تیزهوشان و نمونه دولتی

hoosh.medu.ir

hoosh.medu.ir

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه هفتم سال تحصیلی 1400- 1401 :

بر اساس اطلاعیه سازمان استعدادهای درخشان که در سایت www.hoosh.medu.ir منتشر گردید، به اطلاع دانش آموزان گرامی می رساند اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان پایه هفتم سال 1400 از طریق سامانه صورت می گیرد.

کلیه دانش آموزانی که در آزمون سنجش و پذیرش پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان در سال تحصیلی 1401-1400 شرکت داشتند، جهت اطلاع از نتایج و مشاهده فهرست اسامی پذیرفته شدگان پایه های هفتم مدارس استعدادهای درخشان می بایست بایستی به سامانه hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

جهت ورود به سامانه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم داشتن رمز همگام دانش آموزی الزامی می باشد.

جهت دریافت مشاوره اعلام نتایج آزمون تیزهوشان پایه هفتم سالتحصیلی 1400- 1401

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در زیر سر فصل های مطلب hoosh.medu.ir آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

  1. مقدمه
  2. ورود به سایت hoosh.medu.ir
  3. ورود به پنل کاربری سایت hoosh.medu.ir
  4. ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir
  5. پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir
  6. دریافت کارت ورود به جلسه از سایت hoosh.medu.ir
  7. دریافت نتایج آزمون هوش پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir
  8. ثبت اعتراض به نتیجه آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

[sta_anchor id=”1″ /]

مقدمه

hoosh.medu.ir : سایت سنجش و پذیرش دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان آدرس اینترنتی hoosh.medu.ir می باشد. با تغییراتی در زمینه پذیرش دوره اول استعدادهای درخشان ایجاد گردید این سامانه برای ثبت نام و سایر موارد مرتبط با آزمون تیزهوشان در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

در این سایت داوطلبان امکان ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ، دریافت کارت ورود به جلسه ، پرداخت هزینه ثبت نام ، دریافت نتایج این آزمون را خواهند داشت.

بر آشنایی بیشتر دانش آموزان و والدین آنها با این سایت و کاربرد های مختلف آن در این مطلب به بررسی بخشهای مختلف سایت hoosh.medu.ir خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی در زمینه این سایت سوال و یا ابهامی داشته باشید مطالبمن ارائه گردیده شده می تواند در این زمینه مفید باشد.

[sta_anchor id=”2″ /]

ورود به سایت hoosh.medu.ir

در اولین اقدام داوطلبان بایستی برای ورود به این سایت آدرس اینترنتی آن را که hoosh.medu.ir می باشد را وارد نمایند. پس از ورود به سایت hoosh.medu.ir داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شود که مهم ترین بخش در این راه سایت بخش ورود به پنل کاربری داوطلبان آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم می باشد.

با ورود به این بخش داوطلبان امکانات متنوع این سایت دسترسی خواهند داشت.

hoosh.medu.ir

[sta_anchor id=”3″ /]

ورود به پنل کاربری سایت hoosh.medu.ir

داوطلبان برای استفاده از امکانات در نظر گرفته شده در سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان به نشانی hoosh.medu.ir بایستی در ابتدا وارد پنل کاربری شود.

برای این منظور مطابق با تصویر زیر در بخش های تعیین شده کد ملی دانش آموز و رمز ورود همگام را وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات می توان وارد پنل کاربری شد. لازم به ذکر می باشد والدین عزیز می توانند برای دریافت رمز همگام به مدرسه مراجعه نمایند.

www.hoosh.medu.ir [sta_anchor id=”4″ /]

ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

از مهمترین کاربرد های سایت hoosh.medu.ir می توان به ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی برای پایه هفتم اشاره نمود. این آزمون با تغییرات ایجاد شده به صورت آزمون سنجش تحلیلی یا همان آزمون هوش برگزار می گردد.

برای ثبت نام نیز داوطلبان بایستی ابتدا وارد پنل کاربری شود. پس از ورود به پنل کاربری اقدام اول ثبت نام در آزمون می باشد. برای ثبت نام داوطلبان باعث اطلاعات دانش آموز مورد نظر را در بخش های تعیین شده وارد نمایند.

[sta_anchor id=”5″ /]

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استعدادهای درخشان پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

از دیگر اقداماتی که از طریق سایت hoosh.medu.ir و در فرایند ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بایستی صورت گیرد پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. برای این منظور پس از ورود به پنل کاربری در سایت www.hoosh.medu.ir با کلیک بر روی پرداخت هزینه ثبت نام واحد درگاه پرداخت اینترنتی می شود.

