تیزهوشان و نمونه دولتی

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99: بطور کلی و به احتمال زیاد نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 99-1400 احتمالا همچون سال گذشته حدودا 4 الی 6 هفته بعد از برگزاری آزمون ورودی در تمام کشور اعلام خواهد شد.

کلیه دانش آموزان می توانند جهت مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی از طریق ورود به سامانه های استانی خود ، کارنامه خود را دریافت نمایند.

از آنجایی که آزمون نمونه دولتی بصورت استانی برگزار می شود پس این امکان وجود دارد که زمان اعلام نتایج آزمون یا زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی در هر استان متفوت باشد و یک استان زودتر و یا دیرتر از استان دیگر نتایج را اعلام نماید.

نتایج آزمون نمونه دولتی 99 و نیز زمان دریافت کارنامه نمونه دولتی همیشه بعد از اعلام نتایج آزمون تیزهوشان خواهد بود.

به احتمال زیاد و بطور کلی نتایج نمونه دولتی و دریافت کارنامه نمونه دولتی حداقل دو الی هفته بعد از برگزاری آزمون و نهایتا تا هفته اول شهریور ماه در تمام استان های کشور اعلام خواهد شد.

برای دریافت مشاوره زماو و نحوه اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره  9099071375 تماس بگیرید

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره 99221106

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۸

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99

از مراحل پایانی و حساس ثبت نام مدارس نمونه دولتی اعلام نتایج آن می باشد. اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 همانند ثبت نام آن به صورت اینترنتی انجام می گیرد.

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس نمونه دولتی بصورت مجزا از ثبت نام مدارس تیزهوشان انجام می گیرد به همین جهت اعلام نتایج این آزمون برای این دو مدارس متفاوت با یکدیگر خواهد بود.

در ادامه این مطلب توضیحات کامل در رابطه با اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 و نحوه دریافت نتایج ارائه خواهیم نمود.

زمان اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 همانند سنوات گذشته پس از برگزاری این آزمون انجام می گیرد. به همین جهت در صورت تغییر زمان برگزاری آزمون اعلام نتایج آن نیز به همان نسبت تغییر خواهد یافت.

اما با توجه به سنوات گذشته میتوان زمان اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی را به صورت حدود ۲ الی ۴ هفته پس از برگزاری آزمون دانست. با توجه به اینکه احتمال زیاد آزمون مدارس نمونه دولتی و مدارس تیزهوشان به صورت همزمان و در اواسط اردیبهشت ماه برگزار می گردد به همین جهت می‌توان اواسط خرداد ماه زمان حدودی اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 تخمین زد.

نحوه دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی 99

تمامی فرآیند ثبت نام و پذیرش در مدارس نمونه دولتی به جز ثبت نام پذیرفته شدگان که به حضوری انجام می گیرد سایر مراحل به صورت اینترنتی و از طریق سایت های تعیین شده صورت می‌گیرد.

از این رو اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99 نیز همچون دیگر مراحل آن به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام این مدارس انجام می شود. به همین جهت اولین مرحله در فرایند دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی 99 ورود به سایت ثبت نام این آزمون که توسط هر استان بصورت مجزا اعلام شده می باشد. داوطلبان با ورود به سایت www.azmoon.medu.ir با تصویر زیر مواجه می شوند که در آن بایستی ابتدا اقدام به ورود کد ملی و رمز همگام خود نمایند. پس از این اقدام داوطلبان وارد پنل مدیریت خود می شوند.

دریافت نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۸

مشاهده نتیجه آزمون نمونه دولتی 99

پس از این که دانش آموزان اطلاعات خواسته شده جهت ورود به پنل مدیریت را در بخش‌ های تعیین‌ شده تایپ نمودند وارد پنل مدیریت می شوند. در پنل مدیریت یا پنل کاربری مطابق با تصویر زیر در ابتدا بر روی استعداد درخشان و نمونه دولتی کلیک نمایید.

اعلام نتایج ثبت نام مدارس نمونه دولتی

پس از این که در پنل مدیریت بر روی گزینه بسیار درخشان و نمونه دولتی کلید نمودید با تصویر زیر مواجه می شود و در آن بایستی بر روی گزینه ثبت نام دوباره کلیک نمایید.

دریافت نتایج ثبت نام مدارس نمونه دولتی

با کلیک بر روی گزینه ثبت نام در مرحله بعد داوطلبان اطلاعات هویتی خود را می‌توان مشاهده نمایند. در این مرحله دانش آموزان برای اطلاع از نتیجه آزمون خود بایستی به بخش وضعیت در دبیرستان های نمونه دولتی توجه نمایند. همان طور که در تصویر زیر می توان مشاهده نمود داوطلب موردنظر در رشته های ریاضی و فیزیک در یکی از مدارس تهران پذیرفته شده است.

مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

حال در صورتی که دانش آموز مورد نظر در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته نشده باشد با تصویر زیر مواجه می شود و در آن پیغام عدم پذیرش در قسمت وضعیت در هنرستان های نمونه دولتی و دبیرستان های نمونه دولتی را مشاهده می نماید.

مشاهده نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی ۹۸

اقدامات پس از اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 99

آن دسته از دانش دانش آموزانی که در آزمون مدارس نمونه دولتی پذیرفته شده اند در بخش وضعیت در دبیرستان های نمونه دولتی یا وضعیت در هنرستان های نمونه دولتی پذیرش آنها مورد تایید قرار گرفته است و محل پذیرش آنان تعیین شده است.

این دسته از دانش آموزان بایستی به همراه مدارک مورد نیاز در بازه زمانی اعلام شده به صورت حضوری اقدام به تکمیل فرآیند ثبت نام خود در مدرسه مورد نظر نمایند. لازم به ذکر است عدم مراجعه دانش آموزان در بازه زمانی اعلام شده به منزله انصراف آنان از تحصیل در مدارس نمونه دولتی به حساب می آید.

اما دانش آموزانی که با پیغام عدم پذیرش در بخش های تعیین شده مواجه شده‌ اند می‌ توانند با کلیک بر روی بخش مدیریت می توانند برای اعتراض به نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی اقدام نمایند. البته الزامی در این رابطه وجود ندارد و ثبت اعتراض اختیاری می باشد.

این دسته از دانش آموزان پس از کلیک بر روی گزینه مورد نظر به بخش ثبت اعتراضات وارد می شود. در این مرحله مطابق با دستورالعمل تعیین شده بایستی اقدام به ثبت اعتراض به نتیجه آزمون نمایید.  پس از ثبت این اعتراض داوطلبان با تصویر زیر در بخش های تعیین شده مواجه خواهد شد.

نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی

البته ممکن است اعتراض داوطلبان موثر واقع نگردد به همین جهت توصیه می گردد دانش آموزان خود را برای این مرحله آماده نموده و در یکی از مدارس فرایند ثبت نام خودرو تکمیل نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × چهار =