کنکور

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی 98

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98

اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با تمدید پذیرش برای مرحله پذیرش دوره‌های روزانه، نوبت دوم (شبانه) و غیرانتفاعی کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1398 :

به اطلاع علاقمندان به تحصیل در رشته‌های تحصیلی دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی ســال 1398. (اعم از داوطلبانی که در آزمون مذکور ثبت‌نام نموده و یا ننموده‌اند) می‌رساند برای اطلاع از رشته های تحصیلی متناسب با نوع مدرک دیپلم خود در شاخه های فنی و حرفه ای یا کاردانش موسسات پذیرنده در این مرحله، می‌توانند جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محلها مندرج در ذیل این اطلاعیه را مشاهده نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و مؤسسه آموزش عالی مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک ذیل و با توجه به موارد اعلام شده  از تاریخ 98/09/05  لغایت 98/10/30 به مؤسسه آموزش عالی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98 فرصت مجددی است برای داوطلبانی که موفق به قبولی در آزمون کاردانی فنی سال 98 نشده اند و میتوانند شانس خود را مجددا در رشته و دانشگاه مورد علاقه خود امتحان کنند.

برای دریافت مشاوره در زمینه ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی و حرفه ای 98

1- کلیه متقاضیان می‌بایست دارای گواهینامه‌ پایان‌ تحصیلات‌ دوره متوسطه‌ نظام جدید در یکی‌ از رشته‌های شاخه‌های‌ فنی ‌و حرفه‌ای ‌و کاردانش و یا احراز شرایط دانش‌آموختگی در یکی‌ از رشته‌های مذکور و یا دیپلم فنی ‌و حرفه‌ای دوره‌ چهار ساله‌ (نظام‌ قدیم) و یا دیپلم شاخه نظری نظام آموزشی جدید 3-3-6 و یا نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی (دانش‌آموزان دارای دیپلم شاخه نظری می‌توانند در رشته‌های امتحانی متناسب با نوع دیپلم خود طبق جدول شماره 4 مندرج در صفحه 15 تا 19 دفترچه راهنمای دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1398 و اطلاعیه اصلاحات مربوط به آن مورخ 98/05/07  «مندرج درپایگاه اینترنتی این سازمان» و فقط در رشته‌های تحصیلی کاردانی ناپیوسته) بوده و یا حداکثر تا تاریخ 98/06/30 نسبت به اخذ مدرک مربوط اقدام نمایند.  بدیهی است فارغ‌التحصیلان در مدارک فوق تا تاریخ 98/11/30 در صورت امکان شروع به تحصیل از سوی موسسه آموزش عالی مربوط، برای نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 می‌توانند در این مرحله متقاضی ثبت نام شوند.

تبصره: داوطلبان دیپلم شاخه نظری نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی لزوماً باید نسبت به ارائه مدرک پیش‌دانشگاهی اقدام نمایند.

برای دانلود دفترچه راهنمای کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98 کلیک کنید

2- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌نام از طریق مؤسسه مربوط، بابت هزینه ثبت‌نام نسبت به پرداخت مبلغ 275.000 (دویست و هفتاد و پنج‌ هزار) ریال از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان اقدام نمایند.

نکته: کلیه متقاضیان لازم است از پیش‌نویس تقاضانامه ثبت‌نام در این مرحله که در لینک ذیل این اطلاعیه قرار گرفته است پرینت تهیه نموده و پس از تکمیل به موسسه آموزش عالی مورد تقاضا ارائه نمایند.

3- هر داوطلب منحصراً مجاز است یکی از کدرشته محلهای مربوط را که متناسب با مدرک دیپلم خود می‌باشد و مطابق جدول شماره 4 دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در دوره‌های فوق و اطلاعیه اصلاحات مربوط به آن مورخ 98/05/07 (دفترچه مذکور و اطلاعیه اصلاحات مربوط به آن از طریق سایت این سازمان قابل دسترسی می‌باشد)، انتخاب نماید. 

4- داوطلبان می‌بایست در زمان ثبت‌ اطلاعات در سامانه مربوط از طریق دانشگاه/موسسه آموزش عالی در خصوص کدرشته مورد علاقه خود دقت و توجه لازم را بعمل آورند. بدیهی است پس از ثبت، کدرشته محل ثبت شده برای داوطلبان قابل تغییر و یا تعویض نیست.