تاخیر پرداخت هزینه آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سال تحصیلی 99-1400 : به استحضار می رساند با توجه به تاخیر در برگزاری آزمون ورودی ، دریافت هزینه ثبت نام ، 20 روز قبل از تاریخ آن ( خرداد ماه 99) از طریق سامانه hoosh.medu.ir  امکان پذیر خواهد بود انجام می گردد.

در این درگاه پرداخت اینترنتی بایستی اطلاعات کارت بانکی خود را به همراه رمز دوم یا رمز اینترنتی در بخش های تعیین شده وارد نمایند. پس از ورود اطلاعات پرداخت هزینه صورت می گیرد. با پرداخت هزینه داوطلبان ادامه فرایند ثبت نام را می توانند پیگیری نماید.

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود پس از پرداخت هزینه ثبت نام در بخش وضعیت پرداخت گزینه پرداخت شده ثبت می گرد. به همین جهت پس از اتمام فرایند پرداخت به این بخش توجه نمایید.

سایت hoosh.medu.ir [sta_anchor id=”6″ /]

دریافت کارت ورود به جلسه از سایت hoosh.medu.ir

پس از اینکه دانش آموزان فرایند ثبت نام در آزمون هوش پایه هفتم استعدادهای درخشان را به اتمام رساندند بایستی در بازه زمانی مشخص اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمایند.

کارت ورود به جلسه آزمون معمولا یک هفته قبل از برگزاری آزمون از طریق سایت www.hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار می گیرد. برای دریافت این کار نیز از طریق سایت hoosh.medu.ir و پنل کاربری بایستی اقدام نمود.

همانطور که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود پس ورود به پنل کاربری بر روی گزینه دریافت کارت ورود به جلسه کلیک نمایید با این کلیپ کارت ورود به جلسه در خیال داوطلب قرار می گیرد.

سایت www.hoosh.medu.ir [sta_anchor id=”7″ /]

دریافت نتایج آزمون هوش پایه هفتم از طریق سایت hoosh.medu.ir

با توجه به اینکه تمامی فراید ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می گیرد. داوطلبان برای دریافت نتیجه این آزمون نیز بایستی از طریق این سایت اقدام نمایند.

به همین جهت با ورود اطلاعات دانش آموز که شامل کد ملی رمز عبور همگام می باشد وارد پنل کاربری شوید. پس از ورود به پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در بخش تعیین شده وضعیت قبولی و محل پذیرش داوطلب را می توان مشاهده می باشد.

سامانه hoosj.medu.ir

[sta_anchor id=”8″ /]

ثبت اعتراض به نتیجه آزمون از طریق سایت hoosh.medu.ir

از دیگر امکاناتی که سایت hoosh.medu.ir برای شرکت کنندگان در آزمون هوش پایه هفتم در نظر گرفته شده است امکان ثبت اعتراضبه نتیجه آزمون می باشد.

برای این منظور پس از ورود به پنل کاربری برای گزینه ثبت اعتراض کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این گزینه وارده بخش ثبت اعتراضات به نتیجه آزمون می شود. در این بخش داوطلب می‌تواند نسبت به نتیجه آزمون هوش اعتراض نموده و نتیجه اعتراض خود را در بازه زمانی مشخص از طریق همین سایت دریافت نمایند.

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود پس از ثبت اعتراض نتیجه اعتراض به شکل زیر در پنل کاربردی ثبت می گردد. سایت سنجش و پذیرش دبیرستان های دوره اول استعداد درخشان

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

909-907-1375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫6 نظرها

 1. با سلام – آیا برای پایه ششم به هفتم در سال ۹۸ نیز آزمون سنجش هوش برگزار خواهد شد؟متشکر

  1. پور محمدی عزیز هنوز دقیق اعلام نشده است ولی به احتمال خیلی زیاد ثبت نام ششم به هفتم ۹۸ در سایت هوش انجام میشه.

 2. سلام- ببخشید آزمون سنجش هوش فقط برای مقطع هفتم می باشد؟ امکانش هست سال آینده برای پایه نهم به دهم تیزهوشان هم آزمون سنجش هوش برگزار کنن؟تشکر

  1. سعید حلافی عزیز خیر آزمون سنجش هوش فقط برای پایه ششم به هفتم می باشد و برای پایه نهم به دهم تیزهوشان این آزمون وجود نخواهد داشت و مثل سال های قبل برگزار می گردد.

  1. میرزاییان عزیز زمان ثبت نام به احتمال خیلی قوی در نیمه دوم بهمن ماه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.