دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور : در مطلبی که در عنوان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور انتشار دادیم در رابطه با فرآیند ثبت نام و نحوه ثبت نام آزمون ارشد فراگیر توضیحات کامل ارائه گردید. در این مطلب بیان کردیم که ثبت نام آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد.

در این آزمون نیز به مانند سایر آزمون ها داوطلبان بایستی قبل از برگزاری آزمون اقدام به دریافت کارت شرکت در جلسه آزمون نمایند. دریافت این کارت در بازه زمانی خاصی و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.  با توجه به این توضیحات در ادامه این مطلب توضیحاتی در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و نحوه دریافت آن ارائه خواهیم نمود.

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

تمامی داوطلبانی که در بازه زمانی اعلام شده اقدام به ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نموده باشند بایستی قبل از شرکت در این آزمون ابتدا اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نمایند.

  پس از دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان با زمان برگزاری آزمون و همچنین محل آن آشنا خواهند شد. از این رو دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور برای تمامی داوطلبان الزامی می باشد. در ادامه توضیحات لازم در زمینه زمانبندی و نحوه دریافت این کار ارائه خواهیم بود از این رو با ادامه مطلب همراه باشید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور به مانند دیگر آزمون های که توسط سازمان سنجش برگزار می گردد معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت منتشر می گردد. از این رو زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور به زمان برگزاری این آزمون بستگی دارد.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نوبت بیستم از روز سه‌­شنبه مورخ 98/09/19 منتشر می شود.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

همانگونه که در بخشهای مختلف در رابطه با آزمون فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور بیان شد تمامی مراحل این آزمون از ثبت نام گرفته تا دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد.  از این‌ رو داوطلبان در بازه زمانی انتشار کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور بایستی به این سایت مراجعه نمایند.

پس از ورود به این سایت از طریق منوی سمت راست گزینه پیام نور را انتخاب نمایید. پس از انتخاب این گزینه وارد بخش بخش پیام نور سایت سنجش می شوید. در این هنگام بر روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور کلیک نمایید با این کلیپ داوطلبان با تصویر زیر مواجه می‌شود که بایستی به یکی از چهار روش زیر اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

روش های دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

همانگونه که در تصویر بالا می‌توان مشاهده نمود برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور داوطلبان از یکی از چهار روش زیر بایستی استفاده نمایند.

  1. جستجو بر اساس شماره سریال ثبت نامی
  2. جستجو بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری
  3. جستجو بر اساس مشخصات فردی
  4. جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

با هر کدام از این چهار روش داوطلبان با ورود این اطلاعات به همراه کد امنیتی که تصویر آن در انتهای صفحه مشخص می باشد با کلیک بر روی لینک جستجو امکان دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور را خواهند داشت.

در صورتی که بنا به هر دلیلی به شماره پرونده / سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود دسترسی نداشته باشید از طریق سیستم پاسخگویی امکان دریافت مجدد این اطلاعات وجود دارد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون فراگیر ارشد پیام نور

برای دریافت مجدد این اطلاعات داوطلبان بایستی با مراحعه به صفحه اصلی سایت سنجش وارد بخش سیستم پاسخگویی شوند. پس از ورود به این بخش ابتدا اقدام به ثبت نام در سایت نموده و پس از آن درخواست دریافت مجدد شماره پروند / سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود نمایید. برای ثبت درخواست پس از ورود ابتدا آزمون فراگیر ارشد پیام نور را انتخاب نمایید و پس از آن درخواست خود را ثبت نمایید.پس از ثبت درخواست بلافاصله امکان دریافت این اطلاعات وجود خواهد داشت.

نحوه اصلاح و ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

در صورتی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور اطلاعات درج شده در این کارت مغایر با اطلاعات داوطلب باشد امکان اصلاح و ویرایش اطلاعات وجود دارد.

همچنین در این بازه زمانی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی نیز وجود دارد. این اطلاعات در واقع شامل نام و نام خانوادگی ، سال تولد ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، موسسه فارغ تحصیلی ، تاریخ فارغ التحصیلی ، معدل کارشناسی ، معادل کاردانی و کد رشته محل‌ های انتخابی بر اساس اولویت‌ های داوطلب می باشد. لازم به ذکر است امکان ویرایش این اطلاعات به صورت اینترنتی وجود دارد.

البته در صورتی که در اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه مغایرتی مشاهده نمودید می توانید با مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه اقدام به اصلاح این اطلاعات نمایید. آدرس و محل باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه معمولا پس از انتشار کارت ورود به جلسه در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫2 نظرها

  1. سلام کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور ۹۷ کی توزیع خواهد شد؟ممنون

    1. علمی عزیز کارت ورود به جلسه فراگیر پیام نور ۹۷ یک هفته قبل از آزمون یعنی تقریبا از ۱۵ آذر منتشر می گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.