دانشگاه پیام نور

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور 98

دانشگاه پیام نور بر اساس روال سال های قبل ، برای نیمسال اول ۹۸ – ۹۹ نیز تصمیم به پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان در مقطع لیسانس این دانشگاه را دارد. ثبت نام و پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به صورت بدون آژمون و بر اساس سوابق تحصیلی ( معدل دیپلم ) داوطلبان می باشد.

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور ورودی مهر ۹۸ برخلاف سال های اخیر که در مرداد ماه و همزمان با انتخاب رشته کنکور سراسری اعلام می شد ولی با توجه به تغییراتی که در نحوه پذیرش سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری و پیام نور اعمال شد، زمان ثبت نام دانشگاه پیام نور ورودی مهر ۹۸ از مورحه ۲۰ اسفند ۹۷ تا ششم شهریور ماه ۹۸ اعلام شد.

بر همین اساس داوظلبانی که تصمیم به شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ را دارند بایستی در بازه زمانی اعلام شده نسبت به ثبت نام در دانشگاه و رشته مورد علاقه خود اقدام کنند.

جهت مشاوره و اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۳۷۵ تماس بگیرید

تماس از طریق تلفت ثابت در استان تهران با مشاره ۹۰۹۲۳۰۵۷۸۴

تماس از طریق موبایل همراه اول با شماره ۹۹۲۲۱۱۰۶

پاسخگویی همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور نیمسال دوم ۹۷

زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸

زمان شروع ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ :

همانطور که در ابتدای مقاله عنوان شد ، ثبت نام دانشگاه پیام نور بر خلاف دوره های اخیر دچار تغییراتی شده و بر اساس اعلام سازمان سنجش و آموزش کشور ، زمان ثبت نام یدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ از روز دوشنبه ۲۰ اسفند شروع خواهد شد. داوطلبان و متقاضیان ثبت نام ورودی مهر ۹۸ دانشگاه پیام نور دقت داشته باشند که مهلت ثبت نام در این دوره تا روز ششم شهریور سال ۹۸ خواهد بود.

نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ :

ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ از طریق سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org انجام می گیرد و داوطلبان باید از طریق همین سامانه برای شرکت در دوره های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ اقدام نمایند.

بر اساس دفترچه ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری و پیام نور ورودی مهر ۹۸ که در تاریخ ۱۷ اسفند از طریق سایت سنجش منتشر شد ، نحوه ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ بسیار مفاوت تر از دوره های قبلی می باشد. ثبت نام دانشگاه پیام نور در دوره های قبلی بدین صورت بود که داوطلبان می بایست از بین رشته های ارائه شده در واحدهای مختلف این دانشگاه اقدام به انتخاب رشته می نمودند و سپس بر اساس سوابق تحصیلی داوطلب نتایج بر روی سایت منتشر میشد.

ولی با توجه به تغییراتی که در نحوه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی پیام نور برای سال ۹۸ اعمال شد ، منقاضیان شرکت در ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸ به منظور اطلاع از رشته‌ های تحصیلی و دانشگاه‌ ها و موسسات پذیرنده دانشجو در این مرحله می‌ توانند به جداول حاوی اطلاعات رشته‌ محل های دانشگاه پیام نور در دفترچه ثبت نام بدون کنکور پیام نور مهر ۹۸ و همچنین به لینک جستجوی رشته‌ های بدون کنکور دانشگاه پیام نور مراجعه نموده و ضمن مشخص نمودن رشته و دانشگاه مورد علاقه خود، با همراه داشتن مدارک از تاریخ ۲۰ /۱۲ /۹۷ لغایت ۰۶ /۰۶ /۹۸ به سایت یا مستقیما به موسسات، مراکز و واحدهای آموزشی محل پذیرش رشته مورد تقاضا مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام دانشگاه پیام نور مهر ۹۸

در روش پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه پبام نور مهر ۹۸ داوطلبان می‌توانند به چندین دانشگاه یا موسسه پذیرنده موجود در اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخواست پذیرش دهند ولی در نهایت فقط می‌توانند در یکی از رشته محل‌ هایی که با پذیرش آن‌ها موافقت شده است، ثبت‌ نام نموده و ادامه تحصیل دهند.

داوطلبان برای اخذ پذیرش باید، طبق فراخوان دانشگاه‌ها و موسسات پذیرنده، مدارک لازم را که بشرح ذیل می باشد، در زمان تعیین شده به دانشگاه‌ ها و موسسات ارسال کنند:

  • ۱- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم چهارساله نظام قدیم با امضاء و مُمهور به مُهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
  • ۲- اصل و یا گواهی مدرک تحصیلی دیپلم نظام جدید با امضاء و مُمهور به مُهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش.
  • ۳- اصل و یا گواهی مدرک پیش‌دانشگاهی با امضاء و مُمهور به مُهر دبیرستان یا سازمان آموزش پرورش.
  • ۴- گواهی اخذ مدرک کاردانی برای آن دسته از دارندگان مدرک دیپلم نظام جدید که فاقد مدرک پیش‌دانشگاهی می‌باشند.
  • ۵- اصل شناسنامه و ۲ برگ کپی از صفحات آن.
  • ۶- اصل کارت ملی و ۲ برگ کپی از آن.
  • ۷- شش قطعه عکس ۴×۳ تهیه شده در سال جاری.
  • ۸- مدرک نظام وظیفه برای برادران مشمول.
  • ۹ – دریافت کد سوابق تحصیلی از سایت dipcode.medu.ir

همچنین داوطلبانی که علاقه مند به شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند می توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از لیست رشته های بدون کنکور  این دانشگاه اطلاع پیدا کنند. همچنین اگر علاقمند به تحصیل در سایر دانشگاه های بدون کنکور هستید می توانید مقالات ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور رشته های پیراپزشکی را مطالعه کنید.

برای تماس و مشاوره تحصیلی با مشاوران مجرب سبز مشاور با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره سراسر کشور : 75-13-907-909

تماس از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره از استان تهران: 84-57-230-909

تماس از طریق همراه اول: 06-11-22-99

برچسب ها

نویسنده سبز مشاور

با سلام خدمت تمامی دوستان عزیزی که به سایت سبز مشاور آمده اند. امیدوارم بتوانیم لحظات خوبی را درکنار هم داشته باشیم و تمامی سوالات تحصیلی شما را پاسخ دهیم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × چهار =