کنکور

شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان

شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان

شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان : در ادامه بررسی میزان شهریه پردیس های خود گردان در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان خواهیم پرداخت. در مطلب قبلی در زمینه شهریه کارشناسی پردیس های خود گردان توضیحات کامل ارائه کردیم. در آن مطلب داوطلبان بامیزان شهریه کارشناسی پردیس خود گردان در رشته های رشته‌ های پر متقاظی آشنا شدند.

در ادامه مباحث مرتبط با شهریه پردیس های خود گردان در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان خواهیم پرداخت.

شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان

میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان

پردیس خودگردان در مقطع کارشناسی ارشد نیز اقدام به پذیرش دانشجو در رشته های مختلفی می نمایند. برای دانشجویان مشغول به تحصیل و داوطلبانی که تمایل به تحصیل در پردیس های خودگردان دارند اطلاع از میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان بایستی اهمیت داشته باشد.

به همین جهت در این مطلب به صورت جداگانه و در گروه های مختلف آموزشی به بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس‌ های خود گردان خواهیم پرداخت. از این رو در صورتی که در این رابطه نیاز به دریافت اطلاعات کامل باشید توصیه میگردد به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

لازم به ذکر می باشد در این مطلب به بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان در دو بخش علوم انسانی و سایر گروه ها خواهیم پرداخت.

میدان شهری پردیس های خود گردان در گروه آموزشی علوم انسانی

برای داوطلبانی که در یکی از رشته های گروه علوم انسانی در پردیس های خود گردان دانشگاه های سراسری اقدام به تحصیل می نمایند شهریه تعیین شده از سوی این دانشگاه ها به قرار زیر می باشد.

شهریه ثابت :
شهریه ثابت در نظر گرفته شده برای رشته های گروه علوم انسانی در پردیس های خود گردان مبلغی در حدود ۲٫۱۲۷,۵۰۰ تومان تا ۳,۶۸۰,۰۰۰ تومان می باشد. این میزان شهریه بایستی توسط دانشجویان در ابتدای هر ترم در زمان انتخاب واحد پرداخت شود.

شهریه متغیر :
شهریه متغیر در نظر گرفته شده برای رشته هایی که در گروه علوم انسانی پردیس های خودگردان قرار می گیرند به صورت زیر می باشد.

شهریه متغیر تعیین شده برای هر واحد نظری در این گروه آموزشی مبلغی بین ۲۵۳,۰۰۰ تومان تا ۴۴۸,۵۰۰ تومان می باشد. شهریه متغیر هر واحد عملی نیز در حدود ۲۸۷,۵۰۰ تومان تا ۶۹۰,۰۰۰ تومان می باشد. در نهایت شهریه هر واحد پایان نامه در مقطع کارشناسی ارشد پردیس های خودگردان در گروه علوم انسانی مبلغی در حدود ۶۳۲,۵۰۰ تومان تا ۱,۱۱۵,۵۰۰ تومان خواهد بود.

میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان در سایر گروه ها

با توجه به اینکه میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان در سایر گروه های آموزشی به یک میزان می باشد به همین جهت در یک دسته به بررسی میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان در این گروه خواهیم پرداخت.

این گروه ها شامل گروه‌ آموزشی فنی مهندسی ، گروه آموزشی علوم پایه ، گروه آموزشی هنر و کشاورزی می باشد. میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان در این گروه های آموزشی به صورت زیر می باشد.

شهریه ثابت :
شهریه ثابت در نظر گرفته شده برای این گروه های آموزشی مبلغی در حدود ۲,۳۰۰,۰۰۰ تومان تا ۴,۴۰۰,۰۰۰ تومان می باشد. که در ابتدای هر ترم و به هنگام انتخاب واحد باید توسط دانشجویان پرداخت گردد.

شهریه متغیر :
شهریه متغیر پردیس های خود گردان در این گروه های آموزشی نیز به این صورت می باشد که برای هر واحد نظری دانشجویان مبلغی بین ۲۵۳,۰۰۰ تومان تا ۴۴۰,۰۰۰ تومان را بایستی پرداخت نمایند. میزان شهریه کارشناسی ارشد پردیس های خود گردان برای واحد های عملی نیز مبلغی در حدود ۲۹۹,۰۰۰ تومان تا ۶۹۰,۰۰۰ تومان می باشد. دانشجویان این گروه های آموزشی نیز برای هر واحد پایان نامه خود نیز بایستی مبلغی در حدود ۶۹۰,۰۰۰ تومان تا ۱,۲۶۵,۰۰۰ تومان را در انتهای دوره تحصیل خود پرداخت نماید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 − 7 =