5- کلیه داوطلبان می‌بایست در زمان اعلام شده مدارک خود را برای بررسی به دانشگاه و موسسه محل تقاضا ارسال و یا تحویل نمایند. پس از بررسی مدارک درصورت داشتن شرایط از داوطلب فرم تعهد (برای جلوگیری از ثبت مشخصات داوطلب در چند رشته‌محل و یا چند موسسه) اخذ خواهد شد.

6- پس از پایان مهلت مقرر در این اطلاعیه، مؤسسات مجاز به ثبت‌نام از متقاضیان نخواهند بود و هیچ اقدامی از سوی این سازمان برای متقاضیانی که بعد از تاریخ تعیین شده مراجعه نمایند نیز صورت نخواهد پذیرفت.

7- چنانچه متقاضی قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان نهایی دوره های کاردانی نظام جدید  سال 1398 (مرحله شهریور ماه) قرار گرفته باشد و در این مرحله از پذیرش برای ادامه تحصیل در یکی از موسسات ثبت‌نام نماید، قبولی قبلی وی در شهریورماه سال 1398 لغو و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد و چنانچه داوطلبان متقاضی، در دوره‌های روزانه مندرج در این اطلاعیه پذیرفته شوند، حتی با دادن انصراف از تحصیل نیز حق انتخاب رشته‌های دوره روزانه را در آزمون سال بعد (1399) نخواهند داشت.

8- کلیه متقاضیان «مرد» می‌بایست در زمان ثبت‌نام و شرکت دراین مرحله، از نظر نظام وظیفه منعی برای ادامه تحصیل نداشته باشند.

9- پس از انجام ثبت‌نام، افراد به عنوان پذیرفته شده مشروط (در دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی که به آن مراجعه داشته‌اند) تلقی می‌شوند و شروع به تحصیل آنان تا زمان تایید نهایی این سازمان بصورت مشروط خواهد بود.

10- داوطلبان ضرورت دارد به شرایط و ضوابط دانشگاه یا مؤسسه آموزش عالی مورد تقاضا، مندرج در پایگاه اینترنتی موسسه مربوط و یا بخش انتهای دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی سال 1398 «مندرج درپایگاه اینترنتی این سازمان» توجه نمایند.

توجه : داوطلبان عزیزی که قصد شرکت در دوره های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد ورودی بهمن 98 را دارند میتوانند به سامانه azmoon.org یا سایت azmoon.net مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی 98

1- اصل و یا گواهی مدرک پایان‌ تحصیلات‌ دوره متوسطه ‌نظام جدید در یکی‌ از رشته‌های شاخه‌های‌ فنی ‌و حرفه‌ای ‌و کاردانش مبنی‌ برگذراندن کلیه واحدهای درسی‌ در دوره ‌سه‌ساله‌، کارورزی و کارآموزی.

2- اصل‌ مدرک‌ دیپلم‌ یا گواهی‌ موقت‌ پایان‌ تحصیلات‌ نظام‌قدیم ‌(هنرستان) مبنی‌ برگذراندن‌ کلیه‌ دروس‌ چهارساله.

3- اصل و یا گواهی مدرک دیپلم شاخه نظری نظام آموزشی جدید3-3-6 و یا نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی.

4- اصل و یا گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی برای داوطلبان نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی.

5- اصل شناسنامه و 2 برگ تصویر از تمام صفحات آن.

6- اصل کارت ملی و 2 برگ تصویر از پشت و روی آن.

7- شش قطعه عکس تمام رخ 4×3 تهیه شده در سال جاری.

8- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.

9- ارائه رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دیپلم به موسسه محل قبولی (درخواست تاییدیه تحصیلی از دفاتر پیشخوان دولت می‌بایست اقدام شود).

 دریافت فایل تقاضانامه تکمیل ظرفیت آزمون فنی و حرفه ای سال 98 فرمت PDF

دریافت فایل جداول رشته محل‌ها  و جداول مورد نیاز برای تکمیل تقاضانامه تمدید پذیرش دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات غیرانتفاعی سال 1398

دانلود سری دوم رشته های تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال 98

کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی سبز مشاور نیز آماده اند تا با بررسی شرایط سوابق تحصیلی داوطلبان ، متقاضیان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور کاردانی فنی و حرفه ای سال  98 را یاری نموده و ثبت نام آن ها را از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی انجام دهند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 20 =