دانشگاه علمی کاربردی

edu.uast.ac.ir

edu.uast.ac.ir

edu.uast.ac.ir : سامانه جامع آموزش هم آوا به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir سایت مستقل و جداگانه برای دانشگاه علمی کاربردی می باشد. این سایت کاربرد های مختلفی دارد که در بازه های زمانی متفاوت برای دانشجویان و داوطلبان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی فعال می گردد. در این مطلب به بررسی بخش های مختلف این سایت و کاربردهای مختلف آن خواهیم پرداخت.

edu.uast.ac.ir

edu.uast.ac.ir

همانگونه که بیان کردیم کاربرد های مختلفی برای سایت edu.uast.ac.ir وجود دارد هر کدام از این کاربردها در بازه زمانی مشخصی فعال میگردد داوطلبان می‌توانند با توجه به نیاز خود با مراجعه به این سایت اقدامات لازم را در زمینه فرآیند ثبت نام و یا دیگر مراحل مرتبط با تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند از جمله امکاناتی که مربوط به سایت edu.uast.ac.ir می باشد می توان به موارد زیر اشاره نمود که در ادامه به طور جداگانه بررسی هر کدام از این موارد می پردازیم

  1. ثبت نام اینترنتی پذیرفته ‌شدگان کاردانی علمی کاربردی در edu.uast.ac.ir
  2. ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی علمی کاربردی در edu.uast.ac.ir
  3. پنل دانشجویی در سایت edu.uast.ac.ir

ثبت نام اینترنتی پذیرفته ‌شدگان کاردانی علمی کاربردی در edu.uast.ac.ir

از جمله کاربرد های مهم سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir که در اختیار داوطلبان پذیرفته شده در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی قرار می دهد در رابطه با ثبت نام اینترنتی می باشد.

به این صورت داوطلبان پذیرفته شده پس از اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی همانند سایر دانشگاه های کشور بایستی اقدام به ثبت نام اینترنتی نمایند. ثبت نام اینترنتی در واقع اولین مرحله در فرایند ثبت نام پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

برای این منظور داوطلبان پذیرفته شده بایستی به این سامانه مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت همانگونه که در تصویر زیر نیز مشخص می باشد بر روی اینکه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کلیک نموده و مراحل ثبت نام را تکمیل نمایید.

www.edu.uast.ac.ir

در این فرآیند داوطلبان مدارک خود را از جمله مدارک تحصیلی و شناسایی خود را به همراه برخی اطلاعات در بخش‌های تنگ شده بایستی واررد نمایند. پس از ورود ین اطلاعات و تایید آنها و در نهایت پایان مراحل ثبت نام اینترنتی ثبت نام حضوری داوطلبان با مراجعه به واحد مربوطه امکان پذیر می گردد.

ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی علمی کاربردی در edu.uast.ac.ir

از دیگر امکاناتی که سامانه هم آوا به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir در اختیار داوطلبان و پذیرفته شدگان دانشگاه علمی کاربردی قرار داده است در زمینه ثبت نام اینترنتی پذیرفته شدگان کارشناسی این دانشگاه می باشد.

این مرحله از ثبت نام نیز به مانند ثبت نام اینترنتی دوره کاردانی می باشد. به همین جهت داوطلبان در بازه زمانی شروع این ثبت‌ نام که پس از اعلام نتایج کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شروع می گردد بایستی با مراجعه به سایت edu.uast.ac.ir با کلیک بر روی لینک ثبت نام پذیرفته شدگان که در تصویر زیر نیز می توان مشاهده نمود فرم ثبت نام اینترنتی خود را تکمیل نمایند.

سامانه هم آوا

پس از اتمام فرایند ثبت نام اینترنتی با مراجعه به واحد دانشگاهی پذیرفته شده مراجعه نمایند. به هنگام مراجعه داوطلبان بایستی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز شامل مدارک تحصیلی و مدارک شناسایی می باشد اقدام به ثبت‌نام حضوری خود نمایند.

پنل دانشجویی در سایت edu.uast.ac.ir

مهمترین بخش سایت هم آوا به نشانی اینترنتی edu.uast.ac.ir در رابطه با پنل دانشجویی می باشد. پنل دانشجویی در واقع پنل کاربری داوطلب می باشد که در طول دوره تحصیل با مراجعه به این پنل امکان انتخاب واحد ، پرداخت شهریه ، مشاهده کارنامه ، ثبت درخواست ها و سایر موارد را خواهد داشت.

برای ورود به پنل کاربری بایستی در بخش ورود به سامانه ابتدا کد ملی و سپس رمز عبور خود را در بخش های تعیین شده که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود وارد نمایید.

سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی

پس از ورود این اطلاعات داوطلب وارد پنل کاربری خود می شود. در پنل کاربری داوطلب  انتخاب واحد ، پرداخت شهریه ، درخواست انتقالی ، مشاهده نمرات ، امکان دریافت کارنامهبرای تمامی دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد.  یکی از مهمترین کاربرد  های سایت edu.uast.ac.ir در واقع همین پنل دانشجویی می باشد.

دیگر بخش های سایت edu.uast.ac.ir

از دیگر بخش هایی که در سایت edu.uast.ac.ir می توان مشاهده نمود مربوط به بخش اطلاعیه ها می باشد. داوطلبان در این بخش به آخرین اطلاعیه‌ هایی که در رابطه با انتخاب واحد ، ثبت نام و دیگر مراحل و فرایندی که از طریق این سایت صورت میگرد می توانند دسترسی داشته باشند.

همچنین در بخش دیگر سامانه لینک ورود به سامانه قدیم آموزش دانشگاه علمی کاربردی ( سجاد ) قرار داده شده است. همچنین لینک کانال تلگرامی که مربوط به دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی می باشد نیست در این بخش در اختیار داوطلبان قرار گرفته شده است.

د

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 3 =