کنکور

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای : از جمله آزمون هایی که توسط سازمان سنجش همه ساله برگزار می گردد آزمون کاردانی فنی حرفه ای می باشد.

همانگونه که در ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای بیان کردیم ثبت نام این آزمون در نیمه اول سال و در اواسط خرداد ماه صورت می گیرد. با وجود اینکه از میان ۴۲ رشته موجود در این مقطع تنها ۱۱ رشته آن از طریق این آزمون پذیرش می‌گردد اما داوطلبان زیادی برای این رشته ها در این آزمون شرکت می نمایند.

همانند دیگر آزمون ها داوطلبان پس از ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای بایستی در ابتدا اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای نمایند.

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای به مانند دیگر آزمون ها یکی از مراحل این کنکور در کنار مراحل ثبت نام و یا اعلام نتایج ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای به حساب می آید.

داوطلبان برای شرکت در این کنکور بایستی ابتدا اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه نمایند چرا که بدون دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای و به همراه داشتن آن امکان شرکت داوطلب در جلسه آزمون فراهم نمی‌کرد.

با توجه به این توضیحات در ادامه موضوعات مرتبط با کنکور کاردانی فنی حرفه ای در این مطلب به بررسی زمانبندی و فرایند دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای خواهیم پرداخت. به همین جهت به داوطلبان عزیز توصیه می گردد در صورتی که در این رابطه سوال و یا ابهامی داشته باشند به موارد ارائه شده در این مطلب مراجعه نمایند.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای همانند دیگر آزمون های که توسط سازمان سنجش همه ساله برگزار می گردد معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

انتشار این کارت به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می گیرد.

این کارت که به منزله مجوز ورود داوطلبان به جلسه کنکور می باشد بر اساس سنوات گذشته در اوایل مرداد ماه تا یک روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سامانه قرار می گیرد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

همان گونه که داوطلبان برای ثبت نام کنکور کاردانی فنی حرفه ای بایستی به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه کنند برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای نیز بایستی به این سایت مراجعه نمایند.

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی و حرفه ای بایستی به بخش کاردانی فنی حرفه ای مراجعه نمایند. به همین جهت مطابق با تصویری که در زیر مشاهده می نمایید از منوی سمت راست گزینه کاردانی فنی و حرفه ای را انتخاب نمایید. در این بخش داوطلبان اطلاعیه های مرتبط با کنکور کاردانی فنی حرفه ای دسترسی خواهند داشت.

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

در صورتی که در بازه زمانی انتشار کارت ورود به جلسه به این بخش مراجعه نموده باشید لینک دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای را در ابتدای صحفه می توانید مشاهده نمود.

برای دریافت کارت ورود به جلسه ابتدا بر روی این لینک کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی لینک دریافت کارت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند. همان گونه که در تصویر مشخص می باشد برای ویرایش ثبت نام دریافت کارت ورود به جلسه و مشاهده تمامی اطلاعات مربوط به آزمون آزمون کاردانی می توانید از این بخس اشتفاده نمایید.

مشاهده کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای

مطابق با تصویر بالا برای دریافت کارت ورود به جلسه بایستی ابتدا وارد سیستم شوید. برای این منظور در بخش های تعیین شده شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام را وارد نموده و گزینه ورود به سیستم را کلیک کنید.

پس از کلیک امکان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای برای داوطلبان فراهم می گردد.

رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای و ویرایش اطلاعات

همان گونه که در تصویر بالا می‌توان مشاهده نمود برای ویرایش ثبت نام نیز می‌توان به این بخش مراجعه نمود. در این بازه زمانی داوطلبان درصورتی که در زمینه اطلاعات ثبت شده از جمله معدل دوره دیپلم نیاز به ویرایش داشته باشند این امکان وجود دارد.

به همین جهت داوطلبان در این بازه زمانی پس از ورود به سیستم می توانند با کلیک بر روی گزینه ویرایش ثبت نام نسبت به ویرایش این بخش و ثبت اطلاعات صحیح اقدام نمایند.

همچنین داوطلبان در صورتی که پس از مشاهده کارت ورود به جلسه خود اطلاعات متناقضی مشاهده نمودند امکان اصلاح آن نیز وجود دارد. از جمله اطلاعاتی که ممکن است در کارت ورود به جلسه داوطلبان به اشتباه ثبت شده باشد می‌توان به تصویر داوطلب ، شهر محل برگزاری آزمون ، گروه آزمایشی و یا نام و نام خانوادگی داوطلب اشاره نمود.

برای رفع این نواقص سازمان سنجش باجه های رفع نقص کنکور فنی حرفه ای را در نظر گرفته است. نشانی باجه های رفع نقص معمولا  در بازه زمانی انتشار کارت ورود به جلسه آدرس در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. برای مثال داوطلبان در تصویر چه می‌تواند نشانی باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای در استان تهران را مشاهده نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی فنی حرفه ای

با توجه به این توضیحات در صورت وجود هرگونه نقص در کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای داوطلبان بایستی به این باج ها در بازه زمانی اعلام شده مراجعه نموده و برای رفع این نواقص اقدام نمایند. لازم به ذکر است در صورت عدم مراجعه به این باجه ها و رفع نواقص کارت ورود به جلسه از ورود داوطلب به جلسه آزمون جلوگیری به عمل می آید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.