نظر دارد برای نیمسال تحصیلی مهر و بهمن ۹۹ از میان داوطلبانی که تمایل به شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارند بصورت بدون آزمون همچون روال سال های گذشته اقدام به جذب دانشجو نماید. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ در مقطع کاردانی ( پیوسته – ناپیوسته) و  مقطع کارشناسی (پیوسته – ناپیوسته) انجام می گیرد .

شروع ثبت نام تکمیل ظرفیت مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در پذیرش های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول ۹۹ دانشگاه آزاد اسلامی : ثبت نام  پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از روز یکشنبه مورخ 5 مرداد ماه آغاز می شود ،متقاضیان پذیرش در این مقاطع می توانند با مراجعه به سایت سنجش دانشگاه آزاد نسبت به دریافت دفترچه حاوی رشته/ محل ها اقدام نمایند.

توجه متقاضیان را به نکات ذیل جلب می نماید :

1-داشتن دیپلم نظام آموزشی جدید (3-3-6) ، یا مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی ) یا دارا بودن دیپلم نظام قدیم برای متقاضیان این دوره ها الزامی می باشد.

2-داوطلبان دیپلم فنی و حرفه ای و یا کاردانش نظام قدیم هنرستان که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می باشند نیز امکان ثبت نام در این دوره ها را خواهند داشت.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر ۹۹

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی مهر و بهمن 99

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ در مقطع کاردانی شامل کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته می باشد . شاید برای بسیاری از داوطلبان برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ ، مهمترین سوال تفاوت بین کاردانی پیوسته و ناپیوسته باشد. ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مختص داوطلبانی می باشد که دیپلم کارودانش و هنرستان را دارند و یا در یکی از شاخه های نظری دیپلم دریافت نموده اند.  ولی برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپییوسته دانشگاه آزاد مهر و بهمن ، داوطلبان علاوه بر مدرک دیپلم بایستی مدرک پیش دانشگاهی رو هم داشته باشند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال اول و دوم 99 – 1400 برای مقطع کارشناسی شامل کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته می باشد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ مختص داوطلبانی می باشد که دارای مدرک پیش دانشگاهی بوده و تصمیم به تحصیل در دوره ۴ ساله لیسانس رو دارند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد نیز همان دوره کاردانی به کارشناسی می باشد که داوطلبانی که مدرک کاردانی رو دارند میتوانند برای ادامه تحصیل در دوره های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد شرکت کنند.

داوطلبانی که تمایل به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ را دارند توجه داشته باشند که پذیرش این دوره ها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل کتبی دیپلم مهمترین ملاک پذیرش می باشد و  هر داوطلبی مجاز به انتخاب ۲۰ رشته محل از بین رشته های ارائه شده می باشد و داوطلبان هیج محدودیتی برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ ندارند و الزامی نیست که حتما از رشته های گروه آموزشی مرتبط با مدرک خود انتخاب رشته کنند.

تبصره : در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد مهر و بهمن 99 متقاضیان تحصیل در دوره کاردانی پیوسته توجه داشته باشند که داوطلبانی که دیپلم فنی و حرفه و ای و یا کارودانش را دارند فقط مجاز به انتخاب رشته های مرتبط با مدرک دیپلم خود می باشند . فقط رشته کاردانی تربیت بدنی شامل این تبصره نمی باشد.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد از طریق سایت azmoon.org یا سامانه azmoon.net منتشر خواهد شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹

تقریبا میتوان گفت بالای ۸۵ درصد از رشته های موجود در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون پذیرش شوند.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر و بهمن ۹۹ اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد مهر و بهمن

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد مهر و بهمن

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد مهر و بهمن

اگر پس از مطالعه مقاله ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ۹۹ ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاورجویا شوید .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 10 =