کنکور

شهریه دکتری پردیس های خود گردان

شهریه دکتری پردیس های خود گردان

شهریه دکتری پردیس های خود گردان : دوطلبانی که اقدام به تحصیل در دوره دکتری پردیس های خود گردان را داشته باشند بایستی به مانند سایر مقاطع تحصیلی در آزمون دکتری که توسط سازمان سنجش برگزار می گردد شرکت نمایند و از طریق انتخاب رشته و دعوت به مصاحبه پذیرش در این مقطع را کسب کنند.

یکی از موارد مهم که در رابطه با پردیس های خود گردان در دوره دکتری مطرح می باشد میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان می باشد. به همین جهت در این مطلب به بررسی میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان خواهیم پرداخت. البته لازم به ذکر است میزان اعلام شده در این مطلب به صورت خدودی می باشد و از رشته به رشته دیگر متفاوت است.

شهریه دکتری پردیس های خود گردان

میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان

در مطالب قبلی در زمینه میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان و میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس‌ های خود گردان مطالبی ارائه گردید. و داوطلبان در آن مطالب در زمینه میزان شهریه این دوره‌ ها اطلاعاتی کسب نمودند.

در این مطلب نیز به بررسی میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان خواهیم پرداخت. لازم به ذکر است که هر کدام از واحدهای دانشگاهی پردیس های خود گردان با توجه به سطح دانشگاه و امکانات ارائه شده توسط پردیس ها ممکن است شهریه های متفاوت داشته باشند. به همین جهت در این مطلب به صورت حدودی به بیان میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان پرداختیم.

همچنین لازم به ذکر می باشد در ادامه این مطلب میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان را در دو بخش علوم انسانی و سایر گروه ها بررسی خواهیم نمود.

میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان در گروه آموزشی علوم انسانی

پردیس های خود گردان در گروه های علوم انسانی نیز اقدام به پذیرش دانشجو در رشته‌های مطالب متنوع می‌نمایم. از جمله این رشته می توان به رشته های حقوق ، روانشناسی ، مدیریت ، گرایش های مختلف علوم تربیتی ، مشاوره و غیره اشاره نمود .

میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان برای رشته هایی که در گروه علوم انسانی قرار می گیرد به صورت زیر می باشد:

شهریه ثابت:
میزان شهریه ثابت در نظر گرفته شده برای رشته هایی که در گروه علوم انسانی در پردیس های خود گردان اقدام به پذیرش دانشجو می نماید مبلغی در حدود تومان تا تومان می باشد. این میزان شهریه برای هر ترم تحصیلی در این دوره تعیین گردیده است.

شهریه متغیر :
شهریه متغیر پردیس های خود گردان در گروه علوم انسانی برای هر واحد نظری در نظر گرفته شده مبلغی در حدود  تومان تا  تومان می باشد. میزان شهریه متغیر هر واحد عملی در این رشته‌ ها نیز مبلغ   تومان تا  تومان می باشد.

شهریه پایان نامه :

شهریه پایان نامه تعین شده در رشته های گروه علوم انسانی پردیس های خود گردان نیز مبلغی بین  تومان تا  تومان می باشد.

میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان

میزان شهریه دکتری پردیس‌های خود گردان در سایر گروه های آموزشی

در این بخش بررسی میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان در گروه فنی و مهندسی ، گروه علوم پایه و گروه کشاورزی خواهیم پرداخت.

شهریه ثابت :
میزان شهریه ثابت در نظر گرفته شده برای رشته هایی که در این گروه های آموزشی فنی و مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی در دوره دکتری پردیس‌ های خود گردان اقدام به پذیرش دانشجو می نماید مبلغی بین  تومان تا  تومان می باشد که این مبلغ برای هر ترم تحصیلی تعیین شده است.

شهریه متغیر :
میزان شهریه متغیر به ازای هر واحد نظری در رشته‌های فنی مهندسی ، علوم پایه و کشاورزی مبلغی بین  تومان تا  تومان می باشد. شهریه هر واحد عملی در این رشته ها نیز مبلغی بین  تومان و  تومان می باشد.

شهریه پایان نامه :
میزان شهریه دکتری پردیس های خود گردان برای هر واحد پایان نامه نیز در این رشته ها حدودا مبلغی بین  تومان تا تومان می باشد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 8 =