وبلاگ سبز مشاور

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

در زیر سر فصل های مطلب ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ آمده است. برای دسترسی به هر قسمت روی لینک مربوطه در زیر کلیک نمایید.

  1. مقدمه
  2. شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹
  3. نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹
  4. زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹
  5. لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

[sta_anchor id=”1″ /]

مقدمه

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ : مدارس تیزهوشان شهر بجنورد و مدارس نمونه دولتی بجنورد در سال های گذشته از طریق برگزاری آزمون استعدادهای درخشان و بصورت مجزا اقدام به جذب دانش آموزان مستعد برای تحصیل در این مدارس می نمودند ولی سال گذشته پس از اعمال تغییرات گسترده در نحوه پذیرش دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی و تیزهوشان ، آزمون مشترکی با عنوان آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی برگزار می گردد تا دانش آموزان شانس خود را برای قبولی در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد امتحان کنند.

آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ به صورت هماهنگ کشوری برگزار می گردد. شرکت در آزمون استعدادهای درخشان برای دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی را دارند الزامی می باشد و داوطلبان میتوانند در صورت داشتن شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد از طریق سایت تیزهوشان به نشانی azmoon.medu.ir اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند. از این رو در ادامه به بررسی شرایط و ضوابط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ و دیگر موارد مرتبط با ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۸ خواهیم پرداخت.

برای مشاوره برنامه ریزی و ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 99 1400 شهر بجنورد

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس با موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۸
ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۸

[sta_anchor id=”2″ /]

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۸ از طریق دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان اطلاع رسانی می گردد. با توجه به اینکه آزمون ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم برگزار می گردد از این رو شرایط ثبت نام این مدارس برای این پایه ها مورد بررسی قرار می دهیم.

از این رو می‌توان شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ را به صورت زیر بیان نمود :

 1. تمامی دانش آموزان و داوطلبان بایستی دارای تابعیت ایرانی بوده باشند. تبصره : دانش آموزانی که تابعیت غیر ایرانی دارند تبت نام آنها تابع بخش نامه مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور می باشد.
 2. برای ثبت نام آزمون پایه ششم به هفتم کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در امتحانات نوبت دوم پایه پنجم ابتدایی و کسب مقیاس خیلی خوب در تمامی دروس در نوبت دوم پایه ششم ابتدایی
 3. برای ثبت نام آزمون پایه نهم به دهم نیز دانش آموزان بایستی معدل سالانه بالای 17 کسب نموده باشند.

[sta_anchor id=”3″ /]

نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ در سال های گذشته از طریق سایت های مجزایی صورت می پذیرفت ، بدین صورت که ثبت نام آزمون تیزهوشان بجنورد از طریق سامانه استعدادهای درخشان  و ثبت نام آزمون نمونه دولتی بجنورد  از طریق سایت استانی انجام می گرفت ولی پس از تغییرات صورت گرفته ، امسال نیز سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد به شرح زیر خواهد بود.

با توجه به اینکه در سال گذشته آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نگردید و آزمون سنجش هوش تیزهوشان جایگزین آزمون استعدادهای درخشان ششم به هفتم بجنورد شد ، برای سال ۹۸ نیز انتظار می رود پذیرش دانش آموزان پایه ششم مدارس تیزهوشان بجنورد نیز از طریق برگزاری آزمون سنجش هوش تیزهوشان بجنورد ۹۹ صورت بگیرد. دانش آموزان پایه ششم برای ثبت نام مدارس تیزهوشان ششم به هفتم بجنورد بایستی از طریق سایت  hoosh.medu.ir اقدام به ثبت نام در آزمون سنجش هوش تیزهوشان نمایند.

همچنین دانش آموزان پایه نهم می توانند برای ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم بجنورد ۹۹ و  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دهم بجنورد ۹۹ به سایت www.azmoon.medu.ir مراجعه نمایند. توجه داشته باشید که با توجه به ادغام شدن آزمون مدارس تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه نهم یک آزمون مشترک برگزار می گردد و ثبت نام از طریق همین سامانه به منزله ثبت نام در هر دو آزمون می باشد.

