تیزهوشان و نمونه دولتی

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

شرکت داوطلبان در آژمون مدارس تیزهوشان بدون داشتن کارت ورود به جلسه ممنوع می باشد و داوطلبانی که در آزمون تیزهوشان شرکت نموده اند بایستی قبل از برگزاری آزمون نیبست به دریافت و اخذ کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان اقدام نمایند.

به اطلاع تمامی ثبت نام شدگان آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان  در سال تحصیلی 99-1400 می‌رساند: ویرایش، پرداخت وجه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون از خرداد ماه از طریق سامانه azmoon.medu.ir امکان پذیر می باشد.

تمامی داوطلبانی که در مهلت مقرر، ثبت نام اولیه خود را انجام داده اند می­توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99، مذکور مراحل زیر را انجام دهند:

  • مرحله اول: در صورت تمایل، قبل از پرداخت مبلغ ثبت­ نام، نسبت به ویرایش اولویت های انتخابی خود اقدام نمایند.
  • مرحله دوم : نسبت به پرداخت الکترونیکی وجه ثبت ­نام از طریق سامانه اقدام و فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
  • مرحله سوم :پس از تکمیل فرایند فوق، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند و از نشانی حوزه امتحانی و زمان آزمون مطلع شوند.

تذکر 1: شرط لازم جهت ورود به جلسه آزمون، همراه داشتن کارت عکس‌دار می‌باشد.

تذکر 2: درصورتی که کارت ورود به جلسه آزمون، فاقد عکس بوده یا به اشتباه، عکس دیگری آپلود شده است، ضمن به همراه داشتن یک قطعه عکس پرسنلی، جهت الصاق و تایید آن به مدرسه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان سال 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۸

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

آن دسته از دانش آموزان که شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 را دارا می باشند و در این آزمون ثبت نام نمودند بایستی برای شرکت در آن اقدام نمایند. اما قبل از شرکت در آزمون دانش آموزان  ابتدا بایستی اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان در بازه زمانی مشخص و از طریق سایت ثبت نام این آزمون انجام می گیرد. با توجه به این توضیحات زمانبندی و همچنین فرایند خاصی برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 وجود دارد. از این رو یکی از مراحل شرکت در این آزمون ، دریافت کارت ورود به جلسه به حساب می‌ آید به همین جهت در ادامه مطلب به ارائه توضیحاتی در رابطه خواهیم پرداخت.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

در تمامی آزمون های که به صورت هماهنگ برگزار می گردد در بازه زمانی مشخصی کارت ورود به جلسه آزمون در اختیار داوطلبان شرکت کننده در آن قرار می گیرد.

برای آزمون تیزهوشان سال 99 نیز به همین صورت می باشد و داوطلبان بایستی بر اساس سنوات گذشته پنج روز الی یک هفته قبل از برگزاری ازمون جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 اقدام نمایند.

از این رو زمان انتشار این کارت زمان برگزاری آزمون بستگی دارد. با توجه به اینکه زمان برگزاری آزمون تیزهوشان 99 در خرداد ماه خواهد بود از این رو  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان از خرداد ماه 99 همزمان با پرداخت هزینه آزمون امکانپذیر خواهد بود. در این بازه زمانی دانش اموزان بایستی برای دریافت این کارت به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آزمون اقدام نمایند.

در ادامه در زمینه نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 99 توضیحات لازم ارائه می گردد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 همچون فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام این مدارس انجام می گیرد. به همین جهت اولین مرحله در فرایند دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون ورود به سایت ثبت نام آن می باشد.

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم از طریق سایتی متفاوت با سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان نهم به دهم انجام می گیرد به همین جهت سایت دریافت کارت ورود به جلسه این دو پایه متفاوت است.

با توجه به این توضیحات دانش آموزان پایه ششم در اولین اقدام جهت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۸ باید به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم نیز در گام نخست برای دریافت این کارت لازم است به سایت www.azmoon.medu.ir وارد شوند.

ورود به پنل کاربری در سایت ثبت نام

پس از ورود به سایت ثبت نام مدارس تیزهوشان به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir و hoosh.medu.ir داوطلبان بایستی ابتدا به پنل کاربری خود در این سایت ها مراجعه نمایند. جهت ورود به پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در بخش های تعیین شده ابتدا کد ملی و رمز همگام خود را وارد نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان

پس از ورود به پنل کاربری در بازه زمانی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 بایستی مطابق با تصویر زیر در بخش کارت آزمون بر روی گزینه چاپ کارت کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان ۹۸

پس از کلیک بر روی این گزینه تصویر کارت ورود به جلسه را میتوانید مشاهده نمایید. در این هنگام کارت مشاهده شده را پرینت گرفته و در نزد خود تا جلسه آزمون نگهدارید و در روز برگزاری آزمون به همراه خود دااشته باشد.

توضیحات پایانی در مورد کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99

هنگام شرکت در جلسه آزمون کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان 99 را به همراه خود داشته باشند چرا که در صورت همراه نداشتن کارت از ورود دانش آموزان به جلسه آزمون جلوگیری به عمل می آید.

از سوی دیگر اهمیت این کارت از این رو می باشد که این کار در بردارنده اطلاعاتی همچون زمان و مکان دقیق جلسه آزمون می باشد. به همین جهت توصیه می گردد در زمان انتشار این کارت نسبت به تهیه آن اقدام نمایید.

همچنین در برخی موارد مشاهده شده است که اطلاعات اولیه داوطلبان در این کارت به اشتباه ثبت شده باشد. برای این  مشکل بازه زمانی خاص و با محل مشخصی جهت ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه وجود دارد.

از این رو به هنگام دریافت کارت ورود به جلسه باجه هایی جهت رفع نواقص موجود در کارت تعیین شده است. داوطلبان با مراجعه به باجه های رفع نواقص می توانند نسبت به اصلاح اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه خود اقدام نمایند.

از جمله اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه که ممکن است به اشتباه ثبت شده باشد می توان به اطلاعات شناسایی و عکس داوطلبان اشاره نمود. از این رو توصیه می گردد حتما نسبت به رفع این نواقص اقدام نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 5 =