وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت : مقطع دکتری وزارت بهداشت همانند دیگر مقاطع تحصیلی برای تکمیل ظرفیت های خالی خود مرحله ای جداگانه ای دارد که با عنوان تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت شناخته می شود. برای شرکت در این مرحله که آخرین فرصت برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت و تحصیل در این مقطع می باشد داوطلبان بایستی مراحلی را طی نمایند. همانگونه که در زمینه تکمیل ظرفیت ارشد وزارت بهداشت توضحات لازم ارائه گردید در این مطلب نیز به بررسی تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

شروع تکمیل ظرفیت دکتری تخصصی رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی و داروسازی سال 98 :

تمامی داوطلبان اعم از قبولی یا مردودی که به مرحله مصاحبه دعوت شده اند و دارای نمره مصاحبه می باشند ، مجاز به شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت دکتری وزلرت بهداشت می باشند و میتوانند از روز یکشنبه 98/7/14 تا ساعت 24 روز سه شنبه 98/7/16 با مراجعه به سامانه sanjeshp.ir نسبت به انتخاب رشته محل از طریق همین سایت اقدام نمایند .

افرادی که در مرحله نخست قبول شده و مجدداً در مرحله تکمیل ظرفیت در هر یک از دوره های عادی یا شهریه پرداز پذیرفته شوند ، پذیرش مرحله نخست آنها لغو شده و قابل بازگشت نمی باشد .

افرادی که در مرحله تکمیل ظرفیت در دوره های عادی پذیرفته می شوند ، در صورت عدم ثبت نام یا انصراف مشمول محرومیت یک ساله خواهند شد.

نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 ، هفته دوم آبان ماه اعلام خواهد شد .

جهت دریافت مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

داوطلبان عزیر در ابتدا بایستی به شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت توجه نمایند. در صورتی که دارای این شرایط بوده باشند می توانند در این مرحله شرکت نمایند.

  1. تمامی داوطلبان بایستی در ابتدا اقدام به ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت نموده و در این آزمون شرکت نمایند و همچنین کارنامه برای آنان صادر گردیده باشد
  2. تنها آن دسته از داوطلبانی که در مرحله قبل مجاز به انتخاب رشته شده باشند می توانند در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت شرکت نمایند.
  3. داوطلبان مجاز به انتخاب رشته در صورت عدم شرکت در انتخاب رشته اصلی نیز می توانند در تکمیل ظرفیت مقطع دکتری وزارت بهداشت شرکت نمایند.
  4. در صورتی که داوطلب در انتخاب رشته اصلی خود از یکی از رشته محل های انتخابی قبول شده باشد در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت و قبولی پذیرش قبلی داوطلب مورد نظر لغو می گردد.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و همچنین مشاوره تحصیلی در این زمینه می توانید با گروه مشاوره سبز در ارتباط باشید.

مراحل شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

برای شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت داوطلبان بایستی مراحلی را عینا دنبال نمایند تا بتوانند در یکی از رشته محل ها پذیرش کسب نمایند. در زیر به صورت تیتر وار به بیان این مراحل می پردازیو. در ادامه نیز به توضیح در مورد هر کدام به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.

  1. ورود به بخش دکتری مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir
  2. دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت
  3. ورود اطلاعات داوطلبی و ثبت رشته محل های انتخابی
  4. دریافت رسید ثبت نام و اتمام فرایند ثبت نام

ورود به بخش دکتری مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir

داوطلبان همانگونه که برای ثبت نام دکتری وزارت بهداشت وارد سایت www.sanjeshp.ir شدند برای تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت نیز بایستی به همین شکل عمل نمایند. از این رو پس از ورود به مرکز سنجش آموزش پزشکی بایستی وارد بخش دکتری این سایت شوند. برای این منظور نیز از طریق نوار ابزاری که در سمت راست صحفه اصلی سایت قرار گرفته است برای ورود اقدام نمایند. در تصویر زیر می توان این بخش را مشاهده نمود.

تکمیل ظرفیت دکتری بهداشت

 

دانلود دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

پس از ورود به بخش دکتری سایت سنجش پزشکی داوطلبان در ابتدا دفترچه تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت را بایستی دالود و مطالعه نمایند. برای دریافت این دفترچه نیز بر روی لینک اطلاعیه شروع تکمیل ظرفیت دکتری کلیک نمایید. در داخل این دفترچه توضیحات اولیه در زمینه تکمیل ظرفیت قرار داده شده است. پس از مطالعه این بخش در انتها از لیست رشته های موجود برای انتخاب اطلاع حاصل نمایید. در تصویر زیر می توان برخی از رشته هایی را که در مرحله تکمیل ظرفیت داوطلبان می توانند انتخاب نمایند قرار داده شده است.

تکمیل ظرفیت دکتری

ورود اطلاعات داوطلبی و ثبت رشته محل های انتخابی

پس از دانلود و مطالعه دفترچه در صورت دارا بودن شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت و تمایل به این امر بایستی وارد مرحله بعد گردید. برای این منظور با کلیک بر روی لینک تکمیل ظرفیت همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود برای ورود به سیستم در ابتدا کد ملی و شماره همراه خود را وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات رمز ورود یک بار مصرف به شماره تلفن مورد نظر پیامک می گردد. لازم به ذکر است شماره تلفن همراه بایستی همان شماره همراهی باشد که در زمان ثبت نام وارد کرده اید. در صورت عدم دستری به شماره همرا ثبت شده می توان به روشی در زیر توضیح داده شده است دوباره اقدام به ثبت شماره تلفن و دریافت رمز عبور نمود.

پس از پیامک رمز عبور داوطلب می تواند با ورود این رمز فرایند تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت خود را تکمیل نماید.

دکتری وزارت بهداشت

 

دریافت رسید ثبت نام و اتمام فرایند ثبت نام

پس از دریافت رمز عبور به صورت پیامکی و وارد نمودن آن در بخش تعیین شده داوطلب اقدام به وارد نمودن اطلاعات درخواستی و ثبت کد رشته مورد نظر می نماید. در این مرحله داوطلب با دریافت رسید ثبت نام از صحت ثبت نام خود اطمینان حاصل می نماید. دریافت رسید ثبت نام در واقع آخرین مرحله از فرایند تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت به حساب می آید.

زمان شروع تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت

تکمیل ظرفیت دکتری وزارت بهداشت به مانند دیگر تکمیل ظرفیت های دانشگاهی پس از اتمام زمان ثبت نام داوطلبان پذیرفته شده و در مهر ماه انجام می گیرد. از این رو بر اساس سنوات گذشته می توان اواخر مهر ماه را برای شروع تکمیل ظرفیت دکتری بهداشت تخمین زد. از این رو داوطلبانی که شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت را داشته باشند و همچنین تمایل به این امر داشته باشند بایستی با توجه به توضیحات بالا برای این امر در اواخر مهر ماه اقدام نمایند. با توجه به این که تکمیل ظرفیت دکتری آخرین فرصت داوطلبان برای پذیرش و تحصیل در دکتری وزارت بهداشت می باشد از این رو در این مرحله دقت نمایید.

زمان ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت دکتری 98 از روز یکشنبه 98/7/14 تا ساعت 24 روز سه شنبه 98/7/16 می باشد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − شش =