وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت : آن دسته از داوطلبانی که در بازه زمانی اعلام شده توسط وزارت بهداشت اقدام به ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت نمودن بایستی قبل از شرکت در آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت نمایند. چرا که بدون در اختیار داشتن این کارت امکان شرکت در آزمون ارشد وزارت بهداشت برای این دسته از داوطلبان فراهم نمی باشد..

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت همانند دیگر آزمون ها بایستی چند روز قبل از برگزاری آزمون برای این امر اقدام نمایند. دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت نیز به مانند دیگر مراحل ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می گیرد.

داوطلبان در بازه زمانی انتشار کارت ورود به جلسه بایستی بر اساس دستورالعملی که در  ادامه مطلب بر نخواهیم نمود برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

براساس سنوات گذشته زمان برگزاری آزمون ارشد وزارت بهداشت در اواسط تیرماه و به صورت حدودی در روزهای ۱۴ و ۱۵ تیر است. از این رو زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت را برای داوطلبان ثبت نام کننده در این آزمون را حدودا ۱۰ تیرماه می توان تخمین زد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

همان گونه که بیان شد دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق سایت سنجش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می گیرد. از این‌ رو داوطلبان برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون در بازه زمانی اعلام شده بایستی به این سایت مراجعه نمایند.

پس از ورود به این سایت بایستی ابتدا به بخش کارشناسی ارشد سایت وزارت بهداشت مراجعه نمایید. برای ورود به این بخش از سایت مطابق با تصویر زیر بر روی گزینه کارشناسی ارشد از منوی سمت راست سایت کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان پس از کلیک بر روی گزینه ای کارشناسی ارشد وارد بخش اختصاصی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می شوند. در ای حالت با تصویر زیر مواجه می شوید. در این مرحله مطابق با تصویر بایستی گزینه کارت ورود به جلسه آزمون ویرایش معدل را انتخاب نمایید.

کارت ورود به جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت

داوطلبان پس از کلیک بر روی گزینه کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت در مرحله بعد بایستی اقدام به ورود کد رهگیری خود که در زمان ثبت نام دریافت کرده اند نمایند. این کد رهگیری همراه با رسید ثبت نام پس از اتمام فرایند ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت

پس از ورود این کد رهگیری که در تصویر بالا مشخص می باشد امکان دریافت و پرینت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان فراهم می گردد.

ویرایش اطلاعات ثبت شده و رفع نقص کارت ورود به جلسه

با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد وزارت بهداشت امکان ویرایش برخی از اطلاعات و رفع نواقص کارت ورود به جلسه برای داوطلبان فراهم می گردد. از جمله موارد مهمی که امکان ویرایش آن در این مرحله وجود دارد میرایش معدل می باشد.

به همین جهت داوطلبان پس از ورود به این بخش در صورتی که معدل دوره کارشناسی خود را به اشتباه وارد نموده باشند می توانند در این مرحله اقدام به اصلاح و ورود دقیق آن نمایند.

همچنین در صورتی که داوطلبان در اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه خود مغایرتی مشاهده نمودید می توانید برای رفع این نواقص اقدام نمایند.

برای رفع نواقص موجود در کارت ورود به جلسه داوطلبان بایستی به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه مراجعه نموده و نسبت به اصلاح این موارد اقدام نماید.

از جمله اطلاعاتی که بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان ثبت می‌گردد می توان به مشخصات فردی ، نوع سهمیه ، حوزه امتحانی و زمان دقیق برگزاری آزمون اشاره نمود.

در صورتی که بر روی این کارت اطلاعات شما به غلط ثبت شده باشد بایستی با مراجعه به این باجه ها برای اصلاح آن اقدام نمایید. چرا که با وجود این نواقص اقدام به حضور در جلسه آزمون نمایید ممکن است از حضور شما در جلسه آزمون ممانعت به عمل آید به همین جهت برای رفع این نواقص حتما اقدام نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هفت =