وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸

براساس اطلاعیه پذیرش بدون کنکور دانشگاه های سراسری و با توجه به ایجاد تغییراتی که در رابطه با پذیرش دانشجو در دانشگاه های سراسری صورت گرفت، پذیرش و تحصیل در برخی از رشته های دانشگاه های سراسری ( دولتی ) کشور بصورت بدون کنکور می باشد. ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ نیز در راستای ایجاد همین تغییرات در روند پذیرش دانشجویان انجام می پذیرد. در این مقاله قصد داریم شما داوطلبان عزیز را با به همین جهت فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ آشنا سازیم.

پذیرش صرفا سوابق تحصیلی دانشگاه اصفهان مهر ماه ۹۸

براساس اطلاعیه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸  از تاریخ ۱۷ بهمن ماه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ در قالب دفترچه راهنمای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی برای سال ۱۳۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر خواهد شد و تمامی شرایط و ضوابط و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ در همان دفترچه اطلاع رسانی خواهد شد. زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ از ۲۰ اسفند ۹۷ تا اواخر مرداد ۹۸ خواهد بود.

برای اطلاع از ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

شریط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸

ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ همانگونه که مشخص می باشد بدون شرکت در کنکور سراسری ۹۸ و براساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می‌گیرد. به این صورت که داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط تعیین شده جهت ثبت نام متناسب با معدل خود امکان ثبت نام و تحصیل در رشته های تعین شده را خواهند داشت. از این رو آن دسته از داوطلبانی که دارای معدل بالاتری می باشد شانس بیشتری برای پذیرش در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ را خواهند داشت. البته امکان پذیرش برای تمامی داوطلبان وجود دارد. از این لحاظ جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

با توجه به اینکه شرایط پذیرش براساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری متفاوت تر از شرایط ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ می باشد ، اولین مرجله در فرایند ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ اطلاع از شرایط این ثبت نام می باشد. به همین جهت لازم است متقاضیان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان در ابتدا از شرایط ثبت نام که در ذیل اشاره شده است اطلاع پیدا کنند:

  • تمامی داوطلبان بایستی دارای مدرک دیپلم ۴ ساله نظام قدیم ، یا مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی ، یا دیپلم نظام جدید (سال دوازدهم) بوده باشند.
  • پذیرش تمامی داوطلبان براساس سوابق تحصیلی و متناسب با معدل کتبی دیپلم داوطلبان صورت می گیرد.
  • آن دسته از داوطلبانی که دانشجوی دوره روزانه می باشند باید تا قبل از ثبت نام برای انصراف قطعی خود را از دانشگاه اقدام نمایند.
  • داوطلبانی که در کنکور سراسری ۹۷ در دوره روزانه پذیرفته شده اند امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی اصفهان ۹۸ را نخواهند داشت. این دسته از داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ثبت درخواست رفع محرومیت از کنکور سراسری خود اقدام نمایند و با ثبت این درخواست و در صورت موافقت امکان ثبت نام را خواهند داشت.
  • داوطلبان متقاضی پذیرش رشته های صرفا سوابق تحصیلی دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ نیازی به شرکت در ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ که ثبت نام آن از تاریخ ۹۷/۱۱/۲۴ لغایت ۹۷/۱۲/۰۲ می باشد ندارند.
  • پذیرش و تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ در مقطع کارشناسی می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸

رشته های بدون کنکور دانشگاه دولتی اصفهان ۹۸ در بازه زمانی مشخص و تعیین شده از سوی سازمان سنجش اعلام می گردد. به همین جهت بر اساس اطلاعیه سایت سازمان سنجش انتشار دفترچه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ همچون دیگر دانشگاه ها از ۱۷ بهمن ماه برای ورودی مهر ۹۸ صورت خواهد گرفت.

از این رو داوطلبان برای ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ بایستی به سایت www.sanjesh.org و بخش سراسری آن مراجعه نمایند. پس از ورود به بخش سراسری سایت سنجش امکان دانلود و مطالعه دفترچه ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ برای داوطلبان وجود خواهد داشت.

لازم به ذکر است پس از انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان و مشخض شدن رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ لیست رشته های موجود به تفکیک گروه های آزمایشی در این بخش اطلاع رسانی خواهد شد.

لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه های سراسری اصفهان 98 – 99 (دوره روزانه)

کد رشته محلعنواندانشگاهمقطعدورهمحل تحصیلجنسیت پذیرشتوجهات
11233زبان و ادبیات ارمنی/دانشگاه اصفهان/کارشناسی/روزانهدانشگاه اصفهانکارشناسیروزانهاصفهان|اصفهانزن-مرد
11236آمار/دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار/کارشناسی/روزانهدانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسارکارشناسیروزانهاصفهان|خوانسارزن-مرد
11237ریاضیات و کاربردها/دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار/کارشناسی/روزانهدانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسارکارشناسیروزانهاصفهان|خوانسارزن-مرد
11242ریاضیات و کاربردها/مرکز آموزش عالی شهرضا/کارشناسی/روزانهمرکز آموزش عالی شهرضاکارشناسیروزانهاصفهان|شهرضازن-مرد

 

لیست رشته های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه های سراسری اصفهان 98 – 99 (دوره شبانه )

کد رشته محلعنواندانشگاهمقطعدورهمحل تحصیلجنسیت پذیرشتوجهات
11234علوم قرآن و حدیث/دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم – سازمان اوقاف و امور خیریه (دانشکده علوم قرآنی دولت آباد اصفهان) /کارشناسی/نوبت دومدانشگاه علوم و معارف قرآن کریم – سازمان اوقاف و امور خیریهکارشناسینوبت دوماصفهان|برخوارزن-مرد
11235ریاضیات و کاربردها/دانشگاه کاشان/کارشناسی/نوبت دومدانشگاه کاشانکارشناسینوبت دوماصفهان|کاشانزن-مرد
11238آمار/دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار/کارشناسی/نوبت دومدانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسارکارشناسینوبت دوماصفهان|خوانسارزن-مرد
11239ریاضیات و کاربردها/دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار/کارشناسی/نوبت دومدانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسارکارشناسینوبت دوماصفهان|خوانسارزن-مرد
11240علوم کامپیوتر/دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار/کارشناسی/نوبت دومدانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسارکارشناسینوبت دوماصفهان|خوانسارزن-مرد
11241مهندسی کامپیوتر/دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار/کارشناسی/نوبت دومدانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسارکارشناسینوبت دوماصفهان|خوانسارزن-مرد

 

داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از لیست رشته های بدون کنکور  این دانشگاه اطلاع پیدا کنند. همچنین اگر علاقمند به تحصیل در سایر دانشگاه های بدون کنکور هستید می توانید مقالات ثبت نام دانشگاه پیام نور ، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مطالعه کنید.

موارد مهم در زمینه ثبت نام لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸

از آن جاییکه ثبت نام و پذیرش در برخی از رشته های دانشگاه سراسری اصفهان بدون شرکت در کنکور سراسری و بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان صورت می‌گیرد ، از این رو معدل دیپلم داوطلبان ملاک پذیرش می باشد.

لازم به ذکر است تنها تفاوت ثبت نام با آزمون و بدون آزمون دانشگاه سراسری اصفهان در نحوه پذیرش داوطلبان می باشد. از این رو نحوه پذیرش این داوطلبان تاثیری در نحوه آموزش آنان نخواهد داشت. به همین جهت به طور کلی سرفصل دروس ، زمان برگزاری کلاس ها و دیگر موارد مرتبط با دانشجویان بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان هیچ تفاوتی با پذیرفته شدگان با کنکور دانشگاه اصفهان نخواهد داشت.

همچنین مدرک ارائه شده برای این دسته از داوطلبان از لحاظ ارزش هیچ تفاوتی با سایر داوطلبان ندارد. از این رو داوطلبان پذیرفته شده می توانند با خیال راحت در رشته های ارائه شده به تحصیل بپردازند.

همچنین داوطلبان بایستی متناسب با نوع رشته خود در هر ترم میزان شهریه تعیین شده را در زمان انتخاب واحد خود پرداخت نمایند. چرا که ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری اصفهان ۹۸ شامل پرداخت شهریه می باشد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =