دانشگاه آزاد

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ شروع شد . بر اساس اعلام سنجش و آموزش دانشگاه آزاد ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ از تاریخ ۲۹ بهمن ماه شروع شده و تا روز ۱۳ بهمن ادامه خواهد داشت. ثبت نام دوره های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ در مقاطع مختلفی انجام میگیرد.

ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور بهمن ۹۷ بصورت اینترنتی انجام می گیرد و داوطلبان از مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاهی خودداری نمایند. ثبت نام بهمن ماه دانشگاه آزاد از طریق سایت دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی www.azmoon.org می باشد . داوطلبان میتوانند با مراجعه به این سایت و خرید کارت اعتباری ثبت نام ، وارد سیتم ثبت نام شده و فرم مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ را تکمیل نمایند. توجه داشته باشید که پس از اتمام ثبت نام دریافت کد رهگیری الزامی می باشد.

برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تمای بگیرید

تمای از طریق تلفن ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورودی بهمن ۹۷ در مقطع کاردانی شامل کاردانی پیوسته و کاردانی ناپیوسته می باشد . شاید برای بسیاری از داوطلبان برای شرکت در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ ، مهمترین سوال تفاوت بین کاردانی پیوسته و ناپیوسته باشد. ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد مختص داوطلبانی می باشد که دیپلم کارودانش و هنرستان را دارند و یا در یکی از شاخه های نظری دیپلم دریافت نموده اند.  ولی برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی ناپییوسته دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ ، داوطلبان علاوه بر مدرک دیپلم بایستی مدرک پیش دانشگاهی رو هم داشته باشند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیمسال دوم ۹۷-۹۸ برای مقطع کارشناسی شامل کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته می باشد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ مختص داوطلبانی می باشد که دارای مدرک پیش دانشگاهی بوده و تصمیم به تحصیل در دوره ۴ ساله لیسانس رو دارند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ نیز همان دوره کاردانی به کارشناسی می باشد که داوطلبانی که مدرک کاردانی رو دارند میتوانند برای ادامه تحصیل در دوره های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ شرکت کنند.

داوطلبانی که تمایل به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ را دارند توجه داشته باشند که پذیرش این دوره ها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و معدل کتبی دیپلم مهمترین ملاک پذیرش می باشد و  هر داوطلبی مجاز به انتخاب ۲۰ رشته محل از بین رشته های ارائه شده می باشد و داوطلبان هیج محدودیتی برای انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ ندارند و الزامی نیست که حتما از رشته های گروه آموزشی مرتبط با مدرک خود انتخاب رشته کنند.

تبصره : در ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ متقاضیان تحصیل در دوره کاردانی پیوسته توجه داشته باشند که داوطلبانی که دیپلم فنی و حرفه و ای و یا کارودانش را دارند فقط مجاز به انتخاب رشته های مرتبط با مدرک دیپلم خود می باشند . فقط رشته کاردانی تربیت بدنی شامل این تبصره نمی باشد.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که نتایج بدون آزمون دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ در نمیه دوم بهمن ماه از طریق سایت azmoon.org یا سامانه azmoon.net منتشر خواهد شد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

تقریبا میتوان گفت بالای ۸۵ درصد از رشته های موجود در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد و داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ شرکت می کنند می توانند در بسیاری از رشته های ارائه شده در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون پذیرش شوند.

در ذیل لینک رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ قرار داده شده و شما میتوانید با کلیک بر روی لینک های زیر از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ اطلاع پیدا کنید.

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

رشته های بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

رشته های بدون کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد بهمن ۹۷

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × 5 =