وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

در زیر سر فصل های مطلب ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

  1. مقدمه
  2. شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸
  3. نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸
  4. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸
  5. لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

[sta_anchor id=”1″ /] مقدمه

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ : مدارس تیزهوشان شهر زاهدان و مدارس نمونه دولتی زاهدان در سال های گذشته از طریق برگزاری آزمون استعدادهای درخشان و بصورت مجزا اقدام به جذب دانش آموزان مستعد برای تحصیل در این مدارس می نمودند ولی سال گذشته پس از اعمال تغییرات گسترده در نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ، آزمون مشترکی با عنوان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار می گردد تا دانش آموزان شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان امتحان کنند.

آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد. شرکت در آزمون استعدادهای درخشان برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند الزامی می باشد و داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان از طریق سایت تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. از این رو در ادامه به بررسی شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ و دیگر موارد مرتبط با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ خواهیم پرداخت.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸ – ۹۹ شهر زاهدان

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس با موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸
ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

[sta_anchor id=”2″ /]

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. با توجه به اینکه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد از این رو شرایط ثبت نام این مدارس برای این پایه ها مورد بررسی قرار می دهیم.

 از این رو می‌توان شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ را به صورت زیر بیان نمود :

 1. تمامی دانش آموزان و داوطلبان بایستی دارای تابعیت ایرانی بوده باشند. تبصره : دانش آموزانی که تابعیت غیر ایرانی دارند تبت نام آنها تابع بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد.
 2. برای ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی
 3. برای ثبت نام آزمون پایه نهم به دهم نیز دانش آموزان بایستی معدل سالانه بالای ۱۹ کسب نموده باشند.

[sta_anchor id=”3″ /]

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ در سال های گذشته از طریق سایت های مجزایی صورت می پذیرفت ، بدین صورت که ثبت نام آزمون تیزهوشان زاهدان از طریق سامانه استعدادهای درخشان  و ثبت نام آزمون نمونه دولتی زاهدان  از طریق سایت استانی انجام می گرفت ولی پس از تغییرات صورت گرفته ، امسال نیز سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان به شرح زیر خواهد بود.

با توجه به اینکه در سال گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نگردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم زاهدان شد ، برای سال ۹۸ نیز انتظار می رود پذیرش دانش آموزان پایه ششم مدارس تیزهوشان زاهدان نیز از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان زاهدان ۹۸ صورت بگیرد. دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم زاهدان بایستی از طریق سایت  hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم زاهدان ۹۸ و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دهم زاهدان ۹۸ به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به ادغام شدن آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه نهم یک آزمون مشترک برگزار می گردد و ثبت نام از طریق همین سامانه به منزله ثبت نام در هر دو آزمون می باشد.

برای ورود به سایت های مذکور و انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ، دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه شوند. رمز ورود همگام ، توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از اینکه داوطلبان وارد پنل کاربری شدند بایستی اطلاعات داوطلبی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه ، مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. پرداخت این هزینه مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام توسط داوطلبان ، فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ به پایان می رسد و داوطلبان می‌توانند خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

[sta_anchor id=”4″ /]

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

به دلیل اینکه آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در گذشته به صورت جداگانه برگزار می شد از این رو زمان برگزاری و همچنین فرآیند ثبت نام آن مجزا با یکدیگر انجام می گیرد. اما با ادغام این آزمون ها زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مشترک و در یک روز صورت می‌گیرد.

به همین جهت می توان زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ را اواسط اردیبهشت ماه قبل از برگزاری امتحانات نوبت دوم مدارس تخمین زد.

داوطلبان و دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون و ۵ روز قبل از آن می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نمایند. در این کارت زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸ گنجانده شده است. لازم به ذکر است همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. اعلام نتایج این آزمون نیز طبق روال گذشته یک ماه پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

چنانچه متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال ۹۸ می باشید مطالعه مقالات زیر توصیه می شود :

[sta_anchor id=”5″ /]

لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ۹۸

در این بخش به نام و آدرس مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان اشاره خواهیم پرداخت.

