وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

در زیر سر فصل های مطلب ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

  1. مقدمه
  2. شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸
  3. نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ 
  4. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ 
  5. لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ 

[sta_anchor id=”1″ /]

مقدمه

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ : مدارس تیزهوشان شهر اهواز و مدارس نمونه دولتی اهواز در سال های گذشته از طریق برگزاری آزمون استعدادهای درخشان و بصورت مجزا اقدام به جذب دانش آموزان مستعد برای تحصیل در این مدارس می نمودند ولی سال گذشته پس از اعمال تغییرات گسترده در نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ، آزمون مشترکی با عنوان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار می گردد تا دانش آموزان شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز امتحان کنند.

آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد. شرکت در آزمون استعدادهای درخشان برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند الزامی می باشد و داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز از طریق سایت تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. از این رو در ادامه به بررسی شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ و دیگر موارد مرتبط با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ خواهیم پرداخت.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸ – ۹۹ شهر اهواز

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس با موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸
ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

[sta_anchor id=”2″ /]

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. با توجه به اینکه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد از این رو شرایط ثبت نام این مدارس برای این پایه ها مورد بررسی قرار می دهیم.

از این رو می‌توان شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ را به صورت زیر بیان نمود :

 1. تمامی دانش آموزان و داوطلبان بایستی دارای تابعیت ایرانی بوده باشند. تبصره : دانش آموزانی که تابعیت غیر ایرانی دارند تبت نام آنها تابع بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد.
 2. برای ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی
 3. برای ثبت نام آزمون پایه نهم به دهم نیز دانش آموزان بایستی معدل سالانه بالای ۱۹ کسب نموده باشند.

[sta_anchor id=”3″ /]

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ در سال های گذشته از طریق سایت های مجزایی صورت می پذیرفت ، بدین صورت که ثبت نام آزمون تیزهوشان اهواز از طریق سامانه استعدادهای درخشان  و ثبت نام آزمون نمونه دولتی اهواز  از طریق سایت استانی انجام می گرفت ولی پس از تغییرات صورت گرفته ، امسال نیز سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز به شرح زیر خواهد بود.

با توجه به اینکه در سال گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نگردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم اهواز شد ، برای سال ۹۸ نیز انتظار می رود پذیرش دانش آموزان پایه ششم مدارس تیزهوشان اهواز نیز از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان اهواز ۹۸ صورت بگیرد. دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم اهواز بایستی از طریق سایت  hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم اهواز ۹۸ و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دهم اهواز ۹۸ به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به ادغام شدن آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه نهم یک آزمون مشترک برگزار می گردد و ثبت نام از طریق همین سامانه به منزله ثبت نام در هر دو آزمون می باشد.

برای ورود به سایت های مذکور و انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ، دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه شوند. رمز ورود همگام ، توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از اینکه داوطلبان وارد پنل کاربری شدند بایستی اطلاعات داوطلبی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه ، مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. پرداخت این هزینه مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام توسط داوطلبان ، فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ به پایان می رسد و داوطلبان می‌توانند خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

[sta_anchor id=”4″ /]

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

به دلیل اینکه آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در گذشته به صورت جداگانه برگزار می شد از این رو زمان برگزاری و همچنین فرآیند ثبت نام آن مجزا با یکدیگر انجام می گیرد. اما با ادغام این آزمون ها زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مشترک و در یک روز صورت می‌گیرد.

به همین جهت می توان زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ را اواسط اردیبهشت ماه قبل از برگزاری امتحانات نوبت دوم مدارس تخمین زد.

داوطلبان و دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون و ۵ روز قبل از آن می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نمایند. در این کارت زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸ گنجانده شده است. لازم به ذکر است همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. اعلام نتایج این آزمون نیز طبق روال گذشته یک ماه پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

چنانچه متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال ۹۸ می باشید مطالعه مقالات زیر توصیه می شود :

[sta_anchor id=”5″ /]

لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ۹۸

در این بخش به نام و آدرس مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز اشاره خواهیم پرداخت.

