کنکور

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸

برای شرکت در کنکور سراسری به همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ الزامی می باشد به همین جهت بایستی در جلسه کنکور این کارت را به همراه خود داشته باشند.

کارت های شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ گروه هایی آزمایشی علوم‌ ریاضی‌ و فنی، علوم‌ تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان های خارجی به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز یکشنبه مورخ 98/04/09 لغایت روز چهارشنبه مورخ 98/04/12 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع ­رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

لذا کلیه‌ متقاضیان شرکت‌ در آزمون‌، برای پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع‌ رسانی مذکور مراجعه نموده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (12 رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (16 رقمی) و نام و نام‌خانوادگی، کدملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند.

توجه 1: بدیهی است داوطلبانی که در 2 یا 3 گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، برحسب مورد نسبت به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه های آزمایشی دوم و سوم (گروه­ های آزمایشی هنر و زبانهای خارجی) خود اقدام نمایند.

توجه 2: برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸ و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس­دار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

برای اطلاع از زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

کارت ورود به جلسه کنکور ۹۸

از دیگر مراحل فرآیند ثبت نام کنکور سراسری دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری می باشد. آن دسته از داوطلبانی که شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ دارا می باشند و در این آزمون ثبت نام نموده اند در بازه زمانی اعلام شده بایستی به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ نمایند.

در این کار اطلاعات اطلاعات داوطلبان ثبت گردیده و با به همراه داشتن این کارت امکان شرکت در جلسه کنکور برای داوطلبان فراهم می گردد.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام این آزمون صورت می‌گیرد.

در ادامه مباحث مرتبط با کنکور سراسری ۹۸ در این مطلب بررسی زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ خواهیم پرداخت. با توجه به این توضیحات توصیه می گردد به ادامه مطلب جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با این موضوع مراجعه نمایید.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

به طور کلی انتشار کارت ورود به جلسه آزمون های دانشگاهی معمولا جند روز قبل از برگزاری آزمون صورت می‌گیرد. با توجه به این مورد می توان زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ از روز یکشنبه مورخ 98/04/09 لغایت روز چهارشنبه مورخ 98/04/12 می باشد.

داوطلبان ثبت نام نموده در زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ بایستی با توجه به دستورالعمل که در ادامه مطلب بیان خواهیم نمود جهت دریافت و پرینت این کارت اقدام نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ همچون دیگر مراحل این آزمون از جمله اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۸ و یا ثبت نام آن از طریق سایت سازمان سنجش و بصورت اینترنتی صورت می گیرد.

به همین جهت آن دسته از داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام نموده اند باید در بازه زمانی انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه نمایند.

پس از ورود به این سایت ابتدا به بخش سراسری سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. برای ورود به این بخش نیز از نوار ابزار سمت راست سایت می توانید استفاده نمایید. در این بخش جهت ورود بر روی گزینه سراسری کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

روش های دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

پس از اینکه داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ به سایت سازمان سنجش به بخش سراسری آن مراجعه نمودند ابتدا بایستی بر روی لینک دریافت کارت ورود به جلسه کلیک نمایند.

در بازه زمانی اعلام شده لینک‌ های ابتدایی بخش سراسری به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ اختصاص دارد. پس از کلیک بر روی این لینک داوطلبان  با تصویر زیر مواجه می شوند ، که در آن می‌توانند با استفاده از چهار روش تعیین شده نسبت به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند این چهار روش تعیین شده به صورت زیر می باشند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

روش جستجو بر اساس کد رهگیری

روش اول برای دریافت مشاهده کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ جستجو بر اساس کد رهگیری می باشد. در این روش داوطلبان بایستی شماره پرونده ، کد رهگیری ، شماره شناسنامه و کد امنیتی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از ورود این اطلاعات بر روی دکمه جستجو کلیک نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

جستجو بر اساس مشخصات فردی

روش دوم جهت دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ جستجو بر اساس مشخصات فردی می باشد. در این روش داوطلبان می توانن با ورود اطلاعاتی همچون شماره پرونده ، کد ملی شماره ، سریال شناسنامه و کد امنیتی در بخش های مشخص شده نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند. پس از ورود این اطلاعات بر روی دکمه جستجو کلیک نمایند با کلیک بر روی دکمه جستجو کارت ورود به جلسه را در پیش رو خواهید داشت.

نحوه مشاهده کارت ورود به جلسه کنکور سراسری

جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

روش سوم روش جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی می باشد در این روش داوطلبان اطلاعات خواسته شده شامل شماره پرونده شما را تاب تربیه و کودک مفید می باشد را بایستی وارد نموده و بر روی گزینه جستجو کلیک نمایند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری

جستجو بر اساس مشخصات کارت اعتباری

در نهایت روش آخری که برای دریافت و مشاهده کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ در نظر گرفته شده است جستجو بر اساس مشخصات کارت اعتباری می‌ باشد.

در این روش داوطلبان شماره سریال کارت اعتباری خریداری شده به همراه شماره شناسنامه و کد امنیتی را بایستی در بخش های تعیین شده وارد نمایند. پس از ورود این اطلاعات با کلیک بر روی گزینه جستجو کارت ورود به جلسه کنکور سراسری در اختیار داوطلب قرار می گیرد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری ۹۸

توضیحات پایانی در مورد کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸

با توجه به اینکه بدون به همراه داشتن کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۹۸ امکان ورود به جلسه آزمون برای داوطلبان وجود ندارد به همین جهت در بازه زمانی مشخص شده بایستی نسبت به دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری اقدام نماید.

همانگونه که توضیح دادیم برای دریافت کارت ورود به جلسه ۴ روش در نظر گرفته شده است در صورتی که داوطلبی به دلیل همراه داشتن این اطلاعات امکان دریافت کارت ورود به جلسه را نداشته باشد می تواند نسب به دریافت مجدد این اطلاعات اقدام نمایند.

برای دریافت مجدد اطلاعات داوطلبی خود می توانید به بخش سیستم پاسخگویی در صفحه اصلی سایت سازمان سنجش مراجعه نمایید. پس از ورود به این بخش می توان نسبت به دریافت مجدد این اطلاعات اقدام کنید.

لازم به ذکر است برای دریافت این اطلاعات داوطلبان باید ابتدا عضویت سیستم پاسخگویی شوند. با عضویت در روی سیستم امکان ثبت درخواست دریافت مجدد اطلاعات داوطلبی برای داوطلبان وجود خواهد داشت.

حوزه های برگزاری کنکور سراسری 98

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 98

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − سه =