دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی : در ادامه بررسی میزان شهریه دانشگاه غیرانتفاعی در این مطلب بررسی شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی خواهیم پرداخت. در مطلب قبل در زمینه میزان شهریه کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی توضیحات لازم ارائه گردید. در این مطلب نیز به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی خواهیم پرداخت. با توجه به این که در مطلب قبلی در زمینه شهریه ثابت و شهریه متغیر و تفاوت های میان این دو شهری توضیحات لازم ارائه گردید در این مطلب به بررسی این موضوع نخواهیم پرداخت. به همین جهت در صورتی که در زمینه تفاوت های میانه شهریه ثابت و متغیر نیاز به توضیحات کاملی داشته باشید توصیه می گردد به مطلب شهریه کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی مراجعه نمایید.

با توجه به این توضیحات در صورتی که در زمینه شهریه مقطع در دانشگاه غیر انتفاعی ابهام و یا پرسشی داشته باشید به ادامه این مطلب مراجعه نمایید.

شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی

همان گونه که بیان گردید دانشگاه غیر انتفاعی در تمامی مقاطع اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. اکثراً نیز پذیرش در این دانشگاه به صورت بدون آزمون می باشد. به همین جهت گزینه مناسبی برای ادامه تحصیل داوطلبان در رشته های متنوع به حساب می آید. البته این دانشگاه با توجه به غیر دولتی بودن آن برای تحصیل بایستی دانشجویان شهریه های مد نظر دانشگاه را در ابتدای هر ترم پرداخت نمایند. در مقطع کارشناسی این دانشگاه نیز به همین صورت می باشد. به همین جهت در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی خواهیم پرداخت. این بررسی در گروه های آموزشی علوم انسانی فنی مهندسی هنر و زبان های خارجه خواهد بود. البته میزان شهریه علوم انسانی با سایر گروه ها تفاوت دارد. و همین جهت در ادامه این مطلب در دو بخش علوم انسانی و سایر گروه ها به بررسی میزان شهریه کارشناسی این دانشگاه خواهیم پرداخت.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی در گروه علوم انسانی

گروه علوم انسانی در تمامی دانشگاه ها از جمله گروه‌ های پر متقاضی می باشد. که تعداد بالایی از دانشجویان را به خود اختصاص می‌دهد. در مورد دانشگاه غیر انتفاعی نیز به همین صورت می باشد. در این بخش به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی در این گروه آموزشی خواهیم پرداخت که به قرار زیر می باشد.

شهریه ثابت:

میزان شهریه ثابت در نظر گرفته شده برای گروه علوم انسانی در مقطع کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی مبلغی در حدود ۴۰۲,۰۰۰ تومان می باشد. که داوطلبان بایستی در ابتدای هر ترم اقدام به پرداخت این میزان مبلغ بدون توجه به تعداد واحدهای اخذ نموده خود نمایند.

شهریه متغیر

شهریه متغیر در نظر گرفته شده برای گروه علوم انسانی در مقطع کارشناسی به این صورت می باشد که برای هر واحد دروس عمومی مبلغی در حدود ۱۹,۳۰۰ تومان می باشد. برای هر واحد درسی پایه نظری نیز داوطلبان بایستی مبلغ ۲۹,۰۰۰ تومان را پرداخت نمایند. برای واحدهای دروس اصلی تخصصی (نظری) نیز دانشجویان رشته های گروه علوم انسانی مبلغ ۳۰,۵۰۰ تومان را بررسی پرداخت نمایند. میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی برای دروس عملی آزمایشگاهی و کارگاهی عملی برای هر ساعت اجرا در هفته نیز مبلغ ۲۴۱,۵۰۰  تومان را خواهد داشت. شهریه هر واحد پروژه در صورتی که در برنامه آموزشی رشته مدنظر گنجانده شده باشد نیز مبلغ ۸۰,۵۰۰ تومان میباشد.

میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی در سایر خودروها

در این بخش به بررسی میزان شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی در گروه های فنی مهندسی هنر و زبان های خارجه می‌پردازیم. با توجه به اینکه میزان شهریه در این گروه ها به یک نسبت و به یک میزان می باشد به همین دلیل در یک بخش به بررسی آن می پردازیم.

شهریه ثابت:

در این گروه ها میزان شهریه ثابت در نظر گرفته شده برای هر ترم تحصیلی برای دانشجویان مبلغی در حدود ۴۹۴,۵۰۰ تومان می باشد.

شهریه متغیر :

شهریه متغیر در نظر گرفته شده برای هر واحد دروس عمومی در این گروه ها مبلغی در حدود ۱۹,۳۰۰تومان می باشد. برای دروس پایه نظری نیز دانشجویان بایستی برای هر واحد مبلغ ۲۹,۰۰۰ تومان را پرداخت نمایند. برای هر واحد دروس اصلی تخصصی نظری نیز مبلغ تعیین شده برای این گروه های آموزشی مبلغ ۳۶,۶۰۰ تومان می باشد.
میزان شهریه دروس عملی آزمایشگاهی و کارگاهی عملی برای هر ساعت اجرا در طول هفته نیز مبلغی در حدود ۳۰,۰۰۰ تومان می باشد. برای هر واحد دروس پروژه در صورتی که در برنامه آموزش هر کدام از رشته های این گروه تعریف شده باشد دانشجویان بایستی مبلغ ۸۱,۸۰۰ تومان را پرداخت نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + پنج =