نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی : مهم ترین آزمونی که فارغ التحصیلان رشته های معماری طراحی ، عمران (نظارت- محاسبات- اجرا) ، تاسیسات مکانیکی (نظارت- طراحی)  ، تاسیسات برقی (نظارت- طراحی) ، نقشه برداری  ، معماری (نظارت – اجرا)  ، شهرسازی ، ترافیک در آن شرکت خواهند نمود آزمون نظام مهندسی می باشد.

در این آزمون داوطلبان در صورت کسب حد نصاب تعیین شده و لازم پروانه نظام مهندسی برای آنها صادر می گردد و امکان فعالیت در حوزه مهندسی را خواهند داشت.

در ثبت نام آزمون نظام مهندسی فرایند این ثبت نام بطور کامل توضیح داده شد. و در آن مطلب در رابطه با زمانبندی این ثبت نام و نحوه انجام آن توضیحات لازم ارائه گردید.

از دیگر مراحل مهم این آزمون دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی می باشد که همانند دیگر آزمون ها جهت شرکت در جلسه آزمن لازم است به همراه داوطلبان باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

برای شرکت در آمون نظام مهندسی داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بایستی در بازه زمانی تعیین شده اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی همچون دیگر آزمون‌ها زمانبندی خاص و شرایط مشخصی دارد و تمامی داوطلبان شرکت کننده در آزمون بایستی کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی را در روز آزمون به همراه خود داشته باشند.

با توجه به این موارد در ادامه به بیان توضیحاتی در رابطه با کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی ، زمان و نحوه دریافت آن و دیگر مرتبط با آن خواهیم نمود.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

همچون دیگر آزمون های ورودی کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی نیز چند روز قبل از برگزاری آزمون به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. به همین جهت زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی به زمان برگزاری این آزمون بستگی دارد.

با توجه به اینکه اولین آزمون پیشرو در یازده و دوازدهم بهمن ماه برگزار می گردد به همین جهت می توان زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی را اوایل بهمن ماه تخمین زد.

داوطلبان در این بازه زمانی بایستی همچنین فرآیند ثبت نام خود به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به نشانی اینترنتی inbr.ir مراجعه نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آزمون نظام مهندسی

با توجه به اینکه برگزاری آزمون نظام مهندسی زیر نظر معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی برگزار می‌گردد داوطلبان جهت ثبت نام و دیگر مراحل این آزمون بایستی به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به نشانی اینترنتی inbr.ir مراجعه نمایند.

با ورود به این سایت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند. تمامی موارد مرتبط با آزمون ها در بخش آزمون های ورود به حرفه می باشد. به همین جهت پس از ورود به سایت بخش سامانه آزمون های ورود به حرفه در آن مراجعه نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

جهت ورود به این بخش بر روی گزینه مشخص شده کلیک نمایید. با کلیک بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه داوطلبان به بخش آزمون های معاونت مسکن و ساختمان وارد می شوند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

در این بخش اولین مورد در سامانه آزمون های ورود به حرفه ، آزمون های ورود به حرفه مهندسان می باشد. داوطلبان جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی مطابق با تصویر بایستی بر روی گزینه دریافت کارت ورود به جلسه کلیک نمایند.

مشاهده کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

با کلیک بر روی این گزینه امکان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی با استفاده از چهار روش فراهم می گردد. این چهار روش عبارتند از:

  • روش اول ورود اطلاعات فردی همچون نام ، نام خانوادگی ، شماره سریال ، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش دوم ورود اطلاعات شناسایی همچون شماره شناسنامه ، شماره ملی و سال تولد
  • روش سوم ورود اطلاعات داوطلبی همچون شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد
  • روش چهار راه ورود اطلاعات پرونده همچون شماره پرونده و شماره داوطلبی

توضیحات پایانی در زمینه کارت ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی

داوطلبان توجه داشته باشند که در صورت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه امکان شرکت در آزمون نظام مهندسی وجود ندارد. به همین جهت در بازه زمانی اعلام شده و پس از انتشار کارت ورود به جلسه نسبت به تهیه و پرینت آن اقدام نموده و در جلسه آزمون آن را به همراه داشته باشید.

همچنین در صورتی که در اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه خود با موارد متناقض مواجه شدید می توانید از طریق ارتباط با سامانه آزمون های ورود به حرفه ای معاونت مسکن و ساختمان نسبت به رفع و اصلاح این موارد اقدام نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 6 =