تیزهوشان و نمونه دولتی

sanjesh.isfedu.ir

sanjesh.isfedu.ir

دانش آموزان برای ثبت نام آزمون های مدارس استان اصفهان بایستی به sanjesh.isfedu.ir مراجعه نمایند. تمامی فرآیند ثبت نام مدارس نمونه دولتی اصفهان ، ثبت نام مدارس فرهنگ اصفهان، اعلام نتایج، دریافت کارت ورود به جلسه، اعتراض به نتایج آزمون، نکمیل ظرفیت مدارس نمونه دولتی و فرهنگ اصفهان و دیگر موارد مرتبط با آن از طریق همین سامانه صورت میگیرد.

راهنمای ثبت نام آزمون تکمیل ظرفیت میان پایه دبیرستان های نمونه دولتی  وفرهنگ دوره متوسطه دوم استان اصفهان در سال تحصیلی 98-99 :

پذیرش دانش آموز در پایه های یازدهم و دوازدهم مدارس نمونه دولتی و فرهنگ اصفهان فقط از طریق ثبت نام و شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت و قبولی در آزمون بوده و پذیرش دانش آموزان خارج از این دستورالعمل خلاف می باشد. ثبت نام آزمون میان پایه مدارس نمونه دولتی اصفهان و ثبت نام آزمون میان پایه مدارس فرهنگ اصفهان در بازه زمانی پنچم تیر ماه تا 20 تیرماه از طریق سایت www.sanjesh.isfedu.ir انجام می گیرد.

همچنین آزمون تکمیل ظرفیت میان پایه مدارس نمونه دولتی و فرهنگ اصفهان به صورت هماهنگ استانی راس ساعت 9 صبح روز پنج شنبه 27 تیرماه خواهد بود.

توجه: جهت شرکت در آزمون تکمیل ظرفیت دبیرستان فرهنگ اصفهان همراه داشتن کارت ورود به جلسه از طریق سامانه sanjesh.isfedu.ir الزامیست.

برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام آزمون ‌تکمیل ظرفیت مدارس فرهنگ اصفهان سال 98

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره 9092305784

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

sanjesh.isfedu.ir

sanjesh.isfedu.ir

دانش‌آموزان با مراجعه به sanjesh.isfedu.ir لینک های متعدد را ممکن است مشاهده نمایند. این لینک ها مختص ثبت‌ نام آزمون‌ هایی می باشد که زیر نظر آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار می گردد.

آزمون های ورودی مدارس در بازه های زمانی مختلف شروع می‌گردد. که اولین مرحله در برای شرکت در این آزمون ها ثبت نام آن می باشد. ثبت نام آزمون هایی که به صورت اینترنتی صورت می گیرد در استان اصفهان از طریق sanjesh.isfedu.ir انجام میگیرد که در ادامه مطلب به بررسی بخش های مختلف این سایت و امکانات آن خواهیم پرداخت.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی در sanjesh.isfedu.ir

از جمله ثبت نام های مهمی که توسط sanjesh.isfedu.ir صورت می‌گیرد ثبت نام مدارس نمونه دولتی می باشد. ثبت نام مدارس نمونه دولتی استان اصفهان از طریق این سایت انجام می‌گیرد و داوطلبان با مراجعه به این سایت در بازه زمانی مشخصی می توان از طریق لینک مورد نظر اقدام به ثبت نام در این آزمون نمایند.

لازم به ذکر می باشد قبل از هر اقدامی ابتدا با مطالعه اطلاعیه های صادر شده از زمان و شرایط ثبت نام مدارس نمونه دولتی اطلاعات لارم را کسب نمایید.

ثبت نام مدارس فرهنگ در sanjesh.isfedu.ir

برای تحصیل در مدارس فرهنگ استان اصفهان دانش آموزان بایستی در آزمون ورودی مدارس شرکت نمایند. ثبت نام این مدارس در استان اصفهان نیز از طریق sanjesh.isfedu.ir صورت می گیرد.

در تصویر زیر مشاهده می نمایید در صفحه اصلی sanjesh.isfedu.ir در صورتی که در بازه زمانی شروع ثبت نام مدارس مراجعه نموده باشید لینک ثبت نام را می توان مشاهده نمود. با کلیک بر روی این لینک و ورود کد ملی و رمز همگام امکان تکمیل فرآیند ثبت نام برای دانش آموزان وجود خواهد داشت.

