تیزهوشان و نمونه دولتی

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان : همانگونه که در مطلب زمان و شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان بیان کردیم ثبت نام این مدارس به صورت اینترنتی صورت می گیرد. داوطلبان برای تحصیل در مدارس تیزهوشان بایستی در آزمون ورودی این مدارس شرکت نمایند. از این رو اولین اقدام برای تحصیل در مدارس تیزهوشان ثبت نام در این آزمون می باشد. از جمله مراحل مهم در این فرآیند نیز پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

با توجه به اینکه ثبت نام مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی و از طریق سایت www.azmoon.medu.ir صورت می گیرد از این رو پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نیز به صورت اینترنتی و از طریق همین سایت بایستی انجام گیرد.

دانش آموزان در فرآیند ثبت نام خود مرحله ای تحت عنوان پرداخت هزینه شرکت در آزمون مدارس تیزهوشان را دارند. در این مرحله هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان توسط داوطلبان بایستی پرداخت گردد.

لازم به ذکر است بدون پرداخت این هزینه فرایند ثبت نام دانش آموزان تکمیل نمی گردد و در این حالت امکان شرکت در آزمون برای آنان وجود نخواهد داشت.

در این مطلب به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و به بررسی مواردی در رابطه با هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ممکن است برای دانش آموزان و والدین آنان مورد سوال قرار گیرد خواهیم پرداخت.

زمان پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان

پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان همانطور که بیان کردیم یکی از مراحل ثبت نام در آزمون این مدارس می باشد. به همین جهت همزمان با شروع فرآیند ثبت نام و در مراحل آن پرداخت هزینه ثبت نام مدارس تیزهوشان نیز شروع می‌گردد. به همین جهت برای اطلاع دقیق زمان پرداخت این هزینه بایستی از زمان شروع ثبت نام مدارس تیزهوشان اطلاعات نماید.

با توجه به این توضیحات می توان زمان پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را بر اساس سنوات گذشته اواخر فروردین ماه دانست. البته در صورتی که ثبت نام طبق روال سال های قبل انجام گیرد زمان ثبت نام و پرداخت هزینه به اواخر بهمن یا اوایل اسفند تغییر خواهد نمود.

به همین جهت برای اطلاع دقیقی زمان پرداخت هزینه ثبت نام به اطلاعیه هایی که توسط آموزش و پرورش در زیمنه شروع ثبت نام صادر می گردد توجه نمایید.

میزان هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان متفاوت با هزینه شهریه مدارس تیزهوشان می‌باشد. این هزینه در واقع میزان مبلغی می باشد که دانش آموزان بایستی به هنگام ثبت نام و برای شرکت در این آزمون پرداخت نمایند. بر اساس آخرین دوره برگزاری این آزمون هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را می توان مبلغی در حدود ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان تخمین زد.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

در بخش های قبلی بیان کردیم که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی صورت می گیرد. به همین جهت در فرآیند ثبت نام پرداخت این هزینه یکی از مراحل ثبت نام به شمار می آید. از این رو برای پرداخت این هزینه داوطلبان ابتدا بایستی مراحل ثبت نام خود را در این آزمون شروع نمایند.

از این رو مطابق با تصویر زیر برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ابتدا بایستی با ورود کد ملی و شماره سریال شناسنامه خود وارد سامانه شوید.

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

پس از اینکه داوطلبان باید وارد سامانه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان شدند ابتدا بایستی اقدام به ورود اطلاعات شناسایی خود شوند. پس از ورود این اطلاعات و ثبت آن مطابق با تصویر زیر در بخش وضعیت پرداخت میتوان نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نمایند. برای این منظور با کلیک بر روی این گزینه داوطلب وارد درگاه اینترنتی پرداخت می شود.

پس از ورود به درگاه پرداخت اینترنتی داوطلبان بایستی اقدام به ورود اطلاعات کارت بانکی عضو شتاب خود نمایند. در این مرحله لازم است از کارت بانکی حاوی رمز دوم یا رمز اینترنتی استفاده نمایید. چرا که خرید تمامی پرداخت های اینترنتی با وجود رمز دوم امکان پذیر می باشد.

هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان

در صورتی که پرداخت اینترنتی هزینه ثبت نام با موفقیت به پایان رسید در بخش وضعیت پرداخت مطابق با تصویر زیر پیام پرداخت شده را میتوان مشاهده نمود. در غیر اینصورت داوطلبان بایستی دوباره اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نمایند.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

توضیحات پایانی در زمینه هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

در بخش های قبلی بیان کردیم که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی انجام می گیرد. به همین جهت تنها از طریق سایت www.azmoon.medu.ir که سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می باشد بایستی اقدام به پرداخت این هزینه نمایید. با توجه به این توضیحات پرداخت حضوری و یا بانکی این هزینه برای داوطلبان وجود ندارد.

همچنین بیان شد که دانش آموزان تنها مبلغ ۱۵ الی ۲۰ هزار تومان را بایستی از این طریق پرداخت نمایند و از پرداخت وجه اضافی بابت هر مورد دیگری خودداری نمایند.

دانش آموزان و والدین آنها در فرایند پرداخت نسبت به صحت درگاه اینترنتی استفاده شده اطمینان حاصل نمایند و از درگاه اینترنتی معتبر برای پرداخت این هزینه استفاده نمایید.

همچنین در فرایند پرداخت اطلاعات کارت بانکی خود را به درستی وارد نمایید چرا که در صورت اشتباه در ورود رمز دوم یا همان رمز اینترنتی پرداخت اینترنتی از طریق این کارت مورد نظر مسدود می گردد. و در نتیجه فرایند ثبت نام دانش آموزا در آزمون تیزهوشان تکمیل نمی گردد.

در پایان لازم به ذکر است برای اطلاع از سایر موارد مرتبط با ثبت نام مدارس تیزهوشان می توانید به مطالبی که در این رابطه انشار داده ایم مراجعه نمایید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 16 =