وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت : برای آزمون ارشد وزارت بهداشت همچون دیگر آزمون هایی که برای ورود به مقاطع مختلف تحصیلی صورت می گیرد داوطلبان باید ابتدا اقدام به ثبت نام این آزمون نمایند.

در فرایند این ثبت نام ، ثبت صحیح اطلاعات و مشخصات فردی و تحصیلی داوطلبان از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که اطلاعاتی داوطلبان هنگام ثبت نام در بخش های تعیین شده وارد می نمایند در فرایند پذیرش آنها موثر قرار می گیرد. به همین جهت داوطلبان به هنگام ثبت این اطلاعات دقت نمایند. حال در صورتی که اطلاعات وارد شده صحیح نباشد امکان ویرایش انها وجود دارد.

مهلت مجدد ثبت نام و ویرایش کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 98 از روز سه شنبه 7 خرداد شروع شده و تا هشتم خرداد ادامه خواهد داشت.

ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

با توجه به اهمیت فراوان اطلاعات ثبت شده در ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت برگزار کنندگان این ‌آزمون بازه زمانی خاصی را برای ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در نظر گرفتند.

داوطلبان در این بازه زمانی با مراجعه به سایت www.sanjeshp.ir بایستی اقدام به ویرایش اطلاعات خود نمایند. با توجه به اهمیت بالای ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در این مطلب به بررسی و بیان فرآیند و نحوه ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

این‌رو داوطلبان در صورتی در این رابطه سوال و یا ابهامی داشته باشند می توانند به ادامه مطلب و بخش های مختلف آن مراجعه نمایند.

زمان ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

داوطلبانی که بنا به هر دلیلی اطلاعات ثبت شده آنها در فرایند ثبت نام دارای اشکالاتی می باشد بایستی برای ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند. برای انجام این ویرایش سه مرحله در نظر گرفته شده است. این سه مرحله شامل موارد زیر می باشد:

  1. همزمان با ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  2. همزمان با تمدید زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
  3. همزمان با مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

در این بازه زمانی داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir اقدام به ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت خود نمایند. در ادامه به نحوی ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت خواهیم پرداخت

نحوه ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان در یکی از این سه بازه زمانی که در بخش قبل بیان کردیم برای این ویرایش ابتدا به سایت سنجش پزشکی به آدرس اینترنتی www.sanjeshp.ir مراجعه نمایند. پس از ورود به این بخش مانند تصویر زیر بر روی گزینه کارشناسی ارشد از منوی سمت راست کلیک نمایید.

ویرایش ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

پس از کلیک بر روی این گزینه داوطلبان وارد بخش کارشناسی ارشد در سایت سنجش پزشکی می‌شوند. در این حالت داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند.

ویرایش ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

در این مرحله بر روی گزینه ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت  کلیک نمایید پس از کلیک بر روی این گزینه داوطلبان بایستی کد رهگیری ثبت نام خود را که از طریق ثبت نام اولیه و در رسیده این ثبت نام در اختیار آنان قرار گرفته شده است را در بخش تعیین شده وارد نمایند.

پس از ورود این کد رهگیری و تایید آن صفحه ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت را در پیش رو خواهد داشت. در این مرحله بر روی گزینه های مورد نظر خود جهت ویرایش کلیک نموده و اطلاعات جدید را با دقت کامل وارد نمایید.

پس از اتمام مراحل ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت رسید ثبت نام جدید صادر می گردد. در این حالت کد رهگیری دریافت شده متفاوت با کد رهگیری قبلی می باشد. به همین جهت کد رهگیری قبلی دیگر اعتباری و کاربردی برای شما نخواهد داشت. از این رو کد رهگیری جدید را در اختیار داشته تا در مراحل دیگر مورد استفاده قرار دهید.

مهم ترین بخش ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت

از جمله مهمترین بخش های ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت مربوط به ثبت معدل کارشناسی داوطلبان می باشد. چرا که میزان معدل ثبت شده به هنگام ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در فرآیند پذیرش داوطلبان موثر واقع می گردد.

به همین جهت داوطلبان بایستی در وارد نمودن معدل کارشناسی خود دقت نمایند. در صورتی که بنا به هر دلیلی به میزان دقیق معدل کارشناسی خود دسترسی نداشته باشید توصیه می گردد معدل خود را کمی پایین تر از آن جه که حدس می زنید ثبت نمایید. تا در زمان ویرایش ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت  اقدام به اصلاح آن نمایید. در این حالت حتی اگر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود را نداشته باشید با توجه به پایین بودن معدل ثبت شده از میزان واقعی آن در صورت پذیرش  با مشکلی برخورد نخواهید نمود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − یازده =