دانشگاه ها و موسسات غیر انتفاعی

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ : ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی در دو ورودی مهر و بهمن ماه باعث شده از که داوطلبان در دو بازه زمانی متفاوت امکان ورود به این دانشگاه را داشته باشند.

از سوی دیگر به دلیل کیفیت مناسب این دسته از واحد های دانشگاهی و دسترسی راحت به آن ها و همچنین پذیرش بدون آزمون در اکثر رشته ها باعث استقبال بسیار بالا از سوی داوطلبان برای تحصیل در دانشگاه های غیر انتفاعی شده است.

با توجه به این توضیحات از موضوعات بسیار مهم در این میان زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ خواهد بود.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷

به دلیل اینکه زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ به طور کلی متفاوت با نیمسال اول یا ورودی مهر این دانشگاه می باشد و در این رابطه سوال و ابهامات متعددی برای داوطلبان به وجود می آید.

به همین جهت به طور جداگانه به بررسی این نرم در ادامه مطلب خواهیم پرداخت و با توضیحات ارائه شده مشخص می گردد که دلیل بروز این ابهامات چه مواردی می باشد.

از این رو در صورتی که تمایل به ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ را دارید و یا اینکه در این رابطه سوال و یا ابهامی به وجود آمده توصیه می گردد به ادامه مطلب توجه نمایید.

زمان شروع ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷

از جمله موضوعاتی که باعث گردیده زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ متفاوت با سایر دانشگاه ها و ورودی ها گردد زمان شروع این ثبت نام می باشد. چرا که ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ از ۱۵ مهر ماه تا ۳۰ دی ماه به طول می‌ انجامد.

همانطور که مشاهده می نمایید بازه زمانی به نسبت طولانی برای ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه غیر انتفاعی در نظر گرفته شده است که در نوع خود بسیار جالب می باشد.

داوطلبان در این بازه زمانی با توجه به دستورالعمل هایی که در ادامه به آن خواهیم نمود می توان برای ورودی بهمن این دانشگاه ثبت نام نمایند.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم

نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷

دیگر موردی که باعث ابهام در زمینه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی نیمسال دوم ۹۷ شده است نحوه انجام آن می باشد. به طور کلی اکثر ثبت نام های دانشگاهی به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام دانشگاه ها صورت می‌گیرد.

داوطلبان فرآیند ثبت نام را بایستی به صورت غیر حضوری و از طریق سایت های خاصی انجام دهند. اما ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی نیمسال دوم ۹۷ متفاوت می باشد. به این صورت که داوطلبان بایستی با مراجعه به واحد دانشگاهی اقدام به ثبت نام نمایند.

فرایند ثبت نام نیز به این صورت است که داوطلبان بایستی به سایت واحد دانشگاهی مورد نظر خود مراجعه نموده و از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی اطلاع حاصل نمایند.

پس از مشاهده لیست رشته ها در صورت تمایل برای ثبت نام بایستی با در دست داشتن مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام به واحد دانشگاهی مورد نظر مراجعه نمایند.

از دیگر مواردی که بایستی در این بخش بیان نمایم تعداد انتخاب داوطلبان در این مرحله می باشد. به این صورت که تمامی داوطلبان در فرآیند ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه غیرانتفاعی تنها امکان انتخاب یک رشته محل را خواهند داشت که این امر یک وجه دیگر از تمایزات ثبت نام ورودی بهمن دانشگاه غیرانتفاعی به حساب می آید.

توضیحات پایانی در زمینه زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی نیمسال دوم ۹۷

موارد دیگر نیز ممکن است در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال دوم ۹۷ برای داوطلبان جای سوال بوده باشد. به همین جهت داوطلبان لازم است حتما نسبت به اطلاعیه هایی که از سوی سازمان سنجش به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org و یا دانشگاه غیر انتفاعی انتشار می گردد ، توجه نمایند.

البته لازم به ذکر است استفاده از سهمیه ها ور فرایند ثبت نام و یا دیگر موارد مرتبط با ثبت نام تفاوت چندانی با سایر دانشگاه ها ندارد. همچنینی داوطلبان می توانند برای اطلاع از میزان شهریه کاردانی دانشگاه غیر انتفاعی ، شهریه کارشناسی دانشگاه غیر انتفاعی به دفترچه ثبت نام و یا مطالب منتشر شده مراجعه نمایند.

همچنین در پایان لازم به ذکر است اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی از طریق خود واحد های دانشگاهی صورت می‌گیرد و داوطلبان پس از اتمام فرایند ثبت نام بایستی با واحد مورد نظر در ارتباط بوده و نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش خود اطلاع حاصل نمایند.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 6 =