آزمون های استخدامی

hrtc.ir : (سامانه ثبت نام آزمون های استخدامی)

سامانه hrtc.ir

سامانه hrtc.ir به عنوان مرجع اطلاع رسانی فراخوان های استخدامی دولت و بخش خصوصی و آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی ، با هدف شناسایی فرصت های شغلی متناسب با نیروهای انسانی نیازمند کار شناخته می شود . سایت hrtc.ir مجری ثبت نام آزمون های استخدامی کشور می باشد و زمان و نحوه ثبت نام در آزمون های استخدامی را اطلاع رسانی می نماید. در این سامانه اخبار و آگهی های استخدامی سازمان های دولتی و خصوصی بر اساس استان محل سکونت و نوع استخدامی قابل مشاهده است. تمامی افراد جویای کار، دانشجویان، فارغ التحصیلان و شاغلینی که به دنبال فرصت شغلی مناسب تری با علایق و توانمندی های خود در داخل کشور و یا خارج از آن هستند می توانند در آزمون های استخدامی که از طریق سامانه hrtc.ir اطلاع رسانی می شود شرکت نمایند.

داوطلبان متقاضی ثبت نام آزمون های استخدامی می توانند جهت آگاهی از اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز (رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌های استخدام در هر یک از دستگاههای اجرایی و سازمان های دولتی و خصوصی و در صورت نیاز به دریافت توضیحات تکمیلی و بررسی امکان ثبت نام بصورت تلفنی، با کارشناسان اختصاصی ثبت نام آزمون های استخدامی سامانه سبز مشاور در ارتباط باشند.

جدیدترین اخبار استخدامی کشور :

ثبت نام آزمون انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99


ثبت نام آزمون متقاضیان اخذ پروانه کارشناسی رسمی دادگستری – قوه قضائیه

ثبت نام آزمون استخدامی جذب کارشناسان دهیاری زنجان

استخدام آزمون نیروی قراردادی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش

زمان ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور

زمان و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

آزمون استخدامی نیروی دریایی ارتش

آزمون تغییر و تبدیل وضعیت استخدامی کارکنان شاغل در نهاد علمی- تحقیقاتی ریاست جمهوری 98

جهت دریافت مشاوره ثبت نام در آزمون های استخدامی سال 99 با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اطلاعیه مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در خصوص اعلام نتایج  امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

داوطلبان گرامی، با عنایت به برگزاری ششمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ 1397/12/17، نتایج نهایی آزمون استخدامی مربوط به دستگاه‌های اجرایی شامل :

 • بانک ملی
 • سازمان حفاظت محیط زیست
 • سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)

که نتایج آنها نهایی شده است، برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد.

داوطلبان به منظور اطلاع از نتیجه آزمون، می‌توانند به پروفایل خود به آدرس سایت hrtc.ir مراجعه نمایند. داوطلبان پذیرفته شده ضروری است جهت اطلاع از زمان و مکان مراجعه برای سیر سایر مراحل استخدامی خود به آدرس اینترنتی دستگاه مربوطه مراجعه نمایند. نتایج سایر دستگاه‌های اجرایی که فرایند بررسی مدارک و یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی: به اطلاع داوطلبان ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور می‌رساند، کارنامه نتایج اولیه آزمون از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ بر روی پایگاه اطلاع‌ رسانی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir قابل مشاهده می‌باشد و داوطلبان با استفاده از کدملی و کد رهگیری پس از ورود به قسمت پروفایل، به کارنامه خود دسترسی خواهند داشت.

آدرس وب سایت های دستگاه های اجرایی در ششمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی

شایان ذکر است آن دسته از داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب مندرج در کارنامه آنان، عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می‌شوید» را ملاحظه می‌کنند، می‌ توانند با مراجعه به وب سایت اینترنتی دستگاه اجرایی مورد تقاضای خود، از مدارک مورد نیاز، زمان و مکان مراجعه جهت بررسی مدارک مطلع شوند.

زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان : پیرو اطلاعیه زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون دستگاه های اجرایی ششمین آزمون فراگیر، پذیرفته شدگان در سال 98، از تاریخ 98/02/23 تا 98/02/30 مهلت دارند مدارک خود را جهت بررسی ارائه نمایند.

راهنمای ثبت نام در آزمون های استخدامی در سامانه hrtc.ir
راهنمای ثبت نام در آزمون های استخدامی در سامانه hrtc.ir

راهنمای ثبت نام در آزمون های استخدامی در سامانه hrtc.ir

متقاضیان و داوطلبان جهت شرکت در آزمون های استخدامی که ثبت نام آن ها بر روی سامانه hrtc.ir امکانپذیر می باشد بایستی قبل از اقدام به ثبت نام ، قوانین و شرایط موبوط به ثبت نام و شرکت در آزمون های استخدامی را که در سامانه منتشر می شود را مطالعه نموده و سپس اقدام به خرید کارت اعتباری و ثبت نام نمایند.

