تیزهوشان و نمونه دولتی

سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir

سایت مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir

سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی به نشانی azmoon.eamedu.ir فعال شده و تمامی داوطلبان و دانش آموزان واجد شرایط میتوانند با مراجعه به این سامانه اقدام به ثبت نام نمایند.

سایت مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی تمامی مراحل آزمون اعم از ثبت نام ، پرداخت هزینه ، دریافت کارت آزمون و اعلام نتایج را اعلام خواهد نمود و دانش آموزان باید تمامی این مراحل را بصورت الکترونیکی انجام دهند.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی سال 99 برای دانش آموزان پایه نهم از تاریخ 17 خرداد شروع شده و تا مورخه 27 خرداد ماه  ادامه خواهد داشت و به احتمال فراوان این زمان به مدت چند روز تمدید خواهد شد.

همانطور که اشاره شد ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی به صروت اینترنتی و از طریق سامانه azmoon.eamedu.ir انجام می گیرد و داوطلبان بایستی در بازه زمانی اعلام شده به سامانه مراجعه نموده و مراحل ثبت نام در آژمون را تکمیل نمایند.

توجه : دانش آموزان و اولیای محترم از مراجعه حضوری به مدارس نمونه دولتی منطق خود جهت انجام امور ثبت نام خودداری نمایند.

برای مشاوره ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir
سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir

شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی اذربایجان شرقی

برای ثبت نام و شرکت در آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان غربی همانند سایر آزمون ها شرایط تعیین شده است. به این صورت که دانش آموزان جهت ثبت نام در این آزمون بایستی حداقل معدل آنان برابر با 17 یا بالاتر باشد. لازم به ذکر است در صورتی که در ارائه این اطلاعات اشتباهی صورت گیرد و دانش آموز معدل پایین تری داشته باشد در هر مرحله از فرایند ثبت نام از ادامه تحصیل دانش آموز جلوگیری می شود.

در زمینه ثبت نام و پذیرش مدارس نمونه دولتی استان آدربایجان غربی بایستی توجه نمایید که 50 درصد نمره معدل و 50 درصد نمره آزمون در پذیرش دانش آموزان موثر می باشد. از این رو دانش آموزانی که معدل بالاتری را دارند به همان نسبت از احتمال پذیرش بالاتری برخوردار خواهند بود. همچنین سایر دانش آموزان برای پذیرش نمره آزمون بالاتری را  داشته باشند.

مراحل ثبت نام ثبت نام در سامانه azmoon.eamedu.ir

1- ورود به سایت azmoon.eamedu.ir 2- واریز وجه ثبت نام از طریق درگاه اینترنتی و دریافت رمز ورود به سامانه 3- آماده سازی تصویر عکس دانش آموز 4- تکمیل فرم اینترنتی تقاضای ثبت نام در آزمون و ثبت نهایی و دریافت کد رهگیری

تاریخ آزمون نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی سال 99

بر اساس تاریخ مندرج در دفترچه ثبت نام آزمون که از طریق سایت نمونه دولتی آذربایجان شرقی azmoon.eamedu.ir منتشر شده ، زمان برگزاری آزمون در تمامی شهرستان های استان ساعت 9 صبح روز 20 تیرماه خواهد بود.

برای شرکت در جلسه آزمون داولبان بایستی کارت ورود به آزمون را دریافت نمایند . توجه داتشه باشید که کارت ورود به جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی حدود 10 روز مانده به زمان آژمون ، از طریق سامانه azmoon.eamedu.ir قابل دریافت خواهد بود.

منبع آزمون و بودجه بندی سوالات در آزمون نمونه دولتی استان آذربایجان شرقی

دانش آموزان توجه داشته باشند که تنها منبع تعیین شده از سوی روابط عمومی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی کتاب درسی دانش آموزان می باشد. به همین جهت مطالعه منابع متفرقه توصیه نمی گردد و تنها تسلط بر کتاب درسی توصیه می شود. همچنین در جدول زیر می توانید تعداد سوالات و همچنین ضریب ها کدام از دروس را مشاهده نماید. لازم به ذکر است ضریب هر درس نشان دهنده میزان تاثیر آن در آزمون می باشد. با توجه به این که ضریب دروس علوم و ریاضی بالا می باشد دانش آموزان بایستی زمان و توجه بیشتری برای این دو درس داشته باشند.

ردیفکتب درسیتعداد سوالاتضریب هر درس
1کتاب قرآن و پیام های آسمانی10 سوال2
2کتاب آذربایجان شرقیی15 سوال2
3کتاب عربی8 سوال1
4کتاب مطالعات اجتماعی ( جغرافیا ، تاریخ ، مدنی )101
5کتاب زبان انگلیسی71
6کتاب علوم تجربی ( مهم )252
7کتاب ریاضی ( خیلی مهم )253

دانش آموزان و اولیای محترم چنانچه که در هریک از مراحل آزمون مدارس نمونه دولتی آذربایجان شرقی و ورود به سامانه azmoon.eamedu.ir با مشکلی مواجه شدید با کارشناسان سامانه سبز مشاور در ارتباط باشید.

 

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.