تیزهوشان و نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان : همه ساله مدارس تیزهوشان برای تحصیل دانش آموزان برتر اقدام به برگزاری آزمون به صورت سراسری می نمایند. به همین جهت همه ساله داوطلبان تحصیل در مدارس تیزهوشان در اواسط مرداد ماه در آزمون این مدارس شرکت می نمایند.

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نیز بر اساس سنوات گذشته در اواسط شهریور ماه از طریق سایت ثبت نام آزمون سنجش استعداد و هوش تیزهوشان به نشانی اینترنتی www.hoosh.medu.ir و یا سایت www.azmoon.medu.ir اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

در این میان ممکن است برخی از داوطلبان نسبت به نتیجه اعلام شده توسط این سازمان اعتراض داشته باشند. برای این دسته از داوطلبان نیز از طریق این سایت فرآیند ثبت اعتراض نسبت به نتیجه آزمون فراهم می گردد. در این مطلب به بررسی نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان توضیحاتی ارائه خواهیم نمود. با توجه به این توضیحات در صورتی که در این رابطه نیاز به اطلاعات کامل داشته باشید مطالب ارائه شده در ادامه این مطلب می تواند برای شما مفید باشد.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

همانگونه که در بخش قبل بیان شد اعلام نتایج آزمون تیزهوشانبه صورت اینترنتی و از طریق سایت های تعیین شده صورت می گیرد. به همین جهت اولین اقدام برای ثبت اعتراض نتایج آزمون تیزهوشان ورود به سایت ثبت نام آزمون سنجش و استعداد و هوش تیزهوشان به نشانی اینترنتی hoosh.medu.ir و یا سایت www.azmoon.medu.ir می باشد. داوطلبان پس از ورود به این سایت با تصویر زیر مواجه می شوند.

ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

ورود به پنل کاربری برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

پس از ورود به سایت ثبت نام آزمون سنجش و استعداد و هوش تیزهوشان داوطلبان بایستی وارد پنل کاربری خود شود. برای ورود به پنل کاربری نیز بایستی کد ملی و رمز همگام خودرو در بخش تعیین شده وارد نمود. پس از ورود به این اطلاعات داوطلب به پنل کاربری خود وارد میگردد. داوطلبان با ورود به پنل کاربری با تصویر زیر مواجه می شوند که بایستی همانگونه که در تصویر مشخص می باشد به بخش مدیریت پنل وارد شوند.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

نحوه ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

پس از این که داوطلبان با ورود به پنل کاربردی بر روی لینک مدیریت کلیک نمودند وارد بخش ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان می شوند. در این بخش داوطلب بایستی اقدام به ثبت اعتراض خود نماید. این ثبت اعتراض در واقع درخواست بررسی مجدد پاسخ برگ داوطلب می باشد. و با ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیز هوشان پاسخ برگ داوطلب مورد بررسی موجدد قرار می گیرد.

دریافت نتیجه اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان

پس از این که داوطلب اقدام به ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان نمود بایستی منتظر دریافت نتیجه اعتراض خود باشد. برای دریافت نتیجه اعتراض نیز داوطلبان از همین سایت اقدام نمایند. به همین جهت پس از ثبت اعتراض و برای دریافت نتیجه این اعتراض به سایت مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت و کلیک بر روی پنل کاربردی داوطلب در صورت موافقط با اعتراض نتیجه جدیدی را دریافت می نماید. در این نتیجه جدید محل پذیرش دانش آموز مشخص می گردد. در صورتی که با نتیجه اعتراض موافقت به عمل نیاید داوطلب در داخل پنل کاربردی خود با تصویر زیر مواجه می گردد.

اعتراض به نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + شش =