تیزهوشان و نمونه دولتی

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی : در مطلب قبلی در زمینه هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان توضیحات لازم ارائه گردید و در آن مطلب مشخص شد که پرداخت این هزینه به صورت اینترنتی صورت می گیرد. مدارس نمونه نیز همانند مدارس تیزهوشان از طریق برگزاری آزمون ورودی اقدام به پذیرش دانش آموزان مستعد می نمایند.

برای شرکت در آزمون ورودی این مدارس نیز داوطلبان بایستی اقدام به ثبت نام در آزمون آن نمایند. یکی از مراحل مهم در این ثبت نام هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی می باشد.

با توجه به این توضیحات در ادامه این مطلب در زمینه هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و نحوه پرداخت آن و موارد مرتبط با این موضوع توضیحاتی ارائه می گردد.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

همان طور که بیان شد از مراحل اصلی ثبت نام مدارس نمونه دولتی پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون می باشد. هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نیز همانند هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام این آزمون به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

در سال‌های اخیر با توجه به اینکه فرآیند ثبت نام به صورت استانی و از طریق سایت آموزش و پرورش هر استان صورت می گرفت به همین جهت پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت جداگانه در از طریق این سایت ها انجام می گرفت. اما با اعمال تغییرات گسترده در زمینه برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی فرایند ثبت نام و به همان نسبت پرداخت این هزینه تنها از طریق سایت آزمون به نشانی www.azmoon.medu.ir انجام می گیرد.

با توجه به این توضیحات ابتدایی در ادامه به بررسی فرایند پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی و موارد مرتبط با این موضوع خواهیم پرداخت

زمان پرداخت و میزان هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

در ابتدا بیان کردیم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی یکی از مراحل فرایند ثبت نام می باشد. به همین جهت داوطلبان همزمان با شروع فرآیند ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی بایستی اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نیز نمایند.

  از این رو با توجه به این توضیحات می‌توان زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی را بر اساس آخرین دوره برگزاری این آزمون اواخر فروردین ماه تخمین زد.

البته در صورتی که زمان ثبت نام این آزمون تغییر یابد و مانند روال گذشته زمان پرداخت این هزینه به بهمن و یا اسفند ماه تغییر خواهد یافت.

به همین جهت به تمامی اطلاعیه هایی که در رابطه با شروع زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی از سوی آموزش و پرورش انتشار می یابد دقت نمایید. پرا که در این اطلاعیه ها زمان شروع و دیگر مراحل این ثبت نام به طور کامل تشریح می گردد.

لازم به ذکر است میزان هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی نیز مبلغی در حدود ۱۵ تا ۲۰ هزار تومان خواهد بود که داوطلبان بایستی  مطابق با دستورالعمل زیر اقدام به پرداخت این هزینه نمایند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی همچون فرآیند ثبت نام این آزمون به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام این آزمون به نشانی اینترنتی www.azmoon.medu.ir صورت می‌گیرد.

داوطلبان برای پرداخت هزینه ثبت نام این آزمون بایستی ابتدا وارد سامانه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی شوند. به همین جهت مطابق با تصویر زیر برای ورود به این سامانه ابتدا اقدام به وارد نمودن کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود نمایید.

هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

پس از ورود این اطلاعات داوطلبان در سامانه ثبت نام بایستی اقدام به تکمیل فرم ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نمایند. با تکمیل این فرم در مرحله بعد مطابق با تصویر  بایستی با کلیک بر روی گزینه وضعیت پرداخت برای پرداخت هزینه ثبت نام اقدام نمایند.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 

پس از کلیک بر روی این گزینه داوطلبان وارد درگاه پرداخت اینترنتی می شود. در این مرحله دانش آموزان اطلاعات کارت بانکی خود را در بخش های تعیین شده وارد می کنند.  لازم به ذکر است اطلاعات کارت بانکی خود را به همراه رمز اینترنتی با دقت وارد نموده و کلید پرداخت را فشار دهید از این مرحله پرداخت صورت می گیرد.

در صورتی که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی با موفقیت صورت گیرد دانش آموزان در بخش وضعیت پرداخت مطابق با تصویر زیر با پیام پرداخت شده مواجه خواهند شد.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی

توضیحات پایانی در زمینه هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

همانطور که در این مطلب بیان کردیم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی تنها به صورت اینترنتی و از طریق سامانه ثبت نام مدارس نمونه دولتی صورت می گیرد. به همین جهت از پرداخت هر گونه وجه چه به صورت نقدی و یا غیر نقدی و حتی پرداخت بانکی جدا خودداری نمایید.

هنگام پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی دانش آموزان و والدین آنها نسبت به معتبر بودن درگاه پرداخت اینترنتی دقت نمایند و از پرداخت درگاه اینترنتی غیر معتبر جهت در خودداری نمایند.

با توجه به اینکه ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی و شرکت در آزمون این مدارس با پرداخت هزینه ثبت‌ نام آزمون تکمیل می گردد به همین جهت حتما در فرآیند ثبت نام آزمون نسبت به پرداخت این هزینه را اقدام نمایید.

 در پایان توصیه می‌شود هنگام ورود اطلاعات بانکی خود به خصوص رمز اینترنتی دقت نمایید چرا که در صورتی که بیش از سه بار رمز اینترنتی خود را به اشتباه وارد نمایید خرید از طریق این کارت بانکی به صورت اینترنتی مسدود می شود.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × دو =