آزمون های استخدامی

hrtc.ir : (سامانه ثبت نام آزمون های استخدامی)

سامانه hrtc.ir

سامانه hrtc.ir به عنوان مرجع اطلاع رسانی فراخوان های استخدامی دولت و بخش خصوصی و آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی ، با هدف شناسایی فرصت های شغلی متناسب با نیروهای انسانی نیازمند کار شناخته می شود . سایت hrtc.ir مجری ثبت نام آزمون های استخدامی کشور می باشد و زمان و نحوه ثبت نام در آزمون های استخدامی را اطلاع رسانی می نماید. در این سامانه اخبار و آگهی های استخدامی سازمان های دولتی و خصوصی بر اساس استان محل سکونت و نوع استخدامی قابل مشاهده است. تمامی افراد جویای کار، دانشجویان، فارغ التحصیلان و شاغلینی که به دنبال فرصت شغلی مناسب تری با علایق و توانمندی های خود در داخل کشور و یا خارج از آن هستند می توانند در آزمون های استخدامی که از طریق سامانه hrtc.ir اطلاع رسانی می شود شرکت نمایند.

داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون های استخدامی می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای اجرایی و سازمان های دولتی و خصوصی و در صورت نیاز به دریافت توضیحات تکمیلی و بررسی امکان ثبت نام بصورت تلفنی، با کارشناسان اختصاصی ثبت نام آزمون های استخدامی سامانه سبز مشاور در ارتباط باشند.

جدیدترین اخبار استخدامی کشور :

آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش : مهلت ثبت نام از تاریخ 98/02/28 تا تاریخ 98/03/23

آزمون استخدامی نیروی زمینی ارتش : مهلت ثبت نام از تاریخ 97/12/01 تا تاریخ 98/04/01

آزمون استخدامی استخدام قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) : مهلت ثبت نام از تاریخ 98/02/22 تا تاریخ 98/03/22

آزمون تغییر و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شاغل در نهاد علمی- تحقیقاتی ریاست جمهوری 98 : مهلت ثبت نام از تاریخ 97/03/05 تا تاریخ 98/03/11

جهت دریافت مشاوره ثبت نام در آزمون های استخدامی سال 98 با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج آزمون استخدامی: به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

آدرس وب سایت های دستگاه های اجرایی در ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌ توانند از روز سه‌ شنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان : پیرو اطلاعیه زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون دستگاه های اجرایی ششمین آزمون فراگیر، پذیرفته شدگان در سال 98، از تاریخ 98/02/23 تا 98/02/30 مهلت دارند مدارک خود را جهت بررسی ارائه نمایند.

راهنمای ثبت نام در آزمون های استخدامی در سامانه hrtc.ir
راهنمای ثبت نام در آزمون های استخدامی در سامانه hrtc.ir

راهنمای ثبت نام در آزمون های استخدامی در سامانه hrtc.ir

متقاضیان و داوطلبان جهت شرکت در آزمون های استخدامی که ثبت نام آن ها بر روی سامانه hrtc.ir امکانپذیر می باشد بایستی قبل از اقدام به ثبت نام ، قوانین و شرایط موبوط به ثبت نام و شرکت در آزمون های استخدامی را که در سامانه منتشر می شود را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید کارت اعتباری و ثبت نام نمایند.

متقاضیان جهت شرکت در آزمون های استخدامی باید گام های صحیح برای شرکت و ثبت نام در آزمون استخدامی را به ترتیب رعایت نمایند . همچنین داوطلبان محترم، قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون، دفترچه آزمون و بخش سوالات متداول سایت hrtc.ir را که در ادامه مقاله بیان شده است را مطالعه نمایند:

 • گام اول اطلاع از زمان شروع ثبت نام آزمون های استخدامی دولتی و کشوری می باشد تا داوطلبان بتوانند در بازه زمانی اعلام شده اقدام به ثبت نام در آزمون مربوطه نمایند..
 • گام دوم آشنایی با قوانین کار و شرایط سازمان ها برای استخدام می باشد که در قالب دفترچه راهنمای آزمون منتشر می شود. ضروری است داوطلبان ابتدا با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون، با شرایط و ضوابط شرکت در آزمون آشنا شده و فقط در صورتی که امکان حضور در آزمون را دارند، اقدام به ثبت نام نمایند.
 • گام سوم جستجوی شغل های ارائه شده بر اساس مدرک تحصیلی می باشد. نام رشته‌های تحصیلی ذکر شده در بخش شرایط احراز شغل‌ها مندرج در دفترچه آزمون آمده است.
 • گام چهارم ثبت نام در فراخوان آگهی های استخدامی و شرکت در آزمون های استخدامی می باشد . در این مرحله متقاضیان بایستی با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون در صورتی که شرایط شرکت در آزمون استخدامی را داشته باشند اقدام به ثبت نام در سامانه hrtc.ir نمایند.
 • گام پنجم مربوط به مطالعه منابع آزمون های استخدامی و جمع آوری رزومه و ساخت فایل رزومه می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال ۹۷

ششمین امتحان مشترک فراگیر استخدامی سال ۹۷ در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی کشور برگزار می گردد. وزارت خانه ها ، موسسات دولتی و غیر دولتی که در این دوره اقدام به جذب و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز خود می نمایند بشرح ذیل می باشند:

 • وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 • وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • وزارت ورزش و جوانان
 • سازمان امور اراضی کشور
 • سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
 • سازمان حفاظت محیط زیست
 • سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)
 • سازمان شیلات ایران
 • سازمان امور مالیاتی کشور
 • سازمان بهزیستی کشور
 • سازمان تعزیرات حکومتی
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها
 • بانک ملی ایران
 • بنیادشهید و امور ایثارگران
 • دیوان عدالت اداری
 • روزنامه رسمی کشور
 • شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)
 • مرکز اورژانس تهران

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور  از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۰/۳۰ از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز شد و در روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ خاتمه یافت. داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بایستی شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی را داشته باشند. شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز ( رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌ های استخدام در هر یک از دستگاه های یاد شده در قالب دفترچه آزمون استخدامی منتشر شده  که داوطلبان میتوانند از طریق سامانه hrtc.ir دریافت نمایند.

***برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸ کلیک کنید**

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸ : ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در روز جمعه  ۱۷ اسفند ۹۷ برگزار خواهد شد . داوطلبان عزیر میتوانند از روز ۱۳ اسفند با مراجعه به سایت hrtc.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اقدام نمایند. داوطلبان میتوانند با دریافت کارت آزمون از حوزه امتحانی و محل برگزاری ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور اطلاع پیدا کنند.

داوطلبام محترم توجه داشته باشید که اعلام نتایج ششمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در چند مرحله صورت خواهد گرفت ؛ مرحله مربوط به مرحله تعیین حد نصاب علمی و مرحله معرفی افراد جهت مصاحبه استخدامی. اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸ پس از تایید مراجع ذیصلاح بر روی سامانه hrtc.ir  اطلاع رسانی خواهد شد.

متقاضیان می‌ توانند کلیه سوالات و پرسش‌ های خود درخصوص موارد مرتبط با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۹۸ و همچنین نکات اختصاصی هر آزمون‌ با مشاورین سبز مشاور در ارتباط باشید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه + ده =