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان اهواز :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۱) ناحیه ۴ اهواز آدرس : کیانپارس، خیابان ۲۰ تلفن : ۳۳۳۶۸۴۲۷
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۲) ناحیه ۱ اهواز آدرس : امانیه، خیابان دز غربی تلفن : ۰۶۱۳۳۳۳۱۹۴۱
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان ناحیه ۴ اهواز آدرس : کیانپارس، انتهای خیابان ۲۰ شرقی. تلفن : ۳۳۳۷۵۰۷۷
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۳) ناحیه ۳ اهواز آدرس : خیابان ۲۴ متری‏‏، جنب پمپ بنزین تلفن : ۰۶۱۳۲۹۳۰۱۸۲
 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان (۲) ناحیه ۲ اهواز
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهیدبهشتی ناحیه ۴ اهواز آدرس : کیانپارس، خیابان ۲۰ غربی تلفن : ۳۳۳۷۵۲۰۲
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان طلایه داران ناحیه ۱ اهواز
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی (۱) ناحیه ۴ اهواز آدرس : کیانپارس، بین خیابان ۱۸ و ۲۰ غربی تلفن : ۰۶۱۳۳۳۷۵۲۸۵
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی (۲) ناحیه ۲ اهواز آدرس : زرگان ، جنب پل هوایی تلفن : ۳۴۴۶۱۲۲۶

 

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی اهواز :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی امت ناحیه ۳ اهواز آدرس : فاز ۲ پاداد شهر، خیابان سلیم، خیابان تیر، روبروی خیابان ناهید تلفن : ۰۶۱۳۵۵۲۱۶۰۰
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی بهار دانش ناحیه ۲ اهواز آدرس : فرهنگیان ۲، خیابان توحید تلفن : ۳۴۴۷۱۳۱۱
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی فرهنگ ناحیه ۱ اهواز آدرس : فرهنگ شهر خیابان رشد ۸ تلفن : ۳۳۳۲۱۰۴۰
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی فدک ناحیه ۱ اهواز آدرس : گلستان، میدان کارگر، خیابان کارون تلفن : ۰۶۱۳۳۴۴۳۳۴۸
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی حجاب ناحیه ۳ اهواز آدرس : ۲۴متری،جنب پمپ بنزین،انتهای خیابان بختیاری تلفن : ۳۲۲۱۸۲۶۳
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی حضرت معصومه (س) ناحیه ۴ اهواز آدرس : لشکر،جنب منازل راه آهن
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی نورا ناحیه ۲ اهواز آدرس : زیتون کامدی،خیابان فیاض،نبش زاویه
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی دکتر حسابی ۱ ناحیه ۲ اهواز آدرس : سپیدار انتهای خیابان مهاجرین،نبش خیابان ۹مهاجرین
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی شهید سید مهرداد مجدزاده ناحیه ۲ اهواز آدرس : کوی فداییان اسلام، خیابان تیر، روبروی خیابان ناهید تلفن : ۰۶۱۳۴۱۲۳۰۴۸
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی آیت اله طالقانی ناحیه ۱ اهواز آدرس : بلوار گلستان_بلوار کارگر غربی جنب دانشگاه آزاد اسلامی تلفن : ۳۳۷۷۲۷۰۰
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی علامه طباطبایی ناحیه ۴ اهواز آدرس : کیانپارس، خیابان ۱۹ غربی، فاز سه
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی امام جعفر صادق (ع) ناحیه ۳ اهواز آدرس : بلوار شهید هاتف، فاز ۵ پاداد، خیابان بشارت تلفن : ۰۶۱۳۵۵۹۰۲۱۰
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی امام علی (ع) ناحیه ۳ اهواز آدرس : چهار راه آبادان، جنب حوزه علمیه
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی علامه طباطبائی ناحیه ۴ اهواز آدرس : کیانپارس،خیابان ۲۰ غربی،انتهای فاز۳

همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی اهواز ،  ثبت نام مدارس شاهد اهواز از طریق سامانه www.saja.medu.ir ، ثبت نام مدارس ماندگار البرز ، ثبت نام مدارس فرهنگ ، انتخاب رشته نهم به دهم از سایت hamgam.medu.ir  با مشاورین مرکز سبز مشاور در ارتباط باشید.

 

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + نوزده =