دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی : دانشگاه غیر انتفاعی امسال نیز به مانند سال های گذشته اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. در این مقطع تحصیلی به مانند دیگر مقاطع دانشجویان بایستی برای تحصیل خود در هر نیمسال تحصیلی اقدام به پرداخت شهریه نمایند. در مطالب قبلی در زمینه میزان شهریه کاردانی دانشگاه غیرانتفاعی و همچنین میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی توضیحاتی ارائه نمودیم. در این مطالب داوطلبان با میزان شهریه و انواع آن در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی آشنا شدند. در ادامه مطالب مرتبط با میزان شهریه این دانشگاه در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی خواهیم پرداخت. به همین جهت در صورتی که تمایل به تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی را داشته باشید مطالب ارائه شده در این مقاله در رابطه با میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی می تواند برای شما مفید باشد.

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه غیر انتفاعی در مقطع کارشناسی ارشد در تمامی گروه های آموزشی از جمله گروه علوم انسانی ، گروه فنی مهندسی ، علوم پایه ، هنر و زبانهای خارجی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. برای تمامی این گروه‌ ها نیز شهریه های تعیین شده وجود دارد که داوطلبان پایستی قبل از ثبت نام و اقدام به تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی از میزان این شهریه ها اطلاع حاصل نمایند. با توجه به اینکه شهریه گروه علوم انسانی به مانند دیگر مقاطع تحصیلی با سایر گروه های آموزشی متفاوت می باشد به همین جهت در دو بخش به بررسی میزان شهریه در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی خواهیم پرداخت.

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی در گروه علوم انسانی

به طور کلی بایستی بیان شود که میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی متناسب با رشته های مختلف متفاوت خواهد بود. به همین جهت در این مقاله میزان شهریه گروه های مختلف را در بازه های خاصی بیان می کنیم. تفاوت میزان شهریه در هر کدام از این رشته ها در گروه های آموزشی به نوعی رشته بستگی دارد. با توجه به این توضیحات میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی در گروه علوم انسانی را می توان به شکل زیر بیان نمود.

شهریه ثابت :
شهریه ثابت ای که برای رشته های گروه علوم انسانی در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی در نظر گرفته شده است مبلغی بین ۸۸۳,۲۰۰ تومان تا ۱,۰۹۵,۶۰۰ تومان می باشد.

شهریه متغیر :
میزان شهریه متغیر هر واحد نظری که برای رشته های گروه علوم انسانی در نظر گرفته شده مبالغی ما بین ۱۶۶,۰۰۰ تومان تا ۱۹۰,۰۰۰ تومان می باشد.
میزان شهریه هر واحد عملی در این گروه آموزشی نیز مبلغی در حدود تومان ۲۳۷,۰۰۰ تا ۲۷۶,۰۰۰ تومان می باشد.
هر واحد پایان نامه در رشته های گروه علوم انسانی دانشگاه غیرانتفاعی نیز برای واحد های نظری نیز مبلغی بین تومان ۴۳۶,۰۰۰ تا ۶۴۶,۶۰۰ تومان می باشد. برای واحدهای عملی نیز مبلغ در نظر گرفته شده برای هر واحد پایان نامه نیز مبلغی بین ۵۱۰,۰۰۰ تومان تا ۶۸۸,۰۰۰ تومان می باشد.

میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی در سایر گروه های آموزشی

در این بخش بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی در سایر گروه های آموزشی خواهیم پرداخت. این گروه ها شامل گروه های فنی مهندسی ، علوم پایه ، هنر و زبان های خارجی می باشد که میزان آن به قرار زیر می باشد.

شهریه ثابت

شهریه ثابت هر نیمسال تحصیلی که توسط هیئت امنای دانشگاه های غیر انتفاعی برای این گروه های آموزشی در نظر گرفته شده است مبلغی بین ۱,۰۰۴,۴۰۰ تومان تا ۱,۱۱۰,۰۰۰ تومان می باشد.

شهریه متغیر

شهریه متغیر تعیین شده برای هر واحد نظری در این گروه های آموزشی مبلغی در حدود ۱۸۲,۰۰۰ تومان تا ۲۱۹,۰۰۰ تومان می باشد.
دانشجویان مشغول به تحصیل در این گروه های آموزشی نیز بایستی برای هر واحد عملی مبالغی بین ۲۷۲,۰۰۰ تومان تا ۳۱۲,۰۰۰ تومان را پرداخت نمایند.
میزان شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه غیر انتفاعی برای هر واحد پایان نامه در بخش واحدهای نظری نیز مبلغی بین ۴۳۶,۰۰۰ تومان تا ۶۴۶,۰۰۰ تومان می باشد. برای واحدهای عملی نیست داوطلبان بایستی مبلغ ۵۱۰,۰۰۰ تومان ۶۸۸,۰۰۰ تومان را برای هر واحد پرداخت نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + پانزده =