تیزهوشان و نمونه دولتی

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان : بر اساس سنوات گذشته با آخرین تغییرات صورت گرفته در زمینه آزمون مدارس تیزهوشان ثبت نام این آزمون برای مقطع نهم به دهم اوایل اردیبهشت ماه و از طریق سایت www.azmoon.medu.ir  صورت می گیرد. همچنین ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای پایه های ششم به هفتم در اواسط خرداد ماه و توسط سایت hoosh.medu.ir انجام  می گیرد.

پس از اتمام فرایند ثبت نام مواردی به وجود می آید داوطلبان به دنبال ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان هستند که در این رابطه بازه زمانی خاص و شرایط ویژه ای وجود دارد.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان برای آن دسته از داوطلبانی که در فرآیند ثبت نام اطلاعات خود را به اشتباه و یا حتی ناقص وارد نموده اند فرصتی فراهم می کند.

اما سوال اصلی این است که در چه بازه زمانی و با چه شرایطی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان وجود دارد. برای پاسخگویی به این سوال در این مطلب توضیحاتی ارائه خواهیم نمود تا داوطلبان آزمون مدارس تیزهوشان در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اطلاعات لازم را کسب نمایند.

اولین مرحله برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

اولین بازه زمانی را که می‌توان برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان بیان نمود همزمان با ثبت نام آزمون و قبل از اتمام فرصت ثبت نام می باشد.

به این صورت که همزمان با شروع فرآیند ثبت نام و قبل از اتمام آن داوطلبانی که اقدام به ثبت نام نموده اند می توانند با مراجعه دوباره به سایت ثبت نام آزمون (برای مقطع نهم به دهم اوایل اردیبهشت ماه و از طریق سایت www.azmoon.medu.ir  و برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان پایه های ششم به هفتم در اواسط خرداد ماه و سایت hoosh.medu.ir ) با کلیک بر روی ویرایش ثبت نام اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان خود نمایند.

البته این مورد برای داوطلبان می باشد که قبل از اتمام فرایند ثبت نام متوجه اشتباه اطلاعات ثبت شده باشند تا بتوانم با مراجعه مجدد به سایت ثبت نام برای ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. از این رو در صورتی که پس از اتمام زان ثبت نام متوجه این اشتباه شده باشید از این روش نمی توانید اطلاعات ثبت نام خود را ویرایش نمایید.

ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

مرحله دوم برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

حال در صورتی که در بازی زمانی ثبت نام آزمون اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نکرده باشید احتمالا فرصت دوباره ای برای این هم وجود دارد.

این فرصت دوباره احتمالا هم زمان با انتشار کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان می باشد. در این بازه زمانی و پس از انتشار کارت ورود به جلسه به احتمال زیاد امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان فراهم می باشد. البته در این بازه زمانی برخی از اطلاعات را داوطلبان می‌توانند ویرایش نماید که از جمله آن‌ها می‌توان به معدل اشاره نمود.

در این مرحله از ویرایش ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان داوطلبان بایستی پس از مراجعه به سایت ثبت نام و انتشار کارت ورود به جلسه نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند. همچنین امکان ویرایش اطلاعات برای کارت ورود به جلسه آزمون نیز در این بازه زمانی وجود دارد.

ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه برای آن دسته از داوطلبان می باشد که در اطلاعات ثبت شده بر روی کارت ورود به جلسه آنها مغایرت مشاهده شود. به احتمال فراوان برای این امر باجه های رفع نقص پیش بینی شده است که آدرس و نشانی این باجه ها همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه از طریق سایت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

توضیحات پایانی در زمینه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

در برخی از دوره های برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان اطلاعیه های مبنی بر ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان از طریق سایت ثبت نام صادر می گردد.

در این اطلاعیه ها معمولاً زمان بندی خاصی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان تعیین می گردد. در صورتی که در این دوره نیز اطلاعیه ای از سوی آموزش و پرورش مبنی بر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان صادر گردید در این بخش اطلاع رسانی می گردد. در غیر این صورت داوطلبان تنها در دو بازه زمانی اعلام شده امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را خواهند داشت.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + نه =