دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد : مقطع کارشناسی دانشگاه آزاد از جمله مقاطع تحصیلی در این دانشگاه می باشد که تعداد قابل توجی از دانشجویان را به خود اختصاص داده است. برای پذیریش و تحصیل در این مقطع تحصیلی داوطلبان می توانند هم از طریق شرکت در آزمون و هم بدون آزمون اقدام نمایند. در این مطلب به بررسی و توضیح در زمینه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد خواهیم پرداخت.

برای ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد داوطلبان بایستی مراحل مختلفی را طی نمایند که در این مطلب به توضیح در مورد این مراحل خواهیم پرداخت. در ابتدا به بیان شرایط و ضوابط این ثبت نام می پردازیم و پس از آن به بررسی مراحل این ثبت نام.

شرایط و ضوابط اولیه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

ثبت نام در هر دانشگاه و هر مقطع تحصیلی دارای شرایط و ضوابط خاص خود می باشد که داوطلبان با رعایت این شرایط و ضوابط امکان ثبت نام و تحصیل فراهم می گردد. ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد نیز به همین شکل دارای شرایط و ضوابطی می باشد که در ادامه به بیان این شرایط و ضوابط خواهیم پرداخت.

 1. داشتن مدرک پایه (مدرک پیش دانشگاهی برای کارشناسی پیوسته ، مدرک کاردانی برای کارشناسی ناپیوسته)
 2. داشتن معدل مناسب (پذیرش در واقع بر اساس سوابق تحصیلی می باشد و میزان معدل در این پذیرش موثر می باشد)
 3. نداشتن هیچ گونه مشکل از لحاظ نظام وظیفه (نداشتن غیبت سربازی و نداشتن منع ادامه تحصیلی از سوی سازمان نظام وظیفه)
 4. داوطلبان ورودی مهر تا قبل از ۳۱ شهریور ماه و داوطلبان ورودی بهمن تا قبل از ۳۰ بهمن ماه فارغ التحصل شده باشند.

مراحل ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

همانگونه که در بخش قبل بیان شد ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد دارای مراحل می باشد که با طی این مراحل امکان ثبت نام برای داوطلبان فراهم می گردد. در این بخش به صورت تیتر وار به بیان این مراحل می پردازیم تا در ادامه به طور جداگانه در مورد هر کدام توضیحات لازم ارائه گردد.

 1. ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org
 2. دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
 3. خرید کارت ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
 4. ورود به لینک ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد
 5. تکمیل فرایند ثبت نام و دریافت رسید ثبت نام

ورود به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org

اولین اقدام در فرایند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد ورود به سایت آزمون می باشد. برای این منظور بایستی آدرس این سایت به نشانی www.azmoon.org را وارد نمایید. در صورتی که به درستی این آدرس را وارد نموده باشید با تصویر زیر مواجه می شوید.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد.

دریافت و مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد

در دومین مرحله از فرایند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد داوطلبان بایسیتی پس از ورود به سایت www.azmoon.org اقدام به دانلود و سپس مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نمایند.

برای دریافت این دفترچه همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود بایستی بر روی لینک دانلود دفترچه که در صفحه اصلی سایت آزمون قرار داده شده است کلیک نمود.

لینک دریافت دفترچه در زیر لینک های مربوط به ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد قرار دارد.

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد

خرید کارت ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد

همانگونه که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود لینک خرید کارت ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد بالای لینک ثبت نام قرار داده شده است. از این رو برای خرید کارت ثبت نام بایستی ابتدا بر روی این لینک کلیک نمود.

ثبت نام بدون کنکور آزاد

با کلیک بر روی لینک خرید کارت ثبت نام داوطلبان با تصویر زیر رو به رو می شوند. در این مرحله بایستی اطلاعات اولیه که شامل نام و نام خانوادکی ، کد ملی و شماره همراه  می باشد را در بخش های تعیین شده وارد نمایند.

ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد

پس از ورود این اطلاعات و کلیک بر روی دکمه ثبت و پرداخت داوطلب وارد مرحله پرداخت هزینه یا همان درگاه بانکی می شود. در این مرحله نیاز به کارت بانکی حاوی رمز دوم وجود خواهد داشت.

پس از پرداخت این هزینه که مبلغ ۴۰ هزار تومان می باشد کد پیگیری برای ادامه فرایند ثبت نام صادر می گردد.

ورود به لینک ثبت نام بدون کنکور کارشناسی آزاد

پس از پرداخت هزینه ثبت نام و دریافت کلمه عبور امکان تکمیل فرایند ثبت نام فراهم می گردد. برای این منظور بر روی لینک ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد که در صفحه اصلی سایت www.azmoon.org مطالبق با تصویر زیر قرار دارد کلیک نمایید.

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی آزاد

پس از ورود به لینک ثبت نام داوطلبان بایستی در مرحله بعد به مانند تصویر زیر اقدام به وارد نمودن کد ملی و کلمه عبور نمایند. کلمه عبور در واقع همان رمز عبوری می باشد که با پرداخت هزینه ۴۰ هزار تومانی در اختیار داوطلب قرار گرفته است.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

پس از این مرحله داوطلب بایستی فرایند ثبت نام خود را با وارد نمودن اطلعات شناسایی و تحصیلی به اتمام رساند. لازم به ذرک می باشد داوطلبان در این مرحله امکان انتخاب چندین رشته را خواهند داشت که فرصت مناسبی برای پذیرش در دانشگاه آزاد می باشد.

تکمیل فرایند ثبت نام و دریافت رسید ثبت نام

پس از اتمام فرایند ثبت نام و وارد نمودن اطلاعات خواسته شده و کد رشته های انتخابی ، فرایند ثبت نام به اتمام می رسد. در این مرحله بایستی داوطلبان رسید ثبت نام خود را که حاوی اطلاعات ثبت شده و همچنین کد پیگیری ثبت نام می باشد ، دریافت نمایند. با دریافت این رسید فرایند ثبت نام بدون کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد داوطلبان به اتمام می رسد و بایستی برای دریافت نتیجه ثبت نام خود منتظر باشند.

در آخر در صورتی که نیاز به کمک داشته باشید می توانید از گروه بزرگ سبز مشاور کمک بگیرید. ما در سبز مشاور پاسخگوی سوالات شما عزیزان هستیم.

همچنین در این بخش نرم افزار جستجوی رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد را قرار داده ایم که داوطلبان می توانند اقدام به جستجوی رشته مورد نظر خود در هر کدام از واحد ها نمایند.

ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد برای نیمسال جدید آغاز شده است دوستان عزیزی که می خواهند ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد را انجام دهند هر چه زودتر اقدام به ثبت نام نمایند در صورتی که در روند ثبت نام بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد مشکلی داشتند و یا نیاز به مشاوره تحصیلی داشتند با مشاوران مرکز تماس بگیرند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

‫7 نظرها

 1. سلام. من یک مدرک کارشناسی پیوسته روانشناسی دارم. میتونم مجددا در ثبت نام کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد شرکت کنم؟ مرسی

  1. مجید عزیز نه متاسفانه امکانپذیر نمی باشد برای اینکه بتوانید کارشناسی پیوسته در دانشگاه آزاد یا هر دانشگاه دیگر شرکت نمایید باید حتما مدرک کاردانی داشته باشید.

  1. حدیث عزیز ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ۹۷ معمولا از نیمه دوم آذر آغاز می شود.

  1. قلی زاده عزیز منظورمان در این مطلب ثبت نام کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد یا به عبارتی دیپلم به لیسانس می باشد.

 2. ممنون از راهنمایی خوبتون. امیدوارم هرچه زودتر ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی شروع شه منم شرکت کنم قبول شم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − سیزده =