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان زاهدان :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۲) ناحیه ۱ زاهدان آدرس : زیباشهر، خیابان نصر ۱، مجتمع حیات طیبه تلفن : ۰۵۴۳۳۲۹۰۶۶۴
 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۱) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : بلوار معلم، معلم ۹
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۱) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : خیابان معلم، معلم ۹
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۲) ناحیه ۱ زاهدان آدرس : زیباشهر، خیابان آزادی ۵ تلفن : ۰۵۴۳۳۲۲۲۵۷۲
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی (۲) ناحیه ۱ زاهدان آدرس : خیابان امیرالمؤمنین، رو به روی داروخانه بوعلی تلفن : ۰۵۴۳۳۲۶۴۰۱۹
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی (۱) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : بلوار معلم، حدفاصل معلم ۵ و ۷، جنب پارک فرهنگیان تلفن : ۰۵۴۳۳۴۱۳۹۰۵
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان حضرت محمد (ص) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : خیابان معلم
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی (۱) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : بلوار معلم، حدفاصل معلم ۵ و ۷، جنب پارک فرهنگیان تلفن : ۰۵۴۳۳۴۱۳۹۰۱
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی (۲) ناحیه ۱ زاهدان

 

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی زاهدان :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی ام البنین ناحیه ۱ زاهدان آدرس : بلوار آزادی، خیابان فرخی
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی صادقیه ناحیه ۱ زاهدان آدرس : خیابان شهید بهشتی تلفن : ۰۵۴۳۳۲۲۲۲۱۹
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی حضرت معصومه (س) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : بلوار دانشجو ۶۲ تلفن : ۰۵۴۳۳۴۳۰۸۶۳
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی سید علی میربد ناحیه ۲ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی فرهنگ ناحیه ۲ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی نرجس ناحیه ۲ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی بصیرت ناحیه ۱ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی پژوهش ناحیه ۱ زاهدان
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی امام حسین (ع) ناحیه ۱ زاهدان آدرس : خیابان امیرالمؤمنین، خیابان مصطفی خمینی، خیابان شریعتی
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی باقرالعلوم (ع) ناحیه ۱ زاهدان
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی علی ابن ابیطالب (ع) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : خیابان معلم ,معلم ۲۴، مجتمع قدس
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی حاج ابراهیم ضمیری ناحیه ۲ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی امام صادق (ع) ناحیه ۲ زاهدان آدرس : زاهدان، بلوار جانبازان، خیابان امیرمعز ۱۱ تلفن : ۰۵۴۳۳۴۴۲۰۰۳
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی ولیعصر ناحیه ۱ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی حضرت مهدی (عج) ناحیه ۱ زاهدان آدرس : جام جم یک، جنب پارک قدس
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی شهید رجایی ناحیه ۲ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی شهرکی آقایی ناحیه ۲ زاهدان آدرس : روبروی فلکه امام رضا (ع) تلفن : ۰۵۴۳۳۴۲۶۱۲۷
 • هنرستان پسرانه نمونه دولتی علی اکبر ناحیه ۱ زاهدان آدرس : خیابان جهاد، روبروی اداره امور مالیاتی تلفن : ۰۵۴۳۳۲۲۱۰۰۸
 • هنرستان پسرانه نمونه دولتی حضرت ابوالفضل (ع) ناحیه ۲ زاهدان
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی شهید رجائی ناحیه ۲ زاهدان

 

همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی زاهدان ،  ثبت نام مدارس شاهد زاهدان از طریق سامانه www.saja.medu.ir ، ثبت نام مدارس ماندگار البرز ، ثبت نام مدارس فرهنگ ، انتخاب رشته نهم به دهم از سایت hamgam.medu.ir  با مشاورین مرکز سبز مشاور در ارتباط باشید.

 

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =