دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی : در مطلب قبل به طور کال در زمینه شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی توضیحاتی ارائه نمودیم. ور در آن در زمینه میزان و نحوه پرداخت این شهریه مواردی را بیان کردیم. در ادامه این مطلب به بیان توضیحاتی در زمینه شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نموده باشید مطالب ارائه شده در مقاله می تواند برای شما مفید واقع گردد.

با توجه به این که در زمینه انواع شهریه های پرداختی توسط دانشجویان در مطلب قبل توضیحاتی ارائه شد و همچنین داوطلبان دوره کارشناسی در مقطع قبلی اقدام به پرداخت شهریه نموده اند در این مطلب در زمینه شهریه های متغییر و ثابت توضیحاتی ارائه نمی گردد. در صورتی که در این زمینه سوال و یا ابهامی داشته باشید مطالعه شهریه کاردانی دانشگاه علمی کاربردی توصیه می گردد.

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

میازن شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیز به مانند دوره کاردانی این دانشگاه بر اساس گروه های آموزشی متفاوت با یکدیگر می باشد. از این رو در ادامه این مطلب در زمینه میزان شهریه کاشناسی علمی کاربردی به صورت جداگانه و بر اساس گروه های آموزشی توضیحاتی ارائه می گردد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه صنعت

گروه صنعت در واقع همان گروه فنی و مهندسی در سایر دانشگاه ها می باشد. از این رو به نسبت سایر گروه های دانشگاه علمی کاربردی ممکن است میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در این گروه بیشتر باشد.

در ادامه به بیان میزان شهریه در این گروه خواهیم پرداخت.

میزان شهریه ثابت در این گروه مبلغ ۴۸۵۵۳۰ تومان در نظر گرفته شده است. شهریه متغییر در دروس عمومی و برای واحد های نظری مبلغ ۲۰۱۰۸ تومان می باشد. برای واحد های عملی این دروس نیز مبلغ در نظر گرفته شده ۳۲۸۷۹ تومان است. برای دروس پایه ، اصلی و تخصصی واحد های نظری مبلغ شهریه ۲۶۹۳۳ تومان است. برای واحد های آزمایشگاهی ۴۳۱۳۶ تومان می باشد. برای واحد های کارگاهی و پروژه ۴۶۶۴۴ تومان تعیین شده است. در نهایت برای واحد های کاربینی و کارورزی نیز مبلغ ۹۱۲۵۲ تومان می باشد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه کشاورزی

گروه کشاورزی از دیگر گروه های دانشگاه علمی کاربردی می باشد که به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی آن خواهیم پرداخت.

در گروه کشاورزی میزان شهریه ثابت تعیین شده مبلغ ۳۸۱۰۶۴ تومان می باشد. برای دروس عمومی نیز به ترتیب برای واحد های نظری و عملی مبالغ ۲۰۱۰۸ تومان و ۳۲۸۷۹ تومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی نیز به این شکل می باشد که برای واحد های نظری مبلغ شهریه متغییر در نظر گرفته مبلغ ۲۰۵۸۵ تومان می باشد. برای واحد های آزمایشگاهی مبلغ ۳۰۰۰۳ تومان می باشد. در واحد های کارگاهی و پرژه نیز مبلغ ۳۵۴۷۷ تومان در نظر گرفته شده است. در نهایت برای واحد های کاربینی و کارورزی نیز مبلغ ۹۱۲۵۲ تومان شهریه قرار داده شده است.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی

گروه مدیریت و خدمات اجتماعی از جمله گروه های پر متقاظی در دانشگاه علمی کاربردی می باشد که میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در این گروه به قرار زیر می باشد.

شهریه ثابت این گروه مبلغ ۳۵۳۷۲۴ تومان می باشد. در دروس عمومی و برای واحد های نظری وعملی به ترتیب شهریه متغییر مبالغ ۲۰۱۰۸ تومان و ۴۳۸۷۹ نومان می باشد. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی نیز مبلغ در نظر گرفته شده ۱۷۹۸۶ تومان برای واحد های نظری می باشد. برای واحد های آزمایشگاهی مبلغ ۳۰۹۹۸ تومان تعیین گردیده است. برای واحد های کارگاهی و پروژه نیز مبلغ ۳۲۷۹۱ تومان شهریه متغییر در نظر گرفته شده می باشد. در نهایت برای واحد های کاربینی و کارورزی مبلغ ۸۳۳۱۷ تومان در نظر گرفته شده است.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی در گروه فرهنگ و هنر

گروه فرهنگ و هنر آخرین گروهی می باشد که در زیر عنوان میزان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بدان خواهیم پرداخت.

در این گروه میزان شهریه ثابت تعیین شده مبلغ ۴۰۱۷۸۶ تومان می باشد. برای دروس عمومی و واحد های نظری و عملی مبالغ ۲۰۱۰۸ تومان و ۳۲۸۷۹ تومان به عنوان شهریه متغییر در نظر گرفته شده است. در دروس پایه ، اصلی و تخصصی مبلغ ۲۰۷۳۵ تومان برای واحد های نظری می باشد. برای واحد های آزمایشگاهی نیز مبلغ ۳۰۹۹۸ تومان در نظر گرفته شده است. در واحد های کارگاهی و پروژه مبلغ ۳۴۳۵۳ تومان تعیین شده است. در آخر نیز برای واحد های کاربینی و کارورزی مبلغ ۸۷۲۸۵ تومان شهریه متغییر تعیین گردیده است.

لازم به ذکر می باشد که تمامی این مبالغ مربوط به سال تحصیلی ۹۷ – ۹۸ می باشد.

نحوه پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

در اولین اقدام دانشجویان عزیر برای پرداخت شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی بایستی به سامانه سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی www.edu.uast.ac.ir مراجعه نمایند. پس از ورود به این سامانه داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند که در ادامه بایستی بر اساس دستورالعمل زیر را برای پرداخت شهریه اقدام نمایند.

 

ورود به سیستم

داوطلبان بایستی مطابق با تصویر زیر و بخش تعیین شده وارد پنل دانشجویی خود شوند. برای این منظور همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نمایید. کلمه عبور معمولا کد ملی دانشجو می باشد.

کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی

پس از ورود به پنل کاربری یا همان سیستم دانشجویی با کلیک بر روی لینک دسترسی امکانات این سامانه برای داوطلب نشان داده می شود.

شهریه کارشناسی علمی کاربردی

همانگونه که در تصویر زیر مشخص می باشد برای پرداخت شهریه پس از انتخاب واحد بر روی تسویه حساب دانشجو کلیک نمایید.

شهریه دانشگاه علمی کاربردی

با این کلیک داوطلبان می توانند مبلغ پرداختی با عنوان شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده نمایند. برای پرداخت این مبلغ بایستی به صورت اینترنتی اقدام نمایید. برای این منظور نیز بایستی کارت بانکی حاوی رمز دوم را به همراه داشته باشید تا با ورود به درگاه اینترنتی پرداخت بانگی این مبلغ را پرداخت نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫2 نظرها

  1. سلام. رشته روابط عمومی تو جدول شهریه کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی جزو کدوم گروه می باشد؟ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 − 6 =