وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت : برای این که امکان حضور در جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت برای داوطلبان ثبت نام کننده فراهم گردد لازم می شود داوطلبان قبل از شرکت در جلسه آزمون اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری همچون دیگر مقاطع تحصیلی و دیگر آزمون ها به صورت اینترنتی صورت می گیرد. از این داوطلبان بایستی با توجه به دستورالعمل اعلام شده برای دریافت این کارت اقدام نمایند. و توجه به اهمیت این موضوع در این مطلب بررسی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت و نحوه دریافت و زمان انتشار آن و دیگر موارد مرتبط با این کارت خواهیم پرداخت.

شروع توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت در سایت sanjeshp.ir

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت سال 98 از روز یکشنبه 26 خرداد تا روز چهارشنبه  29 خرداد در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی در دسترس داوطلبان قرار می گیرد. داوطلبان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 میتوانند با مراجعه به سامانه www.sanjeshp.ir نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری علوم پزشکی اقدام نمایند.

در حال حاضر لینک دریافت کارت ورود به آزمون دکتری وزارت بهداشت بر روی سایت سنجش پزشکی فعال می باشد و داوطلبان میتوانند با توجه به راهنمای دریافت کارت ، نسبت به تهیه آن اقدام نمایند.

توجه : زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 در روزهای 30 و 31 خرداد ماه برگزار خواهد شد.

جهت مشاوره دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071375 تماس بگیرید

تماس با شماره 9092305784 از استان تهران

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

از الزامات مهم جهت شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت برای دریافت این کارت به مانند دیگر مراحل ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت بایستی به سایت سنجش آموزش پزشکی کشور مراجعه نمایند.

در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت اطلاعاتی درج شده است که که مختص به خود داوطلب می باشد. این اطلاعات شامل مواردی همچون مشخصات فردی ، کد رشته امتحانی ، نوع سهمیه ، حوزه امتحانی و زمان برگزاری آزمون می باشد. در ادامه مطلب به بیان موارد مرتبط با دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت خواهیم پرداخت.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

زمان انتشار و به دنبال آن دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت متناسب با زمان برگزاری این آزمون می باشد.

همچون دیگر آزمون ها معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون این کار به صورت اینترنتی در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. از این رو با توجه به سنوات گذشته می توان زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت را نیمه دوم اردیبهشت ماه تخمین زد.

البته در صورتی که زمان برگزاری آزمون تغییراتی داشته باشد زمان انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت نیز به همان نسبت تغییرات خواهد داشت. داوطلبان عزیز برای اطلاع از زمان دقیق انتشار و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند با مشاورین گروه سبز مشاور در ارتباط باشند.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

همانگونه که در ابتدا بیان کردیم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی از طریق مراجعه به سایت سنجش پزشکی کشور به نشانی اینترنتی www.sanjeshp.ir صورت می‌گیرد.

به همین جهت نخستین گام برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت ورود به این سایت می باشد. داوطلبان پس از ورود به این سایت با تصویر زیر مواجه می شوند.

کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

پس از ورود به این سایت برای دریافت کارت ورود به جلسه بایستی به بخش دکتری تخصصی ph.D سایت مراجعه نمایید. برای این منظور مطابق با تصویر زیر از منوی سمت راست سایت بر روی گزینه دکتری کلیک نمایید.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور دکتری وزارت بهداشت

با کلیک بر روی این گزینه داوطلبان وارد بخش دکتری سایت وزارت بهداشت می شوند. در این مرحله با انتخاب دریافت کارت ورود به جلسه در مرحله بعد بایستی اقدام به ورود کد رهگیری ثبت نام خود نماید. لازم به ذکر است کد رهگیری ثبت نام پس از اتمام فرایند ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت و در قالب رسید ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد. با دریافت این کارت ورود به جلسه اقدام به پرینت آن نموده و تا روز برگزاری آزمون آن را به همراه داشته باشید.

ویرایش اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت

همان گونه که در ابتدا بیان کردیم کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت دربردارنده اطلاعاتی همچون مشخصات فردی ، نام و کد رشته امتحانی ، نوع سهمیه ، محل برگزاری آزمون و زمان برگزاری آزمون می باشد. حال در صورتی که در هر کدام از این اطلاعات داوطلب مغایرتی مشاهده نماید بایستی اقدام به ویرایش و اصلاح آن نماید.

ویرایش اطلاعات ثبت شده از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که در صورت وجود هر گونه مغایرتی در کارت ورود به جلسه آزمون دکتری وزارت بهداشت برگزار کنند گان آزمون از شرکت داوطلب موردنظر در آزمون دکتری  ممانعت به عمل خواهند آورد.

از این رو پس از مشاهده مغایرت احتمالی می توانید اقدام به اصلاح این مغایرت ها به صورت حضوری و یا اینترنتی نمایید. برای رفع نواقص و مغایرت های کارت ورود به جلسه به صورت حضوری باجه های رفع مغایرت در نظر گرفته شده است.آدرس و نحوه دسترسی به این باجه ها معمولا پس از انتشار کارت توسط برگزرا کننده گان آزمون اطلاع رسانی می گردد.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫2 نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + هفت =