کنکور

شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان

شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان

شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان : پردیس های خودگردان به دوره تحصیلی  اطلاق می گردد که در آن داوطلبان برای تحصیل میزان شهریه بالاتری به نسبت سایر دوره ها بایستی پرداخت نمایند. این دوره ها توسط دانشگاه های دولتی برگزار می گردد. داوطلبانی که به دنبال تحصیل در پردیس خودگردان دانشگاه دولتی هستند بایستی در ابتدا کنکور سراسری شرکت کنند. این دسته از داوطلبان بایستی از طریق  انتخاب رشته کنکور سراسری سایت سنجش و آموزش کشور در یکی از رشته محل های دوره پردیس خودگردان پذیرش کسب نمایند.

با توجه به اینکه این دوره ها توسط توسط دانشگاه های دولتی برگزار می گردد به همین جهت از لحاظ اعتبار مدرک در سطح بالایی برخوردار می باشد. به همین جهت معمولا داوطلبان زیادی برای تحصیل در دوره پردیس های خودگردان دانشگاه های دولتی اقدام می نمایند. یکی از موارد مهم در این زمینه اطلاع از میزان شهریه پردیس های خودگردان می باشد.  از این رو در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان خواهیم پرداخت.

شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان

در دوره کارشناسی نیز پردیس های خودگردان دانشگاه های دولتی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. در این بخش بررسی میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که داوطلبان علاوه بر هزینه‌ های تسهیلاتی و رفاهی بایستی توانایی پرداخت شهریه دوره ها را نیز بایستی داشته باشند. به همین جهت داوطلبان تحصیل در کارشناسی پردیس های خودگردان دانشگاه دولتی بایستی  از میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان اطلاع داشته باشند.

با توجه به این توضیحات در ادامه این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان رشته های مهم همچون پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی ، پرستاری ، مامایی، اتاق عمل و علوم تغذیه خواهیم پرداخت.

در صورت نیاز به مشاور در زمینه این موضوع با گروه سبز مشاور در ارتباط باشید.

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان در رشته دکتری عمومی پزشکی

داوطلبانی که اقدام به تحصیل در رشته پزشکی پردیس های خود گردان خواهند نمود بایستی در ابتدا از میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان اطلاع داشته باشند. از این رو داوطلبان بایستی برای هر ترم مبلغی در حدود ۱۰,۱۸۷,۰۰۰ تومان تا ۱۲,۰۰۳,۰۰۰ تومان را برای پرداخت هزینه شهریه لحاظ نمایند.

 

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان در رشته دندانپزشکی

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خودگردان در رشته هایی همچون رشته دندانپزشکی نیز به مانند هر رشته پزشکی مبلغی در حدود ۱۰,۱۸۷,۰۰۰ تومان تا ۱۲,۰۰۳,۰۰۰ تومان خواهد بود. این میزان شهریه برای هر ترم تحصیل در این رشته ها می باشد.

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان در رشته داروسازی

دوطلبانی که اقدام به تحصیل در رشته داروسازی پردیس های خود گردان می نمایند نیز برای یک ترم تحصیلی در این رشته ها بایستی مبلغی در حدود ۱۰,۱۸۷,۰۰۰ تومان تا ۱۲,۰۰۳,۰۰۰ تومان را عنوان شهریه پرداخت نمایند.

میزان شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان در سایر رشته ها

در این بخش به بررسی میزان شهریه کارشناسی پردیس های خودگردان در رشته های پرستاری مامایی علوم آزمایشگاهی اتاق عمل فیزیوتراپی علوم تغذیه و سایر رشته های مرتبط خواهیم پرداخت.

با توجه به این توضیحات داوطلبان در هر ترم برای پرداخت شهریه تحصیل در این رشته ها مبلغی در حدود ۶٫۷۵۱,۸۰۰ تومان تا ۱۱,۹۷۹٫۰۰۰ تومان را بایستی پرداخت نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 3 =