سایت sanjesh.isfedu.ir

پرداخت هزینه ثبت نام

تمامی آزمون ها هزینه ای تحت عنوان هزینه ثبت نام و شرکت در آزمون از داوطلبان دریافت می گردد. پرداخت این هزینه از مراحل مهم در فرآیند ثبت نام را به حساب می آید که بدون پرداخت این هزینه امکان ثبت نام برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

ثبت نام مدارس نمونه دولتی و مدارس فرهنگ که در استان اصفهان از طریق sanjesh.isfedu.ir صورت می‌گیرد. پرداخت هزینه شرکت در آزمون نیز از طریق همین سایت صورت می گیرد. دانش آموزان و والدین آنها بایستی برای پرداخت هزینه ثبت نام کارت بانکی خود را به همراه داشته باشید.

این کارت بانکی بایستی دارای رمز اینترنتی یا رمز دوم باشد تا امکان پرداخت هزینه ثبت نام  وجود داشته باشد. با کلیک بر روی لینک پرداخت هزینه ثبت نام داوطلبان باید به درگاه اینترنتی پرداخت می‌شود و در این مرحله با ورود اطلاعات کارت بانکی خود و تایید آن فرآیند پرداخت هزینه ثبت نام را تکمیل می نمایند.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مدارس فرهنگ و مدارس نمونه دولتی نیز از طریق sanjesh.isfedu.ir صورت می‌گیرد.

جهت دریافت کارت ورود به جلسه دانش آموزان بایستی چند روز قبل از برگزاری آزمون به این سایت مراجعه نمایند. پس از ورود به این سایت ابتدا بر روی لینک آزمون مورد نظر خود کلیک نمایید.  پس از آن با ورود کد ملی و رمز همگام اقدام به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمایید.

در این کارت اطلاعات اولیه داوطلب و همچنین زمان و مکان دقیق آزمون مشخص شده است. لازم به ذکر است در صورت به همراه نداشتن کارت ورود به جلسه آزمون امکانات شرکت در جلسه آزمون برای دانش‌آموزان وجود نخواهد داشت. به همین جهت پس از دریافت کارت ورود به جلسه آن را حتما در جلسه آزمون به همراه داشته باشید.

دریافت نتیجه آزمون مدارس از sanjesh.isfedu.ir

پس از برگزاری آزمون مدارس اعلام نتایج این آزمون ها نیز به صورت اینترنتی و در سایت sanjesh.isfedu.ir انجام می گیرد. اعلام نتایج آزمون مدارس در بازه زمانی مشخص و از قبل تعیین شده صورت می گیرد.

در این بازه زمانی با مراجعه به این سایت لینک اعلام نتایج را می توان در صفحه اصلی آن مشاهده نمود. پس از مشاهده این لینک بر روی آن کلیک نمایید. پس کلیک بر روی لینک اعلام نتایج داوطلبان وارد بخش ورود اطلاعات می شوند. در این مرحله اطلاعات خود که شامل کد ملی و رمز عبور می باشد و در بخش های تعیین شده وارد نمایید. پس از ورود این اطلاعات امکان دریافت نتیجه آزمون برای داوطلبان و دانش آموزان فراهم می گردد.

اعتراض به نتیجه آزمون ها و دیگر بخش های sanjesh.isfedu.ir

پس از اعلام نتایج داوطلبان ممکن است به این نتیجه اعتراض داشته باشند. آن دسته از داوطلبانی که به نتیجه آزمون خود اعتراض دارند بایستی از طریق sanjesh.isfedu.ir اقدام به تکمیل فرم اعتراض نمایند.

با توجه به این که ثبت نام مدارس نمونه دولتی و مدارس فرهنگ از طریق این سایت صورت می‌گیرد از این رو اعتراض به نتیجه آزمون نیست از طریق این سایت بایستی انجام گیرد. برای ثبت اعتراض نیز متناسب با دستوراعمل اعلام شده اقدام به تکمیل فرم اعتراض نمایید.

 سایت sanjesh.isfedu.ir دارای بخش های دیگری می باشد که از جمله آنها می‌توان به بخش اطلاعیه ها اشاره نمود. در این بخش تمامی اطلاعاتی در زمینه ثبت نام مدارس از سوی آموزش و پرورش استان اصفهان صادر می گردد قابل دسترس می باشد. در این اطلاعیه ها داوطلبان به فرایند و زمانبندی ثبت نام مدارس دسترسی خواهند داشت.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 + ده =