تیزهوشان و نمونه دولتی

درخواست تجدید نظر نتایج تیزهوشان دهم 98

ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان نهم به دهم

نتایج ثبت اعتراض به آزمون تیزهوشان نهم به دهم 98 اعلام شد

تمامی دانش آموزانی که در جلسه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه دهم شرکت داشته اند برای اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان 98 میتوانند با مراجعه به سایت تیزهوشان azmoon.medu.ir و وارد نمودن اطلاعات کاربری خود ، کارنامه خود را دریافت کنند.

با منتشر شدن نتایج آزمون تیزهوشان ، داوطلبانی که نمره قبولی در آزمون را کسب نکرده باشند و یا به عبارتی در کارنامه آن ها عبارت “پذیرفته نشده اید” درج گریده باشد، میتوانند به نتایج آزمون اعتراض کرده و درخواست تجدیدنظر در نتایج تیزهوشان دهم را اعلام کنند.

توجه داشته باشید که تمامی داوطلبان حق ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان دهم را خواهند داشت و دانش آموزان پذیرفته نشده این حق را خواهند داشت تا با ذکر دلیل ، اعتراض خود را به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان اعلام نموده و درخواست تجدید نظر نتایج تیزهوشان دهم 98 را داشته باشند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه دریافت نتایج اعتراض به تیزهوشان نهم به دهم 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه درخواست تجدید نظر نتایج تیزهوشان دهم 98

زمان اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان دهم همزمان با منتشر شدن کارنامه آزمون تیزهوشان نهم به دهم خواهد بود و و داوطلبان میتوانند در بازه زمانی اعلام شده که معمولا سه الی پنج روز می باشد ، اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان خود را ثبت نمایند.

برای درخواست تجدید نظر نتایج تیزهوشان دهم 98 داوطلبان بایستی در اولین گام وارد سایت تیزهوشان شده و با وارد نمودن کد ملی و رمز ورود همگام به پنل دانش آموزی خود وارد شوند. پس از وارد شدن به پنل در قسمت اعلام نتایج و دریافت کارنامه آزمون تیزهوشان میتوانند با ورود به بخش مدیریت و کلیک بر روی گزینه ثبت اعتراض ، نسبت به درخواست تجدید نظر نتایج تیزهوشان نهم به دهم اقدام نمایند. همانگونه که در تصویر مشخص می باشد به بخش مدیریت پنل وارد شوید.

در این بخش از سایت گزینه تحت عنوان اعتراض به نتیجه آزمون تیزهوشان دهم نیز گنجانده شده است که داوطلبان می توانند با کلیک بر روی این گزینه درخواست ثبت اعتراض به نتیجه آزمون خود را انجام دهند.

با تکمیل فرم اعتراض به نتایج تیزهوشان دهم ، داوطلبان در واقع درخواست بررسی مجدد پاسخ برگ خود را به مرکز سنجش آموزش و پرورش اعلام می نمایند. در این فرم داوطلبان امکان اعتراض به نتایج آزمون خود را در قالب 5 موضوع دارند :

  • 1. عدم مطابقت تعداد پاسخ های صحیح – نزده- غلط مندرج در کارنامه با تصویر پاسخ برگ
  • 2. خطا در محاسبه نمره کل آزمون
  • 3. عدم مطابقت الویت های مندرج در کارنامه با الویت های درج شده در کارت ورود به جلسه
  • 4. عدم اعلام ضابطه پذیرش مربوط به دوقلوها
  • 5. سایر موارد

داوطلبان می توانند اعتراض خود را در قالب حداکثر 3 مورد از 5 مورد خود در این فرم وارد کند  با ثبت این درخواست مرکز سنجش استعدادهای درخشان مکلف است در بازه زمانی تعیین شده اقدام به بررسی مجدد پاسخ برگ داوطلبان نمایند.

توجه : ثبت اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش پایه هفتم از طریق سامانه hoosh.medu.ir خواهد بود.

جواب ثبت درخواست تجدید نظر تیزهوشان دهم 98

داوطلبان پس از ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان ، پس از یک هفته از اتمام مهلت ثبت اعتراض ، می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود و در بخش مدیریت نسبت به مشاهده نتیجه این اعتراض اقدام نمایند.

داوطلبانی که اعتراض آنان مورد موافقت قرار گرفته باشد ، با عنوان داوطلب پذیرفته شده تلقی گردیده و مدرسه مورد نظر جهت انجام ثبت نام حضوری به آنان معرفی میگردد که بایستی با در دست داشتن مدارک موردنیاز به مدرسه مربوطع مراجعه نموده و ثبت نام خود را نهایی نمایند.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که اعتراض آنان مورد پذیرش قرار نگرفته است با پیامی تحت عنوان زیر در بخش مدیریت مواجه مواجه خواهد شد.

“داوطلب گرامی  با سلام و احترام ضمن آرزوی موفقیت در امورات زندگی ، پاسخ برگ شما مجددا مورد بررسی قرار گرفت که متاسفانه تغییری در نتیجه حاصل نشده است”

این دسته از داوطلبانی که با اعتراض آنان موافقت به عمل نیامده بایستی اقدام به ثبت‌ نام در دیگر مدارس در مقطع مورد نظر خود نمایند.

داوطلبین عزیز توجه کنید با توجه به اهمیت ثبت اعتراض به نتایج تیزهوشان دهم ، در هرزمینه ای دچار مشکل شدید میتوانید از طریق سیستم مشاوره تحصیلی تلفنی سبز مشاور با کارشناسان سامانه در ارتباط باشید تا مراحل درخواست تجدید نظر نتایج تیزهوشان دهم 98  را برای شما عزیزان انجام دهند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =