نظام مهندسی

inbr.ir

inbr.ir

 inbr.ir : سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان به نشانی اینترنتی  inbr.ir سامانه ثبت نام و شرکت در آزمون های مرتبط با رشته های مهندسی می باشد.

داوطلبان و فارغ التحصیلان رشته های مهندسی از جمله معماری طراحی ، عمران (نظارت- محاسبات- اجرا) ، تاسیسات مکانیکی (نظارت- طراحی)  ، تاسیسات برقی (نظارت- طراحی) ، نقشه برداری  ، معماری (نظارت – اجرا)  ، شهرسازی ، ترافیک امکان ثبت نام ثبت نام آزمون نظام مهندسی را دارند جهت ثبت نام بایستی به سایت inbr.ir مراجعه نمایند.

اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، کاردان های فنی ساختمان و معماران تجربی بهمن ۹۷

پیرو اطلاعیه قبلی مبنی بر اعلام نتایج آزمون های ورود به حرفه مهندسان، بهمن ۱۳۹۷ بدینوسیله به اطلاع می رساند:

نتایج آزمون های موصوف استخراج گردیده و از روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۲۶ بر روی سامانه آزمون های ورود به حرفه به نشانی inbr.ir قابل مشاهده می باشد. لذا این عزیزان می توانند از همین طریق نسبت به دریافت کارنامه اقدام نمایند.

جهت اطلاع از نتایج آزمون نظام مهندسی بهمن 97 و دریافت کارنامه

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

inbr.ir

سایت inbr.ir

سایت  inbr.ir و زیر مجموعه وزارت راه و شهرسازی و بخش معاونت مسکن و ساختمان می باشد. از مهمترین بخش های این سایت می توان به سامانه آزمون های ورود به حرفه اشاره نمود که در آن داوطلبان و فارغ تحصیلان رشته های مذکور بایستی برای شرکت در آزمون های ورودی اقدام نمایند.

از جمله آزمون های بسیار مهم که ثبت نام آن از طریق این سایت صورت می‌گیرد می‌توان به آزمون نظام مهندسی اشاره نمود. به همین جهت شاید یکی از مهمترین کاربردهای این سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی باشد.

در این مطلب به بررسی بخش ها و موارد مهم این سایت خواهیم پرداخت. به همین جهت در صورتی که با سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان یا همان معاونت مسکن و ساختمان به نشانی اینترنتی inbr.ir آشنایی نداشته باشید به ادامه این مطلب توجه نمایید.

بخش های مختلف سایت  inbr.ir

داوطلبان برای ورود به سایت دفتر امور مقررات ملی ساختمان بایستی آدرس اینترنتی آن را که  inbr.ir می باشد را وارد نمایند. پس از ورود این آدرس داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند که صفحه اصلی این سایت می باشد.

سامانه inbr.ir

در این صورت تمامی اطلاعیه هایی که مرتبط با دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان می‌باشد در دسترس است و داوطلبان به موارد مرتبط با سازمان نظام مهندسی ساختمان از طریق این سایت دسترسی خواهند داشت.

 همان طور که بیان کردیم یکی از مهمترین بخش های این سایت سامانه آزمون های ورود به حرفه می باشد که از جمله آنها می توان به آزمون های ورد به حرفه مهندسان یا آزمون نظام مهندسی ، آزمون حرفه ای کاردان های فنی ساختمان و آزمون صلاحیت حرفه ای معماران تجربی اشاره نمود.

  جهت ورود به این بخش بایستی مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه سامانه آزمون های ورود به حرفه کلیک نمایند. پس از کلیک بر روی  این گزینه به تمامی اطلاعیه ها و لینک های مرتبط با این آزمون ها دسترسی خواهید داشت.

سایت inbr.ir

بخش سامانه آزمون های ورود به حرفه سایت  inbr.ir

با کلیک بر روی بخش سامانه آزمون های ورود به حرفه ای سایت  inbr.ir داوطلبان به تمامی اطلاعیه ها و فرایند ثبت نام در آزمون های که زیر نظر معاونت مسکن و ساختمان یا دفتر امور مقررات ملی ساختمان صورت می گیرد دسترسی خواهند داشت.

در این بخش راهنمای ثبت نام در آزمون ها ، فرآیند ثبت نام ، مواد آزمون ها ، نمونه سوالات و موارد مرتبط با آن در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد. همچنین داوطلبان با مطالعه این بخش ها نسبت به زمانبندی برگزاری آزمون ها و موارد مرتبط با آن اطلاع حاصل خواهند نمود.

موارد موجود در بخش آزمون های ورود به حرفه سایت  inbr.ir

به طور کلی آزمون های ورود به حرفه در سایت  inbr.ir به سه دسته آزمون های ورود به حرفه مهندسان ، آزمون های حرفه ای کاردان های فنی ساختمان و آزمون های صلاحیت حرفه ای معماران تجربی تقسیم بندی می شود.

در این بخش به صورت جداگانه اطلاعیه ها و فرآیند های ثبت نام این آزمون ها گنجانده شده است و داوطلبان برای ثبت نام در آزمون های ورود به حرفه مهندسان ، آزمون های حرفه ای کاردانهای فنی ساختمان و آزمون های صلاحیت حرفه ای معماران تجربی بایستی به این بخش مراجعه نمایند.

در این بخش اطلاعیه ها ، دفترچه‌های ثبت نام ، نمونه سوالات و موارد مرتبط با آن و همچنین کارت ورود به جلسه آزمون ها به صورت جداگانه قرار دارد.

بخش دریافت نتایج در سایت  inbr.ir

همانگونه که بیان نمودیم ثبت‌ نام در آزمون های مختلف مرتبط با رشته های مهندسی از طریق سایت inbr.ir صورت می گیرد. همچنین اعلام نتایج این آزمون ها نیز از طریق همین سایت است انجام می‌شود.

به همین جهت برای دریافت نتایج داوطلبان بایستی به بخش سامانه آزمون های ورود به حرفه مراجعه نمایند. پس از ورود به این بخش در انتهای صفحه آن گونه که در تصویر زیر نیز می‌توان مشاهده نمود نتایج آزمون های سال های اخیر گنجانده شده است.

اما داوطلبان می توانند برای دریات نتیجه آزمون سال جاری به بخش آزمون مورد نظر خود در سامانه آزمون های ورود به حرفه مراجعه نمایند. پس از ورود می توان با کلیک بر روی گزینه نتایج آزمون نسبت به دریافت و مشاهده آن اقدام نمود.

سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره زیر تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره

909-907-1375

پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.