کنکور

دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری : برای داوطلبانی که آن به ثبت نام کنکور سراسری در رسید ثبت نام آنها شماره داوطلبی و شماره پرونده درج می گردد. این اطلاعات در مراحل مختلف کنکور سراسری مورد استفاده داوطلبان قرار می‌گیرد. از جمله می توان به زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ، اعلام نتایج کنکور سراسری در مرحله اولیه ، انتخاب رشته کنکور سراسری و یا در زمان دریافت نتایج نهایی کنکور سراسری اشاره نمود. به همین جهت دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری یکی از بخش های مهم در فرایند ثبت نام کنکور سراسری به حساب می آید.

حال ممکن است بنا به هر دلیلی داوطلبی به شماره پرونده و شماره داوطلبی خود دسترسی نداشته باشد. و به دنبال دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری خود هستند. برای این دسته از داوطلبان امکان دریافت مجدد این اطلاعات از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش فراهم می باشد. با توجه به اهیمت بالایی اطلاعات داوطلبی و کاربردی بودن این اطلاعات در این مقاله به بررسی نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری از طریق این سیستم خواهیم پرداخت. به همین جهت در صورتی که در زمینه فرایند دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری به مشکل برخورده باشید مطالعه ادامه این مطلب برای شما توصیه می گردد.

دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

در بخش قلب بیان کردیم که امکان دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری از طریق سیستم پاسخگویی فراهم می باشد. از این رو در اولین اقدام باعث داوطلبان وارد سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org شوند. برای این منظور همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود سیستم پاسخگویی در منوی سمت چپ صفحه اصلی سایت سازمان سنجش قابل دسترس می‌باشد.

نحوه دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

پس از ورود به این بخش مراحل زیر را بایستی برای دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری طی نماید.

  1. ورود به سیستم پاسخگویی
  2. عضویت در سایت سیستم پاسخگویی
  3. ورود به سیستم با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافت شده
  4. ثبت درخواست دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

لازم به ذکر می باشد که تمامی مراحل دریافت شماره پروند و شماره داوطلبی کنکور سراسری به صورت تصویری توضیح داده شده است. از این رو داوطلبان به هیچ عنوان در فرایند دریافت این اطلاعات مشکلی نخواهند داشت. حال درصورتی که بنا به هر دلیلی امکان دریافت این اطلاعات با استفاده از این مراحل فراهم نگردیدد می تواننید با گروه سبز در ارتباط باشد.

ورود به سیستم پاسخگویی برای دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

در اقدام نخست داوطلبان برای دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری بایستی وارد بخش سیستم پاسخگویی شوند. پس از ورود به این بخش داوطلبان با تصویر زیر مواجه می شوند. در صورتی که به عضویت در سایت در آمده باشید بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید در غیر این صورت با کلیک بر روی گزینه عضویت در سایت وارد مرحله بعد شوید.

دریافت شماره پروند و شماره داوطلبی

عضویت در سایت سیستم پاسخگویی

برای استفاده از امکانات سیستم پاسخگوی تمامی داوطلبان بایستی عضو این سایت شده باشند. برای این منظور همانگونه که بیان شد در صفحه اصلی سیستم پاسخگویی بر روی گزینه عضویت در سایت کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این بخش داوطلبان بایستی برخی اطلاعات را در بخش های تعیین شده وارد نمایند. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود در این مرحله داوطلبان بایستی نام و نام خانوادگی ،  نام پدر ، تاریخ تولد ، جنسیت ، تابعیت ، شماره شناسنامه ، کد ملی ، شماره تلفن ثابت ، شماره تلفن همراه ، استان محل اقامت ، شهر و نشانی دقیق محل اقامت ، پست الکترونیکی کد کاربری پیشنهادی و کد امنیتی را در بخش‌های تعیین شده وارد نمایند.

دریافت شماره داوطلبی و شماره پرونده

پس از ورود این اطلاعات و ثبت و تایید آنها رمز عبور به ایمیل ثبت شده ارسال می گردد. به همین جهت در ثبت ایمیل خود دقت نمایید چرا که در صورت ثبت اشتباه و یا عدم دسترسی به ایمیل ثبت شد امکان دریافت رمز عبور وجود ندارد.

ورود به سیستم پاسخگویی با استفاده از نام کاربری و رمز عبور دریافت شده

پس از تکمیل فرم عضویت در سایت و ارسال رمز عبور به ایمیل داوطلب امکان ورود به سیستم پاسخگویی با استفاده از نام کاربری پیشنهاد شده و رمز عبور ارسال شده فراهم می گردد. به همین جهت بر روی گزینه ورود به سیستم کلیک نمایید و نام کاربری و رمز عبور خود را در بخش تعیین شده در تصویر زیر وارد نمایید.

شماره داوطلبی و شماره پرونده

ثبت درخواست دریافت شماره پرونده شماره داوطلبی کنکور سراسری

پس از اینکه با دریافت نام کاربری و رمز عبور امکان استفاده از سیستم پاسخگویی برای داوطلب فراهم گردید بایستی مطابق با تصویر زیر با انتخاب آزمون سراسری و سال برگزاری آزمون مورد نظر نسبت به دریافت شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری اقدام نمود.

شماره پرونده و شماره داوطلبی کنکور سراسری

برای این منظور بر روی گزینه دریافت شماره پرونده یا داوطلبی کلیک نمایید. پس از کلیک بر روی این گزینه صفحه جدیدی باز می شود که در آن اطلاعات فردی و شناسنامه داوطلب قرار داده شده است. با تایید این اطلاعات در صفحه بعدی امکان دریافت شماره پرونده شماره داوطلبی کنکور سراسری برای فرد فراهم می گردد.

شماره پرونده و شماره داوطلبی آزمون سراسری

پس از این فرایند داوطلبان با استفاده از سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش امکان دریافت شماره پرونده و شمارده داوطلبی کنکور سراسری برای داوطلبان فراهم می گردد. با دریافت و استفاده از این اطلاعات داوطلبان می توانند به بخش مورد نطر خود وارد شده و نسبت به دریافت نتیجه مورد نظر خود اقدام نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 + شانزده =