دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 :دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی نیز همانند مقطع کاردانی اقدام به دریافت شهریه از دانشجویان خود می نماید. به همین جهت لازم است دانشجویان و داوطلبانی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نموده اند ، ابتدا در زمینه میزان و نحوه پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 اطلاعات لازم را داشته باشند.

به همین جهت در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 و دیگر مواردی که در این زمینه ممکن است برای داوطلبان مفید واقع گردد خواهیم پرداخت.

با توجه به این که در زمینه انواع شهریه های پرداختی توسط دانشجویان در شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی توضیحاتی ارائه شد و همچنین داوطلبان دوره کارشناسی در مقطع قبلی اقدام به پرداخت شهریه نموده اند در این مطلب در زمینه شهریه های متغییر و ثابت توضیحاتی ارائه نمی گردد.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیز به مانند دوره کاردانی این دانشگاه بر اساس گروه های آموزشی متفاوت با یکدیگر می باشد. از این رو در ادامه این مطلب در زمینه میزان شهریه کاشناسی علمی کاربردی به صورت جداگانه و بر اساس گروه های آموزشی توضیحاتی ارائه می گردد.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 - 99

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت

در ابتدا به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 در گروه صنعت می پردازیم. همانگونه که قبلا بیان کردیم با توجه به رشته های این گروه آموزشی ممکن است میزان شهریه این گروه به نسبت بیشتر از سایر گروه ها باشد.

در ادامه به بیان میزان شهریه در این گروه خواهیم پرداخت.

میزان شهریه ثابت در این گروه مبلغ 534083 تومان در نظر گرفته شده است. شهریه متغییر در دروس عمومی و برای واحد های نظری مبلغ 22118 تومان می باشد. برای واحد های عملی این دروس نیز مبلغ در نظر گرفته شده 36166 تومان است. برای دروس پایه ، اصلی و تخصصی واحد های نظری مبلغ شهریه 29626 تومان است. برای واحد های آزمایشگاهی 47450 تومان می باشد. برای واحد های کارگاهی و پروژه 51308 تومان تعیین شده است. در نهایت برای واحد های کاربینی و کارورزی نیز مبلغ 100377 تومان می باشد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی

گروه کشاورزی از دیگر گروه های دانشگاه علمی کاربردی می باشد که به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 آن خواهیم پرداخت.

در گروه کشاورزی میزان شهریه ثابت تعیین شده مبلغ 419170 تومان می باشد. برای دروس عمومی نیز به ترتیب برای واحد های نظری و عملی مبالغ 22188 تومان و 36166 تومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی نیز به این شکل می باشد که برای واحد های نظری مبلغ شهریه متغییر در نظر گرفته مبلغ 22643 تومان می باشد. برای واحد های آزمایشگاهی مبلغ 33003 تومان می باشد. در واحد های کارگاهی و پرژه نیز مبلغ 39025 تومان در نظر گرفته شده است. در نهایت برای واحد های کاربینی و کارورزی نیز مبلغ 100377 تومان شهریه قرار داده شده است.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

گروه مدیریت و خدمات اجتماعی از جمله گروه های پر متقاظی در دانشگاه علمی کاربردی می باشد که میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 در این گروه به قرار زیر می باشد.

شهریه ثابت این گروه مبلغ 371410 تومان می باشد. در دروس عمومی و برای واحد های نظری وعملی به ترتیب شهریه متغییر مبالغ 22188 تومان و 36166 نومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی نیز مبلغ در نظر گرفته شده 118885 تومان برای واحد های نظری می باشد. برای واحد های آزمایشگاهی مبلغ 31068 تومان تعیین گردیده است. برای واحد های کارگاهی و پروژه نیز مبلغ 34431  تومان شهریه متغییر در نظر گرفته شده می باشد. در نهایت برای واحد های کاربینی و کارورزی مبلغ 87483 تومان در نظر گرفته شده است.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر

گروه فرهنگ و هنر آخرین گروهی می باشد که در رابطه با میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی 98 – 99 بدان خواهیم پرداخت.

در این گروه میزان شهریه ثابت تعیین شده مبلغ ۴۰۱۷۸۶ تومان می باشد. برای دروس عمومی و واحد های نظری و عملی مبالغ 22188 تومان و 36166 تومان به عنوان شهریه متغییر در نظر گرفته شده است. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی مبلغ 22808 تومان برای واحد های نظری می باشد. برای واحد های آزمایشگاهی نیز مبلغ 34097 تومان در نظر گرفته شده است. در واحد های کارگاهی و پروژه مبلغ 37788  تومان تعیین شده است. در آخر نیز برای واحد های کاربینی و کارورزی مبلغ 96013 تومان شهریه متغییر تعیین گردیده است.

نحوه پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

در اولین اقدام دانشجویان عزیر برای پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بایستی به سامانه سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی www.edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند که در ادامه بایستی بر اساس دستورالعمل زیر را برای پرداخت شهریه اقدام نمایند.

ورود به سیستم

داوطلبان بایستی مطابق با تصویر زیر و بخش تعیین شده وارد پنل دانشجویی خود شوند. برای این منظور همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید. کلمه عبور معمولا کد ملی دانشجو می باشد.

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پس از ورود به پنل کاربری یا همان سیستم دانشجویی با کلیک بر روی لینک دسترسی امکانات این سامانه برای داوطلب نشان داده می شود.

شهریه کارشناسی علمی کاربردی

همانگونه که در تصویر زیر مشخص می باشد برای پرداخت شهریه پس از انتخاب واحد بر روی تسویه حساب دانشجو کلیک نمایید.

شهریه دانشگاه علمی کاربردی

با این کلیک داوطلبان می توانند مبلغ پرداختی با عنوان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده نمایند. برای پرداخت این مبلغ بایستی به صورت اینترنتی اقدام نمایید. برای این منظور نیز بایستی کارت بانکی حاوی رمز دوم را به همراه داشته باشید تا با ورود به درگاه اینترنتی پرداخت بانگی این مبلغ را پرداخت نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده − یک =