برای ورود به سایت های مذکور و انجام مراحل ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ، دانش آموزان میتوانند با وارد کردن کد ملی و رمز ورود همگام وارد سامانه شوند. رمز ورود همگام ، توسط مدیر مدرسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد. پس از اینکه داوطلبان وارد پنل کاربری شدند بایستی اطلاعات داوطلبی را در بخش های تعیین شده وارد نمایند و پس از تکمیل فرم تقاضانامه ، مرحله بعدی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد. پرداخت این هزینه مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان می باشد.

پس از پرداخت هزینه ثبت نام توسط داوطلبان ، فرایند ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۸ به پایان می رسد و داوطلبان می‌توانند خود را برای شرکت در این آزمون آماده نمایند.

[sta_anchor id=”4″ /]

زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

به دلیل اینکه آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در گذشته به صورت جداگانه برگزار می شد از این رو زمان برگزاری و همچنین فرآیند ثبت نام آن مجزا با یکدیگر انجام می گیرد. اما با ادغام این آزمون ها زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی به صورت مشترک و در یک روز صورت می‌گیرد.

به همین جهت زمان برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹ ، 27 تیر ماه خواهد بود.

داوطلبان و دانش آموزان قبل از برگزاری آزمون و ۵ روز قبل از آن می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نمایند. در این کارت زمان و مکان دقیق برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۸ گنجانده شده است. لازم به ذکر است همراه داشتن کارت ورود به جلسه الزامی می باشد. اعلام نتایج این آزمون نیز طبق روال گذشته یک ماه پس از برگزاری آزمون و از طریق سایت ثبت نام در اختیار داوطلبان قرار می‌گیرد.

چنانچه متقاضی ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در سال ۹۹ می باشید مطالعه مقالات زیر توصیه می شود :

لیست مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ۹۹

در این بخش به نام و آدرس مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد اشاره خواهیم پرداخت.

لیست و آدرس مدارس تیزهوشان بجنورد :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه تیزهوشان فرزانگان بجنورد آدرس : خیابان شریعتی شمالی، پشت بیمارستان امام رضا(ع)، کوچه ی مهشاد تلفن : ۰۵۸۳۲۲۴۸۸۹۱
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه تیزهوشان فرزانگان بجنورد آدرس : چهارراه سجادیه، کوچه فرزانگان تلفن : ۰۵۸۳۲۲۴۱۲۷۷
 • دبیرستان دوره اول پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی بجنورد آدرس : انتهای شریعتی شمالی، خیابان ایت اله بجنوردی تلفن : ۰۵۸۳۲۲۴۲۳۰۰
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه تیزهوشان شهید بهشتی بجنورد آدرس : انتهای خیابان شریعتی شمالی، بعد از چهارراه سجادیه تلفن : ۰۵۸۳۲۲۴۸۴۷۳

 

لیست و آدرس مدارس نمونه دولتی بجنورد :

 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی حافظیه بجنورد آدرس : خیابان امام سجاد، بین سجاد ۳ و ۴ تلفن : ۰۵۸۳۲۳۱۳۸۸۶
 • دبیرستان دوره اول دخترانه نمونه دولتی حصار بجنورد
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی بصیرت بجنورد
 • دبیرستان دوره دوم دخترانه نمونه دولتی نرجس بجنورد تلفن : ۰۵۸۳۲۲۲۰۰۶۶
 • هنرستان دخترانه نمونه دولتی فنی رشد بجنورد آدرس : میدان خومشهر، خیابان ولی عصر، شهرک فرهنگیان تلفن : ۰۵۸۳۲۲۵۵۶۱۶
 • دبیرستان دوره اول پسرانه نمونه دولتی سعدی بجنورد آدرس : نبش میدان توحید، نظامی ۳ تلفن : ۰۵۸۳۲۲۹۴۶۸۹
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی ۹ دی بجنورد
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی سعدی بجنورد
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی امام خمینی (ره) بجنورد
 • دبیرستان دوره دوم پسرانه نمونه دولتی شهید بهشتی بجنورد آدرس : میدان خرمشهر، ۱۶ متری سوم فرهنگیان تلفن : ۰۵۸۳۲۲۵۵۹۱۱

همچنین دانش آموزان و اولیای گرامی میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی بجنورد ،  ثبت نام مدارس شاهد بجنورد از طریق سامانه www.saja.medu.ir ، ثبت نام مدارس ماندگار البرز ، ثبت نام مدارس فرهنگ ، انتخاب رشته نهم به دهم از سایت hamgam.medu.ir  با مشاورین مرکز سبز مشاور در ارتباط باشید.

 

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 17 =