متقاضیان جهت شرکت در آزمون های استخدامی باید گام های صحیح برای شرکت و ثبت نام در آزمون استخدامی را به ترتیب رعایت نمایند . همچنین داوطلبان محترم، قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام در آزمون، دفترچه آزمون و بخش سوالات متداول سایت hrtc.ir را که در ادامه مقاله بیان شده است را مطالعه نمایند:

 • گام اول اطلاع از زمان شروع ثبت نام آزمون های استخدامی دولتی و کشوری می باشد تا داوطلبان بتوانند در بازه زمانی اعلام شده اقدام به ثبت نام در آزمون مربوطه نمایند..
 • گام دوم آشنایی با قوانین کار و شرایط سازمان ها برای استخدام می باشد که در قالب دفترچه راهنمای آزمون منتشر می شود. ضروری است داوطلبان ابتدا با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون، با شرایط و ضوابط شرکت در آزمون آشنا شده و فقط در صورتی که امکان حضور در آزمون را دارند، اقدام به ثبت نام نمایند.
 • گام سوم جستجوی شغل های ارائه شده بر اساس مدرک تحصیلی می باشد. نام رشته‌های تحصیلی ذکر شده در بخش شرایط احراز شغل‌ها مندرج در دفترچه آزمون آمده است.
 • گام چهارم ثبت نام در فراخوان آگهی های استخدامی و شرکت در آزمون های استخدامی می باشد . در این مرحله متقاضیان بایستی با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون در صورتی که شرایط شرکت در آزمون استخدامی را داشته باشند اقدام به ثبت نام در سامانه hrtc.ir نمایند.
 • گام پنجم مربوط به مطالعه منابع آزمون های استخدامی و جمع آوری رزومه و ساخت فایل رزومه می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام هشتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی سال 99

هشتمین امتحان مشترک فراگیر استخدامی سال 99 در راستای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه های اجرایی کشور برگزار می گردد. وزارت خانه ها ، موسسات دولتی و غیر دولتی که در این دوره اقدام به جذب و استخدام نیروی انسانی مورد نیاز خود می نمایند بشرح ذیل می باشند:

 • وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی
 • وزارت صنعت، معدن و تجارت
 • وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
 • وزارت ورزش و جوانان
 • سازمان امور اراضی کشور
 • سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور
 • سازمان حفاظت محیط زیست
 • سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)
 • سازمان شیلات ایران
 • سازمان امور مالیاتی کشور
 • سازمان بهزیستی کشور
 • سازمان تعزیرات حکومتی
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها
 • بانک ملی ایران
 • بنیادشهید و امور ایثارگران
 • دیوان عدالت اداری
 • روزنامه رسمی کشور
 • شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور(مادر تخصصی)
 • مرکز اورژانس تهران

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور  از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir آغاز خواهد شد. داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بایستی شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی را داشته باشند. شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ، اطلاعات و جزئیات مربوط به شرایط احراز ( رشته‌ها، مقاطع تحصیلی و سایر شرایط) و شغل محل‌ های استخدام در هر یک از دستگاه های یاد شده در قالب دفترچه آزمون استخدامی منتشر شده  که داوطلبان میتوانند از طریق سامانه hrtc.ir دریافت نمایند.

***برای دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸ کلیک کنید**

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 : زمان برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام اطلاع رسانی خواهد شد . داوطلبان عزیر میتوانند 10 روز مانده به آژمون با مراجعه به سایت hrtc.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی اقدام نمایند. داوطلبان میتوانند با دریافت کارت آزمون از حوزه امتحانی و محل برگزاری هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور اطلاع پیدا کنند.

داوطلبام محترم توجه داشته باشید که اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در چند مرحله صورت خواهد گرفت ؛ مرحله مربوط به مرحله تعیین حد نصاب علمی و مرحله معرفی افراد جهت مصاحبه استخدامی. اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 پس از تایید مراجع ذیصلاح بر روی سامانه hrtc.ir  اطلاع رسانی خواهد شد.

متقاضیان می‌ توانند کلیه سوالات و پرسش‌ های خود درخصوص موارد مرتبط با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور 99 و همچنین نکات اختصاصی هر آزمون‌ با مشاورین سبز مشاور در ارتباط باشید.

سوالات متداول

1- آیا سایت ثبت نام دستگاه های اجرایی برای هر ارگانی متفاوت است ؟

سایت ثبت نام برای شرکت در آزمون برای همه دستگاه های ذکر شده در دفترچه ثبت نام سایت سازمان سنجش می باشد .

2- زمان دقیق ثبت نام چه تاریخی است ؟

زمان دقیق ثبت نام هنوز اعلام نشده است و مطابق اطلاعیه سازمان سنجش زمان حدودی ثبت نام نیمه دوم شهریور 98 می باشد .

3- آیا ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی با دستگاه های اجرایی همزمان انجام می شود ؟

خیر . ثبت نام استخدامی نیروی انتظامی به صورت مجزا از دستگاه های اجرایی برگزار می شود .

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + 17 =