دانشگاه آزاد

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد : از جمله مهم ترین ثبت نام های بدون کنکور دانشگاهی مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشد. این ثبت نام همه ساله در دو ورودی مهر و بهمن ماه  برگزار می گردد.

در فرایند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد داوطلبان بایستی اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نمایند. با پرداخت این هزینه کلمه عبور ثبت نام برای داوطلبان صادر می گردد.

در صورتی که داوطلبی بنا به هر دلیلی به کلمه عبور دسترسی نداشته باشد و یا این که این کله عبور را از یاد برده باشد بایستی اقدام به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نماید. که این اقدام فرایند خاص خود را دارد به همین جهت در این مطلب به بررسی بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر می باشد که بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد کاربرد دارد. چرا که این دو ثبت نام به صورت بدون کنکور صورت می گیرد.با توجه به این توضیحات مطالب مورد بحث در بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبانی که اقدام به این ثبت نام ها نموده اند می تواند بسیار مفید باشد.

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

بعد از اینکه داوطلبان در اواسط مرداد ماه و یا اواسط دی ماه اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نموده اند بایستی هزینه ثبت نام را پرداخت نمایند. با پرداخت این هزینه کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبان صادر می گردد.

در صورتی که این کلمه عبور را فراموش کرده باشید امکان ثبت نام فراهم نمی گردد. به همین جهت بایستی اقدام به بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نمایید. در ادامه مطلب به صورت تصویری به بیان نحوه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت از این رو برای کسب اطلاعات در این زمینه با ما همراه باشید.

ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد

گام نخست در فرایند بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org می باشد. چرا که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد از طریق این سامانه صورت می گیرد. از این رو آدرس اینترنتی این سایت را وارد نموده و وارد سایت شوید. با ورود صحیح این آدرس اینترنتی داوطلبان با تصویر زیر مواجه خواهند شد.

بازیابی کلمه عبور ثبت نام دانشگاه آزاد

کلیک بر روی لینک بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پس از اینکه به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه نمودید مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمایید.

دریافت مجدد کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

این کلیک در واقع اولین مرحله در فرایند بازیابی کلمه عبور دانشگاه آزاد می باشد. با این کلیک داوطلبان وارد فرایند بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می شوند که در ادامه به توضیح در زمینه این مرحله خواهیم پرداخت.

ورود اطلاعات برای بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پس از اینکه داوطلبان بر روی گزینه بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کلیک نمودند با تصویر زیر مواجه می شود.

بازیابی کلمه عبور ثبت نام

در این مرحله همانگونه که در تصویر مشاهده می شود بایستی کد ملی و شماره همراه خود را وارد نمایید. با ورود این اطلاعات به صورت اتوماتیک وار کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد به شماره تلفن همراه ثبت شده ارسال می گردد.

تذکر مهم در بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

لازم به ذکر می باشد که بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ارسال آن به شماره تلفن همراه در صورتی انجام خواهد گرفت که دریافت پیامک تبلیغاتی را در سیم کارت خود فعال نموده باشد. چرا که در غیر این صورت امکان ارسال کلمه عبور ثبت نام صورت نمی گیرد.

به همین جهت قبل از هر اقدامی نسبت به فعال بودن پیامک های تبلیغاتی که سیم کارت خود اطمینان حاصل نمایید.  همچنین شماره تلفن همراه ثبت شده نیز بایستی فعال بوده باشد تا بتوان این کلمه عبور را از طریق سامانه دانشگاه آزاد ارسال نمود.

برای فعال نمودن پیامک تبلیغاتی کد های زیر را می توان وارد نمود:

همراه اول : شماره گیری کد *۸۹۹۹*۲#

ایرانسل :  ارسال پیامک صفر به شماره ۵۰۰۵

پس از بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و دریافت آن امکان ادامه فرآیند ثبت نام برای داوطلب مورد نظر فراهم می گردد

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × دو =