کنکور

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی: داوطلبان کلیه رشته های امتحانی با آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته میتوانند از روز سه شنبه 98/5/8 برای مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی 98 به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

متقاضیان شرکت در آزمون میتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل: شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نام خانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند .داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و نشانی تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند .

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا کلیه داوطلبان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام نمایند.

جهت مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

با وجود اینکه از میان ۴۹ رشته موجود در مقطع کاردانی به کارشناسی تنها ۱۶ رشته آن پذیرش از طریق کنکور دارد اما داوطلبان زیادی در این آزمون شرکت می نمایند.

برای شرکت در این آزمون پس از ثبت نام تمامی داوطلبان بایستی اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی نمایند.

بدون در اختیار داشتن کارت امکان شرکت در جلسه کنکور وجود ندارد. به همین جهت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی در بازه زمانی خاصی از طریق سایت سنجش انتشار می گردد. در این کارت اطلاعات داوطلبی و همچنین زمان و محل برگزاری آزمون درج می گردد که از این لحاظ بسیار اهمیت دارد.

با توجه به این توضیحات ابتدایی در ادامه این مطلب به بررسی زمانبندی و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی خواهیم پرداخت.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

کارت ورود به جلسه این آزمون همانند کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای چند روز قبل از برگزاری آزمون منتشر می گردد. از این رو بر اساس سنوات گذشته و با توجه به زمان برگزاری آزمون میتوان زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی را اوایل مرداد ماه در نظر گرفت.

در این بازه زمانی داوطلبان با توجه به دستورالعمل که در ادامه بیان می گردد برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی بایستی بایستی به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند. در ادامه به صورت تصویری در زمینه نحوه دریافت این کارت توضیحاتی ارائه می گردد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

همچون فرآیند ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی نیز به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org صورت می‌گیرد.

لازم به ذکر است فرایند دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی همانند فرایند دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی فنی حرفه ای می باشد.

داوطلبان برای دریافت این کارت پس از ورود به سایت سنجش بایستی مطابق با تصویر زیر از طریق منوی رنگی سمت راست آن گزینه کاردانی به کارشناسی را انتخاب نمایند. پس از کلیک بر روی این گزینه داوطلبان وارد بخش اختصاصی کاردانی به کارشناسی سایت سازمان سنجش می شوند. در این بخش از سایت سازمان سنجش تمامی اطلاعیه ها و نیز لینک های مرتبط با این آزمون در دسترس داوطلبان قرار دارد.

کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

در این مرحله برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی بر روی لینک دریافت کارت کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این لینک داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند.

کارت ورود به جلسه آزمون کاردانی به کارشناسی

همانگونه که در تصویر می توان مشاهده نمود برای دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی از چهار روش می‌توان استفاده نمود. این چهار روش عبارتند از

  1. روش اول جستجو بر اساس شماره سریال ثبت نامی
  2. روش دوم جستجو بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری
  3. روش سوم جستجو بر اساس مشخصات فردی
  4. روش چهارم جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

داوطلبان با هر کدام از این چهار روش که تمایل داشته باشند می توانند اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه خود نمایند.

ویرایش اطلاعات و رفع نواقص کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی

پس از دریافت کارت ورود به جلسه ممکن است برای برخی از داوطلبان در موارد ثبت شده تناقضاتی وجود داشته باشد. بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان اطلاعاتی همچون نام ، نام خانوادگی ، گروه آزمایشی ، شهر محل برگزاری آزمون زمان برگزاری آزمون و همچنین عکس داوطلب وجود دارد.

در این رابطه در صورتی که در ثبت هر کدام از این اطلاعات  هر گونه اشتباهی وجود داشته باشد داوطلبان می توانند برای رفع آن اقدام نمایند. برای این منظور باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه در نظر گرفته شده است. داوطلبان پس از دریافت آدرس این باجه ها می توانند اقدام به رفع این موارد نمایند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه در بازه زمانی انتشار کارت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

همچنین به احتمال زیاد همانند کنکور کاردانی برای کنکور کاردانی به کارشناسی نیز امکان ویرایش برخی از اطلاعات ثبت نامی مانند معدل دوره کاردانی نیز در این مرحله وجود دارد. برای منظور داوطلبان می‌توانند با کلیک بر روی ویرایش ثبت نام خود نسبت به ورود اطلاعات صحیح اقدام نمایند.

در پایان لازم به ذکر است در صورتی که داوطلبان بنا به هر دلیلی به اطلاع داوطلبی خود که شامل شماره پرونده ، کد پیگیری ثبت نام و یا شماره سریال ثبت نام دسترسی نداشته باشند امکان دریافت مجدد این اطلاعات وجود دارد.

فرایند دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی

برای دریافت مجدد این اطلاعات مطابق با تصویر بالا در صفحه اصلی سایت سازمان سنجش بایستی به بخش سیستم پاسخگویی مراجعه نمایید. در این بخش داوطلبان بایستی ابتدا عضو سیستم پاسخگویی شده و وارد سیستم پاسخگویی شوند. پس از ورود به این سیستم نسبت به دریافت شماره پرونده و کد پیگیری ثبت نام خود اقدام کنند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شش − 2 =