وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

در زیر سر فصل های مطلب ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

 1. مقدمه
 2. شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸
 3. نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸
 4. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸
 5. لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

[sta_anchor id=”1″ /]

مقدمه

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ : مدارس تیزهوشان شهر بیرجند و مدارس نمونه دولتی بیرجند در سال های گذشته از طریق برگزاری آزمون استعدادهای درخشان و بصورت مجزا اقدام به جذب دانش آموزان مستعد برای تحصیل در این مدارس می نمودند ولی سال گذشته پس از اعمال تغییرات گسترده در نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ، آزمون مشترکی با عنوان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار می گردد تا دانش آموزان شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند امتحان کنند.

آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد. شرکت در آزمون استعدادهای درخشان برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند الزامی می باشد و داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند از طریق سایت تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. از این رو در ادامه به بررسی شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ و دیگر موارد مرتبط با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ خواهیم پرداخت.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ۹۸ – ۹۹ شهر بیرجند

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس با موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸
ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

[sta_anchor id=”2″ /]

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. با توجه به اینکه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد از این رو شرایط ثبت نام این مدارس برای این پایه ها مورد بررسی قرار می دهیم.

 از این رو می‌توان شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ را به صورت زیر بیان نمود :

 1. تمامی دانش آموزان و داوطلبان بایستی دارای تابعیت ایرانی بوده باشند. تبصره : دانش آموزانی که تابعیت غیر ایرانی دارند تبت نام آنها تابع بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد.
 2. برای ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی
 3. برای ثبت نام آزمون پایه نهم به دهم نیز دانش آموزان بایستی معدل سالانه بالای ۱۹ کسب نموده باشند.

[sta_anchor id=”3″ /]

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ در سال های گذشته از طریق سایت های مجزایی صورت می پذیرفت ، بدین صورت که ثبت نام آزمون تیزهوشان بیرجند از طریق سامانه استعدادهای درخشان  و ثبت نام آزمون نمونه دولتی بیرجند  از طریق سایت استانی انجام می گرفت ولی پس از تغییرات صورت گرفته ، امسال نیز سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند به شرح زیر خواهد بود.

با توجه به اینکه در سال گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نگردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم بیرجند شد ، برای سال ۹۸ نیز انتظار می رود پذیرش دانش آموزان پایه ششم مدارس تیزهوشان بیرجند نیز از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان بیرجند ۹۸ صورت بگیرد. دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم بیرجند بایستی از طریق سایت  hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم بیرجند ۹۸ و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دهم بیرجند ۹۸ به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به ادغام شدن آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه نهم یک آزمون مشترک برگزار می گردد و ثبت نام از طریق همین سامانه به منزله ثبت نام در هر دو آزمون می باشد.

برای ورود به سایت های مذکور و انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ، دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه شوند. رمز ورود همگام ، توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از اینکه داوطلبان وارد پنل کاربری شدند بایستی اطلاعات داوطلبی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه ، مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. پرداخت این هزینه مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام توسط داوطلبان ، فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ به پایان می رسد و داوطلبان می‌توانند خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

[sta_anchor id=”4″ /]

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

به دلیل اینکه آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در گذشته به صورت جداگانه برگزار می شد از این رو زمان برگزاری و همچنین فرآیند ثبت نام آن مجزا با یکدیگر انجام می گیرد. اما با ادغام این آزمون ها زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مشترک و در یک روز صورت می‌گیرد.

به همین جهت می توان زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ را اواسط اردیبهشت ماه قبل از برگزاری امتحانات نوبت دوم مدارس تخمین زد.

داوطلبان و دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون و ۵ روز قبل از آن می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نمایند. در این کارت زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸ گنجانده شده است. لازم به ذکر است همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. اعلام نتایج این آزمون نیز طبق روال گذشته یک ماه پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

چنانچه متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال ۹۸ می باشید مطالعه مقالات زیر توصیه می شود :

[sta_anchor id=”5″ /]

لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ۹۸

در این بخش به نام و آدرس مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند اشاره خواهیم پرداخت.

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان بیرجند :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان زینب (س) بیرجند
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان بیرجند آدرس : بیرجند، خیابان امامت تلفن : ۰۵۶۳۲۴۲۳۵۷۰
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی بیرجند آدرس : بیرجند، نرسیده به فلکه سوم سجادشهر، امامت ۳۰ تلفن : ۰۵۶۳۲۴۱۸۸۸۱
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی بیرجند

 

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی بیرجند :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی کاشی نیلوفر بیرجند آدرس : بلوار جماران، نیایش ۱۶، پلاک ۷۴ تلفن : ۰۵۶۳۲۴۴۴۴۶۱
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی اندیشه بیرجند تلفن : ۰۵۶۳۲۲۱۲۵۲۰
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی تقوی بیرجند
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی استاد شهید مرتضی مطهری بیرجند آدرس : خیابان تلاش، معصومیه تلفن : ۰۵۶۳۲۳۵۹۱۹۷
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی تربیت بیرجند آدرس : بلوار شعبانیه، خیابان نرجس، نرجس۲ تلفن : ۰۵۶۳۲۲۸۹۶۲۸
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی آیت الله خامنه‌ای بیرجند آدرس : بلوار آیت الله شهید غفاری، خیابان نسرین تلفن : ۰۵۶۳۲۴۳۶۰۴۱
 • هنرستان پسرانه نمونه دولتی فنی و حرفه‌ای البرز بیرجند آدرس : خیابان آیت الله سعیدی غربی، روبروی انبار اداره برق تلفن : ۰۵۶۳۲۲۲۹۰۳۷

همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بیرجند ،  ثبت نام مدارس شاهد بیرجند از طریق سامانه www.saja.medu.ir ، ثبت نام مدارس ماندگار البرز ، ثبت نام مدارس فرهنگ ، انتخاب رشته نهم به دهم از سایت hamgam.medu.ir  با مشاورین مرکز سبز مشاور در ارتباط باشید.

 

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × یک =