تیزهوشان و نمونه دولتی

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش

نتایج سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستان های استعدادهای درخشان سال تحصیلی 99-1398 در روز یکشنبه 13 مرداد ماه اعلام شد و آن دسته از داوطلبانی که در این مرحله حد نصاب لازم را کسب نموده باشند امکان ثبت نام  و تکمیل فرایند تثبت نام در مدارس تیزهوشان را خواهند یافت.

اما برای آن دسته از داوطلبان و دانش آموزانی که حد نصاب لازم را کسب نکرده و به اصطلاح در این آزمون مردود شده اند امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش قرار داده شده است.

زمان ثبت و ارسال درخواست های تجدیدنظر برای پذیرفته نشدگان آزمون سنجش هوش ، از روز سه شنبه 15مرداد 98 از طریق سامانه hoosh.medu.ir است.

برای اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش داوطلبان شرکت کننده بایستی به سایت ثبت نام آزمون سنجش استعداد و هوش تیزهوشان به نشانی اینترنتی www.hoosh.medu.ir مراجعه نمایند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی همه روزه از ساعت 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش

مراحل اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش

برای اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش داوطلبان پس از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان بایستی در بازه زمانی از قبل تعیین شده اقدام نمایند. البته معمولا برای این امر تا یک هفته پس از اعلام نتایج برای داوطلبان فرصت وجود دارد.

با توجه به توضیحات اولیه داوطلبان برای اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش بایستی مراحل را که در ادامه بیان نمایند را طی نمایند.

ورود به سایت آزمون سنجش هوش

اولین گام در فرایند اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش ورود به سایت ثبت نام می باشد. آن گونه که در مطالب قبلی بیان کردیم ثبت نام آزمون سنجش هوش از طریق سایت hoosh.medu.ir صورت می گیرد.

به همین جهت داوطلبان در گام نخست بایستی به سایت ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی مراجعه نمایند. پس از ورود در این سایت مانند مرحله ثبت نام اطلاعات اولیه که شامل کدملی و رمز همگام می‌ باشد و در بخش های تعیین شده وارد نمایید.

توجه : دانش آموزان پایه نهم به دهم برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان بایستی با مراجعه به سامانه استعدادهای درخشان به آدرس اینترنتی azmoon.medu.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت اعتراض اقدام نمایند.

ورود به بخش مدیریت

پس از ورود به سایت سنجش هوش ابتدا باید به بخش مدیریت مراجعه نمایند. در این بخش نتایج آزمون در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

همچنین در این بخش از سایت گزینه تحت عنوان اعتراض به نتیجه آزمون نیز گنجانده شده است. داوطلبان می توانند با کلیک بر روی این گزینه امکان ثبت اعتراض نسبت به نتیجه آزمون خود را خواهند داشت.

در اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش داوطلبان در واقع درخواست بررسی مجدد پاسخ برگ خود را به مرکز سنجش آموزش و پرورش ارائه می نماید. از این رو در این مرحله اقدام جدیدی توسط داوطلبان نبایستی صورت گیرد.

با ثبت این درخواست مرکز سنجش آموزش و پرورش مکلف است در بازه زمانی تعیین شده اقدام به بررسی مجدد پاسخ برگ داوطلبان نمایند.

پس از بررسی نتیجه این اعتراض را نیز در بازه زمانی تعیین شده بر روی سایت و در دسترس داوطلبان قرار دهد. به همین جهت داوطلبان پس از ثبت اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش در بازه زمانی تعیین شده می توانند با مراجعه به پنل کاربری خود و در بخش مدیریت نسبت به مشاهده نتیجه این اعتراض اقدام نمایند.

داوطلبانی که در این مرحله اعتراض آنان مورد بررسی قرار گرفته و با این اعتراض موافقت به عمل آمده امکان ادامه فرایند ثبت نام را خواهند داشت.

در  این حالت مدرسه پذیرفته شده داوطلب در بخش مدیریت درج می گردد و ادامه فرایند ثبت نام از طریق مدرسه مربوطه توسط داوطلب صورت می گیرد.

همچنین آن دسته از داوطلبانی که  اعتراض آنان مورد پذیرش قرار نگرفته است با پیامی تحت عنوان زیر در بخش مدیریت مواجه مواجه خواهد شد.

“داوطلب گرامی  با سلام و احترام ضمن آرزوی موفقیت در امورات زندگی ، پاسخ برگ شما مجددا مورد بررسی قرار گرفت که متاسفانه تغییری در نتیجه حاصل نشده است”

این دسته از داوطلبانی که با اعتراض آنان موافقت به عمل نیامده بایستی اقدام به ثبت‌ نام در دیگر مدارس در مقطع مورد نظر خود نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + نه =